Natočvideo

NATÁČEJTE NA SVÝCH CESTÁCH! Jaké zážitky prožíváte v cizině?

NATÁČEJTE NA SVÝCH CESTÁCH! Jaké zážitky prožíváte v cizině?

15.07.2015 – Tereza Kušová

Prázdniny to není jen teplo, sluníčko, bazén, kraťasy a pohoda. To je taky cestování! Ať jedete k našim slovenským bratrům, nebo Asie, Ameriky či Austrálie, máte nové zážitky.

Natočte, co nevšedního jste zažili na svých cestách po světě. Natočte to a pošlete nám to stejně jako Robin Barnet. Při své dovolené v Thajsku zažil zajímavou masáž, samozřejmě thajskou. Už jste se někdy nechala osahat slonem? Podle videa od Robina to vypadá, že to bude velmi zábavná masáž.

Natáčejte i Vy i na svých cestách. Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Ať prožijete něco sami nebo vaši kamarádi, natočte to. V Austrálii máte ve sprše obřího sklípkana, v Indonésii jíte červi, navštívíte nejvýše položený chrám Tibetu, koupete se v nejslanějším moři na světě, plujete napříč Pacifikem, projdete pod nejvyšším stromem světa, navštívíte Las Vegas.... Zkrátka ať jste kdekoliv a kdykoliv, natočte to a podělte se o své zážitky s námi.

Nebojte se být kreativní a video sestříhat z více zážitků třeba ze záběrů z jedné země, z jedné dovolené. Využijte vstřícnost místních lidí a natočte jejich výpovědi, zajímavý rozhovor a připojte ho do svého příspěvku. Hlavně si ale užívejte léto, prázdniny a cestování.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

V OSTRAVĚ NARAZILO NÁKLADNÍ AUTO DO TRAMVAJE! Povolána těžká technika!

V OSTRAVĚ NARAZILO NÁKLADNÍ AUTO DO TRAMVAJE! Povolána těžká technika!
Play

V Ostravě Porubě narazilo v úterý nákladní vozidlo do tramvaje. Nehoda zkomplikovala dopravu v ulici 17. listopadu. Celý článek

VE KBELÍCH SE STŘÍLELO! Na místě je zásahovka, obyvatelé nesměli z domů!

VE KBELÍCH SE STŘÍLELO! Na místě je zásahovka, obyvatelé nesměli z domů!
Play

V jindy tak poklidné pražské čtvrti dnes zazněla střelba! Policie na místě zasahuje, uzavřela několik ulic! Celý článek

VAŠE PŘÍSPĚVKY JSOU SENZAČNÍ, o kradená videa ale zájem nemáme!

VAŠE PŘÍSPĚVKY JSOU SENZAČNÍ, o kradená videa ale zájem nemáme!
Play

Každý den se něco děje, každý den je originál. I taková jsou vaše videa, úžasná, originální prostě svá. Každá z vás do svého příspěvku vloží kus sebe, a proto nemůžeme akceptovat příspěvky, které byly odcizeny. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.