Natočvideo

NATÁČEJTE NEOBVYKLÁ SETKÁNÍ SE ZVÍŘATY

NATÁČEJTE NEOBVYKLÁ SETKÁNÍ SE ZVÍŘATY

13.11.2015 – Tereza Kušová

Setkali jste se tváří v tvář s jelenem? S divočákem? S liškou nebo dokonce s rysem či medvědem? Sem s nimi a my je nabídneme České televizi.

České lesy jsou plné zajíců, divokých prasat, srnců, daňků i jelenů. Jsou ale i místa, kde se to hemží vlky, medvědy i rysy. A to jak u nás, tak na Slovensku. Zatím co z Německa se k nám vracejí vlci, které můžete potkat na určitých místech v Krušných horách, na hranicích se Slovenskem můžete klidně narazit na medvěda nebo ryse. Lišky nejsou taky nic neobvyklého, ale většinou jsou plaché a schovávají se. Zahlídnout je tak můžete jen z dálky a většinou jen bílou špičku ocasu. Drahoslavu Dvořákovi se ji ale povedlo natočit hezky zblízka. Divoká liška žijící ve slovenských Vysokých Tatrách se nebála lidí a škemrala o tyčinku, kterou si zrovna dávali ke svačině.

Natočte i Vy setkání s divokým zvířetem. Lesy jich jsou plné, a proto když vyrazíte na výlet do hor, není nepravděpodobné, že byste na sebe nenarazili. Videa posílejte přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. My pak videa nabídneme České televizi.

Eva Minaříková narazila v Praze - Lhotce na rodinku divokých prasat. Nemusela ani chodit do lesa a rovnou na divokou zvěř narazila ve městě. Divočáci si vůbec nedělali starost s hlukem u silnice, chodci, kteří kolem procházeli, ani s městskou policií, která se nakonec rozhodla zasáhnout.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

KRUHÁČE SI V ČESKU SVOJE MÍSTO POŘÁD NENAŠLY! Řidiči jezdí do protisměru!

KRUHÁČE SI V ČESKU SVOJE MÍSTO POŘÁD NENAŠLY! Řidiči jezdí do protisměru!
Play

Také si kladete otázku, jak někdo takový mohl dostat papíry v autoškole? Také si nad lámeme hlavu..obzvlášť když takové video není ojedinělé. Celý článek

NEHODA NA D5 ZASTAVILA DOPRAVU Z PRAHY!

NEHODA NA D5 ZASTAVILA DOPRAVU Z PRAHY!
Play

Ve čtvrtek v podvečer se na dálnici D5 u Rudné u Prahy střetla dvě auta. Ta prorazila svodidla a zůstala stát v opačném směru. Nehoda byla bez zranění, ale zablokovala dálnici směrem z Prahy. Plně obnoven byl provoz v noci kolem 22:30. Celý článek

V ŘÍJNU ROSTOU JAHODY! Důkaz na zahradě u Frydrychů!

V ŘÍJNU ROSTOU JAHODY! Důkaz na zahradě u Frydrychů!
Play

Zdálo by se, že v Česku momentálně panuje standardní podzimní počasí, ale asi je něco špatně! V Jičíně nejenže kvetou, ale i červenají jahody. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.