Natočvideo

NOČNÍ PONOR! Tak skončilo nevinné loučení s létem!

NOČNÍ PONOR! Tak skončilo nevinné loučení s létem!

05.10.2014 – Petra Vostatková

Nevinné grilování skončilo hloubkovým ponorem a mokrýma trenkama. Takové bylo loučení s létem.

Pokud se vám podaří natočit kuriozity ve vašem okolí, můžete nám video poslat, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Zábavné video, které nám poslal divácký reportér Milan Milhouse Kerner, nás v redakci velmi pobavilo a proto se s vámi o něj chceme podělit. 

Milan zdokumentoval vrchol potápěčské sezony v podobě hloubkového ponoru svého kamaráda. Pár skleniček ho přimělo k tomu, aby i oblékl potápěčský oblek a zkusil bazén. "Loučili jsme se s létem u kamaráda, který se potápí. Kámoš si chtěl potápěčskou výbavu vyzkoušet a skončilo to takhle."

Několik pádů na trávníku hlavního aktéra před skokem do bazénu nezastavilo. Naopak....sice to odnesly trenky, ale zábava to byla a veliká!

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: PES ZAKOUSL KOLO! Majitelka si nevzala helmu!

VIDEO DNE: PES ZAKOUSL KOLO! Majitelka si nevzala helmu!
Play

Hra nebo psí opatrnost? Podívejte se, co nastane, když se chce na kole projet divácká reportérka Marie Smítalová. Celý článek

Být talentovaný se vyplatí. Stačí mít HUDEBNÍ SLUCH a prémie je VAŠE!

Být talentovaný se vyplatí. Stačí mít HUDEBNÍ SLUCH  a prémie je VAŠE!
Play

Vyhrát diváckou prémii může každý. Stačí sledovat svět kolem sebe, něco zajímavého či akčního natočit a poslat nám to. Divácké zprávy sledujte každý den od 19:40 na Primě a v neděli ve stejný čas se dočkáte vyhlášení vítězů a rozdáme stejně jako dnes 20 000 Kč. Celý článek

VÍKENDOVÝ POBYT V AQUALANDU MORAVIA VYHRÁL ROBERT PIPA!

VÍKENDOVÝ POBYT V AQUALANDU MORAVIA VYHRÁL ROBERT PIPA!
Play

Aqualand Moravia, Divácké zprávy a server NatočVideo.cz pro vás připravily soutěž o víkendový pobyt v Aqualandu Moravia pro celou rodinu! Nejlepší plavecký styl byl vybrán! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.