Natočvideo

NATÁČEJTE POČASÍ A POSÍLEJTE VIDEA Z ONBOARD KAMER! Budou v ČT!

NATÁČEJTE POČASÍ A POSÍLEJTE VIDEA Z ONBOARD KAMER! Budou v ČT!

10.11.2015 – Petra Vostatková

Česká televize odvysílá vaše příspěvky! Zaměřte se na aktuální počasí a také na záznamy přestupků z vašich onboard kamer!

Vaše videa posílejte přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo, tak jako to udělal reportér Karel Hudeček.

Nynější listopadové počasí je teplotně nadprůměrné a je rozhodně co točit! Jen se podívejte kolem sebe, stromy hrají barvami a sluneční paprsky ohřívají naše tváře. Sem tam zafouká vítr a chvilkami zaprší. A to je ta pravá příležitost pro vás, reportéry serveru NatočVideo.cz! Nezapomeňte točit na šířku, aby vaše videa mohla bát odvysílána v České televizi!

Záznamy z vašich onboard kamer jsou mnohdy velmi zajímavé a do televize rozhodně patří! Nebezpečné situace na Českých silnicích jsou dle vašich příspěvku na denním pořádku. I na přejezdech se u nás nejezdí zrovna podle předpisů! Zapojte se s námi do projektu NatočVideo.cz a posílejte vaše nejzajímavější záznamy, rovněž budou odvysílány v České televizi! Podívejte se na šokující záběry Kristýny Zachové.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

V JÍLOVÉM HOŘEL DŮM, PLAMENY ŠLEHALY METRY VYSOKO! Kolem si hrály děti!

V JÍLOVÉM HOŘEL DŮM, PLAMENY ŠLEHALY METRY VYSOKO! Kolem si hrály děti!
Play

Budovu obydlenou bezdomovci v pátek podvečer zachvátily plameny. Během několika minut hořel celý dům. Hustý dým zamořil blízké okolí. Hasiči byli na místě do sedmi minut! Celý článek

TOHLE VÁS POLOŽÍ! Válečný veterán v kůži psa! VIDEO DNE..

TOHLE VÁS POLOŽÍ! Válečný veterán v kůži psa! VIDEO DNE..
Play

Museli jsme si to v redakci pustit několikrát, abychom vůbec uvěřili, že je to pravda! Je to pes a nemá převlek na halloween, to jsou obvazy! Celý článek

VÁNOCE JSOU TADY, VÁNOCE JSOU TADY.....

VÁNOCE JSOU TADY, VÁNOCE JSOU TADY.....
Play

Nedávno v rádiu hlásili: "Už za 72 dní budou Vánoce!" Opravdu? Je nutné použít slovo už? Rok se s rokem sešel a my zase můžeme přemýšlet o vánočních dárcích, depresích a přejídání. Ale má to i světlé stránky, a to především vánoční stromky, světýlka a dárky. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.