Natočvideo

Olympijský park z ptačí perspektivy. Podívejte se, co vás čeká

Olympijský park z ptačí perspektivy. Podívejte se, co vás čeká

06.02.2014 – David Černý

Byli jsme natáčet na Letné, kde už se dnes otevře olympijský park. Podívejte se, na sportoviště, které na vás čekají z ptačí perspektivy.

Spoluúčast Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na projektu Česká stopa 2014 nakonec tvoří 15 milionů korun, Ministerstva průmyslu a obchodu pak 3,2 miliony korun. „Zbylou část rozpočtu pokryjeme z marketingového programu olympijského výboru. Rád bych partnerům poděkoval, jejich příspěvek vnímáme jako společensky zodpovědný postoj,“ oceňuje na webu olympijského výboru jeho předseda Jiří Kejval.

Jen pár desítek minut stačilo k tomu, aby na curlingové dráze zmizela všechna místa v rezervačním systému sportovišť v Olympijském parku Soči – Letná. Obrovský zájem byl od úterního rána, kdy byl systém otevřen, také o rezervace hokejového kluziště nebo kurzy bruslení pro děti.

Hned po otevření systému se spustila smršť rezervací,“ popsala zájem veřejnosti tisková mluvčí Olympijského parku Zuzana Kalátová. Telefonní linka se po celý den téměř nezastavila. „Věřím, že jsme odpověděli na dotazy všem zájemcům i těm, kteří si vybrané sportoviště nestihli zarezervovat,“ uvedla.

Zájemci, na které se nedostalo, však nemusejí zoufat. Pro veřejnost jsou připraveny i hodiny bez nutnosti rezervace. Jejich termíny najdete v programu dění na jednotlivých sportovištích. „Rádi bychom poskytli nabízené sportovní aktivity všem zájemcům, kteří se chystají Olympijský park navštívit,“ řekla Kalátová.

Navíc ještě zbývá pár volných míst v kurzech bruslení pro děti a dospělé nebo v kurzech pro výuku běhu na lyžích. U curlingu a hokeje pořadatelé plánují, že pokud budou některé rezervace zrušeny, termíny znovu uvolní dalším zájemcům.  Píše se na stánkách Olympijského výboru.

Kompletní je už také „miniskokanský můstek“, sjezdovka, curlingová dráha naproti baru, dva hokejové stadiony a bruslařská dráha.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

SUPERSTAR se dostala do našich Divošek!

SUPERSTAR se dostala do našich Divošek!
Play

Souboj o nejlepší video v Diváckých zprávách někdy připomíná soutěže z televize jako Superstar nebo Československo má talent. Několik SUPERSTAR jste mohli vidět i v dnešních Divoškách! Celý článek

POZOR..ROZPAŽIT! Tohle kotě hravě trumfne kočičí hvězdu internetu!

POZOR..ROZPAŽIT! Tohle kotě hravě trumfne kočičí hvězdu internetu!
Play

Divácké zprávy byly tentokrát tak trochu kočičí, pěvecké a duhové. Představíme vám kočku, se kterou si tak možná vytřete podlahu, když se jí zrovna nechce ven a taky parádní dvojitou duhu. Sledujte Divácké zprávy každý den v 19:40 na Primě. Celý článek

VIDEO DNE: Jak správně nasednout na koně

VIDEO DNE: Jak správně nasednout na koně
Play

Tentokrát Vám přinášíme do rubriky Video dne zajímavý návod pro milovníky zvířat pod 150 cm. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.