Natočvideo

NATÁČEJTE NA SVÝCH CESTÁCH! Jaké zážitky prožíváte v cizině?

NATÁČEJTE NA SVÝCH CESTÁCH! Jaké zážitky prožíváte v cizině?

15.07.2015 – Tereza Kušová

Prázdniny to není jen teplo, sluníčko, bazén, kraťasy a pohoda. To je taky cestování! Ať jedete k našim slovenským bratrům, nebo Asie, Ameriky či Austrálie, máte nové zážitky.

Natočte, co nevšedního jste zažili na svých cestách po světě. Natočte to a pošlete nám to stejně jako Robin Barnet. Při své dovolené v Thajsku zažil zajímavou masáž, samozřejmě thajskou. Už jste se někdy nechala osahat slonem? Podle videa od Robina to vypadá, že to bude velmi zábavná masáž.

Natáčejte i Vy i na svých cestách. Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Ať prožijete něco sami nebo vaši kamarádi, natočte to. V Austrálii máte ve sprše obřího sklípkana, v Indonésii jíte červi, navštívíte nejvýše položený chrám Tibetu, koupete se v nejslanějším moři na světě, plujete napříč Pacifikem, projdete pod nejvyšším stromem světa, navštívíte Las Vegas.... Zkrátka ať jste kdekoliv a kdykoliv, natočte to a podělte se o své zážitky s námi.

Nebojte se být kreativní a video sestříhat z více zážitků třeba ze záběrů z jedné země, z jedné dovolené. Využijte vstřícnost místních lidí a natočte jejich výpovědi, zajímavý rozhovor a připojte ho do svého příspěvku. Hlavně si ale užívejte léto, prázdniny a cestování.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

DĚTI DO GARÁŽE, MOTORKU do dětského pokoje! Tak probíhá zazimování mašiny!

DĚTI DO GARÁŽE, MOTORKU do dětského pokoje! Tak probíhá zazimování mašiny!
Play

Co jste schopni udělat pro svého motorového mazlíka? Máme pro vás video, kde se hodně lidí nadřelo, aby si motorka přez zimu odpočinula pěkně v teploučku. Celý článek

AKADEMIE NATOČVIDEO.CZ 3.DÍL: Natáčení rozhovoru

Kvalitní výpovědi respondentů jsou základem dobrého rozhovoru a výrazným kořením reportáže, zprávy či dokumentu. Ať se jedná o výpověď očitého svědka, názor odborníka, rozhovor s tiskovým mluvčím nebo anketu s náhodnými kolemjdoucími. Kdykoliv můžeš nechat za sebe říct informaci někoho jiného, udělej to – vypadá to lépe a ty ze sebe neděláš chytráka, ale reportéra. Celý článek

PĚT NEJLEPŠÍCH VIDEÍ AMERICKÝCH DRAGOUNŮ! Vojáky vítalo celé Česko!

PĚT NEJLEPŠÍCH VIDEÍ AMERICKÝCH DRAGOUNŮ! Vojáky vítalo celé Česko!
Play

Konvoj amerických vojáků, vracejících se přes naši republiku ze cvičení v Pobaltí, vás přiměl natočit tato exkluzivní reportážní videa. Prohlídněte si pět nejlepších příspěvků, které si získávají odměnu od Vojenského historického ústavu v Praze. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.