Natočvideo

NATÁČEJTE NA SVÝCH CESTÁCH! Jaké zážitky prožíváte v cizině?

NATÁČEJTE NA SVÝCH CESTÁCH! Jaké zážitky prožíváte v cizině?

15.07.2015 – Tereza Kušová

Prázdniny to není jen teplo, sluníčko, bazén, kraťasy a pohoda. To je taky cestování! Ať jedete k našim slovenským bratrům, nebo Asie, Ameriky či Austrálie, máte nové zážitky.

Natočte, co nevšedního jste zažili na svých cestách po světě. Natočte to a pošlete nám to stejně jako Robin Barnet. Při své dovolené v Thajsku zažil zajímavou masáž, samozřejmě thajskou. Už jste se někdy nechala osahat slonem? Podle videa od Robina to vypadá, že to bude velmi zábavná masáž.

Natáčejte i Vy i na svých cestách. Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Ať prožijete něco sami nebo vaši kamarádi, natočte to. V Austrálii máte ve sprše obřího sklípkana, v Indonésii jíte červi, navštívíte nejvýše položený chrám Tibetu, koupete se v nejslanějším moři na světě, plujete napříč Pacifikem, projdete pod nejvyšším stromem světa, navštívíte Las Vegas.... Zkrátka ať jste kdekoliv a kdykoliv, natočte to a podělte se o své zážitky s námi.

Nebojte se být kreativní a video sestříhat z více zážitků třeba ze záběrů z jedné země, z jedné dovolené. Využijte vstřícnost místních lidí a natočte jejich výpovědi, zajímavý rozhovor a připojte ho do svého příspěvku. Hlavně si ale užívejte léto, prázdniny a cestování.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Exkluzivní záběry záchrany horolezce v Dolním Žlebu! Na místě vrtulník!

Exkluzivní záběry záchrany horolezce v Dolním Žlebu! Na místě vrtulník!
Play

Pro laika neobvyklá záchranná akce, pro místní jev, který dobře znají. Horolezci často podceňují pískovcová skaliska na Děčínsku. Celý článek

VIDEO DNE: Nejkrásnější velikonoční koleda byla v Chebu

VIDEO DNE: Nejkrásnější velikonoční koleda byla v Chebu
Play

Velikonoční pondělí bylo ve znamení zkaženého počasí než koledníků. Přesto na některých místech Česka na koledu děti vyšli a v Chebu dokonce u toho hráli. Celý článek

VIDEO DNE: Jak snadno vyvenčit své domácí mazlíčky

VIDEO DNE: Jak snadno vyvenčit své domácí mazlíčky
Play

Ještě nikdy jste neviděli snadnější způsob venčení. V tomhle případě to funguje především se psem a kočkou, ale určitě se to dá i různě kombinovat s jinými živočichy. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.