Natočvideo

NATÁČEJTE NEOBVYKLÁ SETKÁNÍ SE ZVÍŘATY

NATÁČEJTE NEOBVYKLÁ SETKÁNÍ SE ZVÍŘATY

13.11.2015 – Tereza Kušová

Setkali jste se tváří v tvář s jelenem? S divočákem? S liškou nebo dokonce s rysem či medvědem? Sem s nimi a my je nabídneme České televizi.

České lesy jsou plné zajíců, divokých prasat, srnců, daňků i jelenů. Jsou ale i místa, kde se to hemží vlky, medvědy i rysy. A to jak u nás, tak na Slovensku. Zatím co z Německa se k nám vracejí vlci, které můžete potkat na určitých místech v Krušných horách, na hranicích se Slovenskem můžete klidně narazit na medvěda nebo ryse. Lišky nejsou taky nic neobvyklého, ale většinou jsou plaché a schovávají se. Zahlídnout je tak můžete jen z dálky a většinou jen bílou špičku ocasu. Drahoslavu Dvořákovi se ji ale povedlo natočit hezky zblízka. Divoká liška žijící ve slovenských Vysokých Tatrách se nebála lidí a škemrala o tyčinku, kterou si zrovna dávali ke svačině.

Natočte i Vy setkání s divokým zvířetem. Lesy jich jsou plné, a proto když vyrazíte na výlet do hor, není nepravděpodobné, že byste na sebe nenarazili. Videa posílejte přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. My pak videa nabídneme České televizi.

Eva Minaříková narazila v Praze - Lhotce na rodinku divokých prasat. Nemusela ani chodit do lesa a rovnou na divokou zvěř narazila ve městě. Divočáci si vůbec nedělali starost s hlukem u silnice, chodci, kteří kolem procházeli, ani s městskou policií, která se nakonec rozhodla zasáhnout.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Mládě andulky se zachumlalo do úkrytu k plyšové opici

VIDEO DNE: Mládě andulky se zachumlalo do úkrytu k plyšové opici
Play

VIDEO DNE vyhlašujeme každý den na stránkách NatočVideo.cz. Patří mezi ně to nejzajímavější video za daný den. Něco tak něžného jsme dlouho neviděli. Celý článek

10 000 Kč si přiletí vyzvednout krkavec HUGO

10 000 Kč si přiletí vyzvednout krkavec HUGO
Play

Divácké zprávy ocenily tentokrát vycvičeného domácího mazlíčka. A nejedná se o psa, ani kočku, ani králíka, ale krkavce Huga. Celý článek

JE PRO TEBE FOTBAL VŠECHNO A PRO SVŮJ TÝM DOSLOVA DÝCHÁŠ? Ukaž se a vyhraj!

Na světě je nový web Fandím.cz pro fotbalové fanoušky! Byl stvořen přesně pro ty, kteří milují fotbal a svůj tým! Stačí, když vezmeš do ruky foťák, kameru nebo mobil a předvedeš, jak dokážeš podpořit svůj milovaný klub. Nápadům se meze nekladou. Každý měsíc soutěžíme o kameru Lamax Action X7 Mira a hlavní cenou je VIP den s oblíbeným týmem! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.