Natočvideo

OPRAVY CHODNÍKŮ v plném proudu! Budou pro chodce??

OPRAVY CHODNÍKŮ v plném proudu! Budou pro chodce??

16.09.2014 – Petra Vostatková

Konečně se něco děje s tím starým popraskaným chodníkem před vaším domem. Dostane nový kabát, pomyslíte si..akorát zůstává otázka zda bude nakonec určen pro chodce.

Zajímavá videa z vašeho bydlištěnám můžete posílat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Video z Jihlavy nám poslala divácká reportérka Jana Halamová. Na první pohled situace nevypadá nijak neobvykle, naopak. Pouze do té chvíle, kdy zjistíte že chodník je z ničehonic ukončen a na takovou autobusovou zastávku se s kočárkem už nedostanete!

A takto probíhají opravy chodníků pro změnu v Mostě na Třídě Budovatelů. Pravda, akce je to trošku rozsáhlejší, patrně půjde o velmi široké chodníky. Tak snad se divácký reportér Josef Kuruc do zimy dočká. 

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

ČÍSLO 5 ŽIJE! Vynálezce Ján Rejta vrátil malému robotovi život

ČÍSLO 5 ŽIJE! Vynálezce Ján Rejta vrátil malému robotovi život
Play

Pohltil ho steampunk, inspiraci hledá všude kolem sebe. Ve škole, kde pracuje, mu přezdívají "Ferda mravenec práce všeho druhu". Divácký reportér Ján Rejta umí z kusu kovu a dřeva vyrobit věci nevídané. Celý článek

OD ZÁPADU DO ČESKA PŘIŠLA BOUŘKA se silným větrem! Vaše videa odvysíláme!

OD ZÁPADU DO ČESKA PŘIŠLA BOUŘKA se silným větrem! Vaše videa odvysíláme!
Play

Tropické teploty vystřídala ve středu večer bouřka postupující na naše území od západu. Zapněte kamery, telefony a foťáky a natáčejte! Vaše videa odvysíláme v televizi! Celý článek

VIDEO TÝDNE: Odstřel komínu v Hamru

VIDEO TÝDNE: Odstřel komínu v Hamru
Play

Je tu nový týden a tedy můžeme zhodnotit týden minulý. Videí přišlo hodně . Některá zábavná, zajímavá, aktuální i z dovolených. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.