Natočvideo

NEJLEPŠÍ VIDEO TÝDNE VYHRÁVÁ 5 000 korun!

NEJLEPŠÍ VIDEO TÝDNE VYHRÁVÁ 5 000 korun!

07.06.2015 – Tereza Kušová

Připravili jsme si pro každého autora nejlepšího videa týdne malou sladkou odměnu. Malá sice úplně není a sladká taky ne, alespoň doslova, přesto je to velice příjemné. Autor nejlepšího videa týdne vyhraje od naší redakce 5 000 Kč.

Jasným vítězem tohoto týdne je Tomáš Valnoha, a to za natočení  nešťastné nehody náklaďáku, který se nevešel pod most. Naštěstí to kromě nákladu odnesla jen reklama na mostě. Tomáš tak vyhrává 5 000 Kč. A doufáme, že nám pošle další zajímavé a hlavně nečekané úlovky, ať ze svých cest, tak i třeba z domova.

Vyhrát můžete Vy. Stačí natočit zajímavé video, to pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Nejlepším videem tohoto týdne ale nekončíme. Máme pro vás salší čtyři super videa, která jsme zařadili do top 5. Sice jeho autoři nic nevyhráli, ale jako motivace to určitě není špatné. 

Pavel Sýkora se umístil díky svému vtipnému videu o významu známkování na základní a střední škole. Míra Polický za nejpomalejšího chameleona na světě, ten asi ještě teď stojí se zvednutou nohou na místě. Reportér Pavel Nuedert toho poslal tento týden opravdu požehnaně, jako jeho nejlepší kousek jsme však vybrali dva zaparkované autobusy, které se k sobě opravdu nebezpečně tulí. A nakonec jsme do šťastné pětice zařadili Romana Vomelu, který natočil policisty, jak vyměňují pneumatiky u automobilu spoluobčanovi, a to dokonce v pracovním oděvu i se žlutými vestami.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

SILNÝ VÍTR, MÍSTY I ZÁPLAVY! Taková je výstraha meteorologů!

SILNÝ VÍTR, MÍSTY I ZÁPLAVY! Taková je výstraha meteorologů!
Play

Vichr, ale i lokální deště přestoupili na naše území na počátku týdne. Meteorologové vydali výstrahu k k povodňové bdělosti, která platí pro celé území naší země. A právě na vaše videa čekáme! Natočte vítr, déšť i zvýšenou hladinu řek. Videa natočená na šířku pošleme do České televize! Celý článek

V BABICÍCH U ŠTERNBERKA NARAZIL VLAK DO NÁKLADNÍHO AUTA! Řidič zraněn!

V BABICÍCH U ŠTERNBERKA NARAZIL VLAK DO NÁKLADNÍHO AUTA! Řidič zraněn!
Play

Další nehoda na přejezdu! Tentokrát v Babicích u Šternberka na Olomoucku. Na nechráněném přejezdu smetl vlak nákladní auto! Celý článek

JINÝ KRAJ, JINÝ MRAV! POCHOUTKY Z ČÍNY vás dostanou! Ještě se to hemží!

JINÝ KRAJ, JINÝ MRAV! POCHOUTKY Z ČÍNY vás dostanou! Ještě se to hemží!
Play

Není nad svíčkovou a knedlo, zelo vepřo. Nebo byste snad upraženým pavoukům a škorpionům neodolali? Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.