Natočvideo

NOVÝ JAZYK! Čechoslováckoitalština?!

NOVÝ JAZYK! Čechoslováckoitalština?!

27.09.2014 – Tereza Kušová

Divácké zprávy se věnovaly zahraničním přispěvatelům a tentokrát pozdrav dorazil ze slunné Itálie. Tuzemský reportér objížděl kruhové objezdy z celé republiky.

Není nad pořádný překlad. To si asi říkali Italové v Bibione, když se snažili místním českým nebo slovenským nebo polským turistům přeložit pravidla užívání jejich umýváren. Pravidla jsou to vskutku zajímavá a hlavně podrobná, nějak jim ale nerozumí ani Slavomír Valoušek.

Pokud i Vy chcete být součástí Diváckých zpráv, posílejte nám videa, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Když už se ztratit, tak pořádně. Co když ale nějakým záhadným způsobem dojdete až na kruhový objezd? A teď jak se z něj dostat?! Když se to povede natočit Pavlu Neudertovi hned dvakrát, tak si i říkám, jestli to není nějaká epidemie!

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEA Z PRAHY, jak je sevřená v ledovém krunýři

VIDEA Z PRAHY, jak je sevřená v ledovém krunýři
Play

Tramvaje stojí, neboť zmrzlé koleje a troleje znemožňují jejich provoz. Nejezdí ani vlaky. Autobusy jsou nasazeny jako náhradní doprava na páteřních tramvajových tratích, proto často chybí na svých pravidelných linkách. Celý článek

TO JSTE NESLYŠELI! Pták imituje sirénu

TO JSTE NESLYŠELI! Pták imituje sirénu
Play

Zprávy z kamionu představili imitujícího ptáka, chodník bez konce a záplavy v Jižní Moravě. Celý článek

To je prostě dokonalé! MALÉ SOVIČKY ZACHYCENY U CESTY!

To je prostě dokonalé! MALÉ SOVIČKY ZACHYCENY U CESTY!
Play

Do rubriky VIDEO DNE patří další příspěvek ze zvířecí říše. Tentokrát byly středem zájmu dvě opeřené mladé sovičky mrkající přímo u cesty. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.