Natočvideo

NATÁČEJTE POČASÍ A POSÍLEJTE VIDEA Z ONBOARD KAMER! Budou v ČT!

NATÁČEJTE POČASÍ A POSÍLEJTE VIDEA Z ONBOARD KAMER! Budou v ČT!

10.11.2015 – Petra Vostatková

Česká televize odvysílá vaše příspěvky! Zaměřte se na aktuální počasí a také na záznamy přestupků z vašich onboard kamer!

Vaše videa posílejte přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo, tak jako to udělal reportér Karel Hudeček.

Nynější listopadové počasí je teplotně nadprůměrné a je rozhodně co točit! Jen se podívejte kolem sebe, stromy hrají barvami a sluneční paprsky ohřívají naše tváře. Sem tam zafouká vítr a chvilkami zaprší. A to je ta pravá příležitost pro vás, reportéry serveru NatočVideo.cz! Nezapomeňte točit na šířku, aby vaše videa mohla bát odvysílána v České televizi!

Záznamy z vašich onboard kamer jsou mnohdy velmi zajímavé a do televize rozhodně patří! Nebezpečné situace na Českých silnicích jsou dle vašich příspěvku na denním pořádku. I na přejezdech se u nás nejezdí zrovna podle předpisů! Zapojte se s námi do projektu NatočVideo.cz a posílejte vaše nejzajímavější záznamy, rovněž budou odvysílány v České televizi! Podívejte se na šokující záběry Kristýny Zachové.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Vánoční stromeček! Natočil Laky Bascur

VIDEO DNE: Vánoční stromeček! Natočil Laky Bascur
Play

Rubrika Video dne už je pomalu naplňována, přibývají zajímavá videa. Dnes jsme se zaměřili na blížící se čas Vánoc. Proto i Vy posílejte videa s vánoční tématikou. Celý článek

SVATÝ MARTIN na bílém koni nepřijel..i tak diváčtí reportéři slavili!

SVATÝ MARTIN na bílém koni nepřijel..i tak diváčtí reportéři slavili!
Play

Počasí si s námi hraje o sto šest. Jaká asi bude zima, když teprve začínají kvést stromy..Podívejte se na vaše příspěvky jarního počasí a také na oslavy příchodu Svatého Martina. Celý článek

Pozor! JDE K VÁM KRKAVEC!

Pozor! JDE K VÁM KRKAVEC!
Play

Vycvičit psa, to je jednoduchý. Vycvičit kočku, by mohlo jít. Ale vycvičit krkavce? To umí jen divácký reportér. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.