Natočvideo

NEBEZPEČNÉ SILNICE aneb Pavel Neudert na cestách

NEBEZPEČNÉ SILNICE aneb Pavel Neudert na cestách

23.09.2014 – Tereza Kušová

Někteří z vás prožívají život na cestách. Ať už jste řidič autobusu, náklaďáku nebo zkrátka jiný druh řidiče z povolání, stále potkáváte bezohledné nebo agresivní řidiče stejně jako Pavel Neudert.

Když spěcháte, neřešíte, který pruh kam vede, zkrátka jedete. Podobně jako řidič felicie na Ostravsku, který předjížděl na dálnici přes odbočovací pruh. Toho natočil Pavel Neudert, jako další videa v tomto článku.

Pavel je sám řidič z povolání, a to už 21 let. K volantu si sedá do nákladního auta a vozí především hutní materiál v okolí Ostravy a Frídku - Místku. Denně stráví na silnici tak 4 hodiny. "Nejvíce neposlušných řidičů bych řekl, že je v Ostravě a hlavně na ulici Rudné. Vyzdvihl bych hlavně řidiče, co vyloženě znají jen brzdu a plyn a předjíždějí, kde se dá," doplnil Pavel. Přiznává, že sám není bez viny: "Pár bodíků jsem minulý rok nasbíral. 3 za pásy a 2 za 67 km/hod v obci."

Pavel na svých každodenních cestách natočí spousty nezbedných řidičů a tak nás dost zásobuje: "To, co se děje nyní na silnicích, je opravdu šílené a jsem rád, že jde tyhle s prominutím idioty zveřejňovat ve vaší TV."

A jaké jsou vaše cesty po českých silnicích? Posílejte nám videa, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Netrpělivý řidič. Tak asi můžeme říkat muži za volantem černé audi z videa, když nevydržel jet za pár auty v křižovatce a zkrátil si to, stejně jako řidič felicie v předchozím videu, přes odbočovací pruh. Tady to ale bylo přímo na světelné křižovatce a ještě za plného provozu.

Tak nevím, jestli řidič dodávky potřebuje k očnímu, naučit se barvy nebo se vrátit do autoškoly. Někdo by mu ale měl říct, že když stojí v odbočovacím pruhu a svítí semafor k odbočení, že to neznamená, že může jet rovně.

Tak tohle je novinka z Anglie! Vjet na kruhový objezd zleva, to chce buď hodně alkoholu v krvi, nebo být hodně odvážný.

Další předjížděcí maniak. Za každou cenu být první se nemusí vyplatit. Obzvlášť když jedete jak blázen skrz křižovatku, přes přechod a vjedete do protisměru.

Jak to teda je? Vjíždím nebo vyjíždím z obce Albrechtičky? Měli by si to tam ujasnit, aby příště řidič Pavel Neudert nebyl zmatený a my taky ne!

Projet cestou necestou nemusí být vždy jednoduché. Obzvlášť když vám v cestě stojí záchodky a náklaďák.

Většinou nadáváme, když dopravní značení chybí. Tady však je a upozorňuje na tři "neviditelné" retardéry. Jeďte tedy pomalu a opatrně, ať si neurvete kolo.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

STEJNÁ ŽÁROVKA a dvě ceny, shnilé pomeranče, tohle nabízí supermarkety!

STEJNÁ ŽÁROVKA a dvě ceny, shnilé pomeranče, tohle nabízí supermarkety!
Play

Další várku akčních nabídek našich supermarketů nám poslali diváčtí reportéři, podívejte se, co obchoďáky nabízejí ! Slevy - neslevy a shnilé ovoce! Celý článek

V BABICÍCH U ŠTERNBERKA NARAZIL VLAK DO NÁKLADNÍHO AUTA! Řidič zraněn!

V BABICÍCH U ŠTERNBERKA NARAZIL VLAK DO NÁKLADNÍHO AUTA! Řidič zraněn!
Play

Další nehoda na přejezdu! Tentokrát v Babicích u Šternberka na Olomoucku. Na nechráněném přejezdu smetl vlak nákladní auto! Celý článek

NEHODA osobního vozu s kamionem zastavila dopravu u Petřvaldu!

NEHODA osobního vozu s kamionem zastavila dopravu u Petřvaldu!
Play

Přinášíme aktuální záběry dopravní nehody se zraněním na Karvinsku. Vozovka č. 58 1. třídy byla uzavřena. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.