Natočvideo

NOČNÍ PONOR! Tak skončilo nevinné loučení s létem!

NOČNÍ PONOR! Tak skončilo nevinné loučení s létem!

05.10.2014 – Petra Vostatková

Nevinné grilování skončilo hloubkovým ponorem a mokrýma trenkama. Takové bylo loučení s létem.

Pokud se vám podaří natočit kuriozity ve vašem okolí, můžete nám video poslat, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Zábavné video, které nám poslal divácký reportér Milan Milhouse Kerner, nás v redakci velmi pobavilo a proto se s vámi o něj chceme podělit. 

Milan zdokumentoval vrchol potápěčské sezony v podobě hloubkového ponoru svého kamaráda. Pár skleniček ho přimělo k tomu, aby i oblékl potápěčský oblek a zkusil bazén. "Loučili jsme se s létem u kamaráda, který se potápí. Kámoš si chtěl potápěčskou výbavu vyzkoušet a skončilo to takhle."

Několik pádů na trávníku hlavního aktéra před skokem do bazénu nezastavilo. Naopak....sice to odnesly trenky, ale zábava to byla a veliká!

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Hra na život a na smrt! V této výšce oslavil 22. narozeniny!

VIDEO DNE: Hra na život a na smrt! V této výšce oslavil 22. narozeniny!
Play

Je tohle ještě hrdinství nebo zbytečná sázka do loterie? Narozeniny divácký repeortér oslavil vskutku nevídaně! Celý článek

VIDEO DNE: Pecka! Letět jako vítr rychlostí vlaku!

VIDEO DNE: Pecka! Letět jako vítr rychlostí vlaku!
Play

Nejlevnější motorové létání s jedním místem pro pasažéra. To musí být nádhera! Letět můžete půl metru nad zemí, stejně jako desítky metrů nad ní. Celý článek

VIDEO DNE: Mini Domino! Natočil Tomáš Klail

VIDEO DNE: Mini Domino! Natočil Tomáš Klail
Play

Rubrika Video dne už se pěkně zaplňuje. Třeba právě i Vaše video se objeví mezi těmi nejlepšími videi. Když nám video posíláte, můžete ho dokonce i označit jako Video dne. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.