Natočvideo

NEJLEPŠÍ VIDEO TÝDNE VYHRÁVÁ 5 000 korun!

NEJLEPŠÍ VIDEO TÝDNE VYHRÁVÁ 5 000 korun!

07.06.2015 – Tereza Kušová

Připravili jsme si pro každého autora nejlepšího videa týdne malou sladkou odměnu. Malá sice úplně není a sladká taky ne, alespoň doslova, přesto je to velice příjemné. Autor nejlepšího videa týdne vyhraje od naší redakce 5 000 Kč.

Jasným vítězem tohoto týdne je Tomáš Valnoha, a to za natočení  nešťastné nehody náklaďáku, který se nevešel pod most. Naštěstí to kromě nákladu odnesla jen reklama na mostě. Tomáš tak vyhrává 5 000 Kč. A doufáme, že nám pošle další zajímavé a hlavně nečekané úlovky, ať ze svých cest, tak i třeba z domova.

Vyhrát můžete Vy. Stačí natočit zajímavé video, to pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Nejlepším videem tohoto týdne ale nekončíme. Máme pro vás salší čtyři super videa, která jsme zařadili do top 5. Sice jeho autoři nic nevyhráli, ale jako motivace to určitě není špatné. 

Pavel Sýkora se umístil díky svému vtipnému videu o významu známkování na základní a střední škole. Míra Polický za nejpomalejšího chameleona na světě, ten asi ještě teď stojí se zvednutou nohou na místě. Reportér Pavel Nuedert toho poslal tento týden opravdu požehnaně, jako jeho nejlepší kousek jsme však vybrali dva zaparkované autobusy, které se k sobě opravdu nebezpečně tulí. A nakonec jsme do šťastné pětice zařadili Romana Vomelu, který natočil policisty, jak vyměňují pneumatiky u automobilu spoluobčanovi, a to dokonce v pracovním oděvu i se žlutými vestami.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Tak to je masakr! O tuhle party jsme přišli??

VIDEO DNE: Tak to je masakr! O tuhle party jsme přišli??
Play

Řada z nás to zažila a další to teprve čeká. Je to síla, je to masakr, je to party. A tahle asi byla vydařená. Celý článek

V Šumperku se objímalo na potkání, v Brně mizí popelnice! PROSTĚ DIVOČINA!

V Šumperku se objímalo na potkání, v Brně mizí popelnice! PROSTĚ DIVOČINA!
Play

Nejlepší videa diváckých reportérů jsou odvysílána každý den v Diváckých zprávách! Své příspěvky můžete vidět každý den v 19:40 na Primě! Celý článek

Dopravní nehoda v Hladkých Životicích! Vrtulník odvezl těžce zraněného!

Dopravní nehoda v Hladkých Životicích! Vrtulník odvezl těžce zraněného!
Play

Pondělní dopravní nehoda dvou osobních aut na Novojičínsku přivolala všechny složky záchranného systému včetně záchranářského vrtulníku. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.