Natočvideo

NATÁČEJTE ZAJÍMAVÁ MÍSTA A VIDEO ODVYSÍLÁ ČESKÁ TELEVIZE

NATÁČEJTE ZAJÍMAVÁ MÍSTA A VIDEO ODVYSÍLÁ ČESKÁ TELEVIZE

20.11.2015 – Tereza Kušová

Ať už vyrazíte na výlet po České republice nebo do zahraničí, natáčejte zajímavá místa a posílejte videa přímo k nám.

Českou republiku trápí nebývalé sucho. To nám ale v posledních týdnech odkrývá tajemství, která jsou normálně skrytá pod vodou. Vltava už toho prozradila mnoho a nejvíce toho můžete vidět pod Podolským mostem, kde natáčel i Jan Janda.

Posílejte videa zajímavých míst, ale i zážitky z Vašich cest. Co Vás překvapilo, nebo se Vám jen prostě líbilo. Videa posílejte přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. My pak videa nabídneme České televizi.

Zajímavé úkazy a zážitky ale můžete natáčet i v zahraničí. Petra Tučková natáčela ve Srí Lance místní dopravu. Nikoho z místních vůbec nepřekvapilo, že se tam najednou procházejí krávy. Až tedy české turisty, ti z toho byli trošku nervózní a padla slova jako "tak je vezmeme a odvedeme někam za město na louku". Hodně štěstí, Petro!

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Provazová předpověď počasí

VIDEO DNE: Provazová předpověď počasí
Play

Meteorologové to mají těžké. Trefit se do předpovědi počasí není nic lehkého. Alternativní způsoby jako rosnička už jsou navíc dávno pasé, teď frčí provaz. Celý článek

ŠLAPEME, ŠLAPEME, ať už drezínu nebo zelí

ŠLAPEME, ŠLAPEME, ať už drezínu nebo zelí
Play

Divácké zprávy se opět vydařily a věnovaly se jen a jen vám, diváckým reportérům. Celý článek

VIDEO DNE: To musí být optický klam! Do koše se trefil jedním kopancem!

VIDEO DNE: To musí být optický klam! Do koše se trefil jedním kopancem!
Play

Tento sportovní výkon jsme sledovali s otevřenou pusou. Jedním kopem střelil balon do koše a ani se u toho nezapotil! Prostě VIDEO DNE! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.