Natočvideo

NEJLEPŠÍM VIDEEM minulého týdne je hořící kamion na D1

NEJLEPŠÍM VIDEEM minulého týdne je hořící kamion na D1

02.12.2014 – Tereza Kušová

Divácké zprávy rozdaly dalších 20 000 Kč mezi divácké reportéry a ocenily tak 4 nejlepší videa minulého týdne.

1. místo a 10 000 Kč vyhrává František Šmída za aktuální video hořícího kamionu na dálnici D1.

I vaše video může být to nejlepší! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

2. místo a 5 000 Kč získává Jan Fazor za jeho pohotové a hlavně vtipné video, jak žena za volantem vůbec nevnímá, že jí upadl výfuk.

3. místo a 3 000 Kč obdrží Andrej Tanuska. Ten při potápění na Bali natáčel své kolegy potápěče, když jim najednou nad hlavami proplul trajekt a nebezpečně blízko byli tedy jeho vrtuli.

4. místo a 2 000 Kč vyhrává Petr Zeman díky videu, na kterém zachytil, jak dnes funguje úklid listí v praxi. Pracovníci služeb sice listí posbírají, ale protože nezajistí náklad na autě, tak ho zase hezky poztrácejí.

Divácké zprávy odvysílaly další videa, která si mohou rozdělit dalších 20 000 Kč. Zdeněk Konvalinka natočil, jak se aktivně zasněžuje v Harrachově. Teploty klesly k nule, česká lyžařská střediska tak pracují na tom, aby mohla svým návštěvníkům nabídnout bílé svahy.

I když už za okny začíná zima, příroda si neví rady, jak reagovat na změnu počasí. Ještě minulý týden byly na některých místech Česka teploty i k deseti stupňům Celsia. Právě proto vykvetla Margitě Stehlíkové na zahrádce krásná rudá růže.

Na Divácké zprávy by se také rádi podívali trpaslíci Ivany Ričányové. Ti pravidelně klepají na okno, kdy už ta sláva začne.

Movember postihl i Česko. Čeští muži tak poslední listopadový den shazovali kníry jako Robert Poledník a Martin Jurka.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Blíží se ADVENT, NA NÁMĚSTÍCH SE INSTALUJÍ VÁNOČNÍCH STROMY

Blíží se ADVENT, NA NÁMĚSTÍCH SE INSTALUJÍ VÁNOČNÍCH STROMY
Play

Blíží se první adventní neděle a s ní i výzdoba domácností a měst. Dominantou každého náměstí bývá pořádný Vánoční strom! Města v Česku v průběhu těchto dní instalují první stromy, natočte video vaší dominanty a pošlete na stránky www.natočvideo.cz. Vaše video točené na šířku odvysílá Česká televize! Celý článek

OTŘESNÉ! Malé děti se vozí na tramvaji!

OTŘESNÉ! Malé děti se vozí na tramvaji!
Play

Přinášíme vám velmi hazardní záběry dvou malých dětí, které si jako zábavu našly jízdu na zadní části tramvaje. Celý článek

HASIČŮM SHOŘEL VŮZ PŘÍMO PŘI ZÁSAHU! Hasili pole u Domažlic!

HASIČŮM SHOŘEL VŮZ PŘÍMO PŘI ZÁSAHU! Hasili pole u Domažlic!
Play

Letošní sucho se jistě zapíše do dějin. Nejenže jsou vyprahlé řeky a potoky, ale hasiči se nezastaví. Zaměstnávají je každodenně požáry lesů a polí po celé České republice. V Domažlicích ve čtvrtek přišli kvůli plamenům o hasičské vozidlo. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.