Natočvideo

PÁD PŘÍMO NA HLAVU! Když se nepovede salto s koloběžkou!

PÁD PŘÍMO NA HLAVU! Když se nepovede salto s koloběžkou!

23.10.2014 – Petra Vostatková

Při pohledu na tento pád až zamrazí...přesto freestylista vstane na nohy a vypadá dokonce, že kromě boule na hlavě mu nic není. Zranění však objevila až rozsáhlejší vyšetření.

Vaše sportovní výkony nám můžete poslat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Video nám poslal Břéťa Kuhrt, právě ten, který předvedl to dvojité salto, které skončilo hrozivě vypadajícím pádem. Jak nám Břéťa řekl, video bylo pořízeno v Rožnově pod Radhoštěm při příležitosti dnů duševního zdraví.

A jak to tedy s Břéťou dopadlo? " Po pádu jsem chvíli ležel, měl jsem mírné závratě a po zvážení situace jsem jel autem do nemocnice ve Valašském meziříčí, kde jsem byl na rentgenu...ten nezjistil žádné poškození, proto jsem byl přeobjednán na magnetickou resonanci, na které se zjistilo pohmoždění 3 obratlů, jeden z nich vysunutý o 3 mm a jedna vyhřezlá plotýnka." No tak to tedy žádná sláva.

Každopádně Břéťu asi jen tak něco nezastaví."Momentálně ještě cítím malé bolesti ale už opět jezdím". Ve svých čtyřiadvaceti letech se tomuto sportu věnuje naplno a jak říká, možná i jako jediný v ČR. Jak uvedl, není ještě vybudována taková základna, aby se tento sport šířil. 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Přechod pro ryby je fakt úlet!

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Přechod pro ryby je fakt úlet!
Play

A nejen to! Chodník končící tyčí a silnice vedoucí do trávníku...Kdo neuvidí, neuvěří. Takové bizarnosti "zdobí" české vozovky. Italové však nezůstávají pozadu. Celý článek

VIDEO! VÝBUCH muničního skladu na Zlínsku!

VIDEO! VÝBUCH muničního skladu na Zlínsku!
Play

Ve Vlachovicích Vrběticích došlo ve čtvrtek k rozsáhlé explozi muničního skladu. Nejprve proběhlo několik malým výbuchům, pak přišla veliká exploze i s rozsáhlou tlakovou vlnou. Přinášíme aktuální video z Vlachovy Lhotky, která je vzdálená od místa výbuchu pouhých 3,5 km. Celý článek

VIDEO DNE: Natočeno, jak náklaďáku upadne kolo v zatáčce!

VIDEO DNE: Natočeno, jak náklaďáku upadne kolo v zatáčce!
Play

Tak to je neuvěřitelné. Už jste někdy viděli, jak někomu na silnici před Vámi upadne z vozidla kolo? A nemyslím tím rezervu. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.