Natočvideo

PÁD PŘÍMO NA HLAVU! Když se nepovede salto s koloběžkou!

PÁD PŘÍMO NA HLAVU! Když se nepovede salto s koloběžkou!

23.10.2014 – Petra Vostatková

Při pohledu na tento pád až zamrazí...přesto freestylista vstane na nohy a vypadá dokonce, že kromě boule na hlavě mu nic není. Zranění však objevila až rozsáhlejší vyšetření.

Vaše sportovní výkony nám můžete poslat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Video nám poslal Břéťa Kuhrt, právě ten, který předvedl to dvojité salto, které skončilo hrozivě vypadajícím pádem. Jak nám Břéťa řekl, video bylo pořízeno v Rožnově pod Radhoštěm při příležitosti dnů duševního zdraví.

A jak to tedy s Břéťou dopadlo? " Po pádu jsem chvíli ležel, měl jsem mírné závratě a po zvážení situace jsem jel autem do nemocnice ve Valašském meziříčí, kde jsem byl na rentgenu...ten nezjistil žádné poškození, proto jsem byl přeobjednán na magnetickou resonanci, na které se zjistilo pohmoždění 3 obratlů, jeden z nich vysunutý o 3 mm a jedna vyhřezlá plotýnka." No tak to tedy žádná sláva.

Každopádně Břéťu asi jen tak něco nezastaví."Momentálně ještě cítím malé bolesti ale už opět jezdím". Ve svých čtyřiadvaceti letech se tomuto sportu věnuje naplno a jak říká, možná i jako jediný v ČR. Jak uvedl, není ještě vybudována taková základna, aby se tento sport šířil. 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

POŽÁR SKLADU V PSÁRECH! Uvnitř příbytku hlídače propanbutonová láhev!

POŽÁR SKLADU V PSÁRECH! Uvnitř příbytku hlídače propanbutonová láhev!
Play

V sobotu kolem 9 hodiny ranní vzplál příbytek hlídače skladu v Psárech u Prahy. V podveřer před 18 hodinou vzplál automobil na trase Hradec Králové - Jaroměř! Přinášíme exkluzivní záběry přímo z místa ještě před příjezdem hasičů! Celý článek

VIDEO:Převrácené vozidlo,srážka osobáku s autobusem.Tak se bouralo v PRAZE.

VIDEO:Převrácené vozidlo,srážka osobáku s autobusem.Tak se bouralo v PRAZE.
Play

Praha denně zažije desítky autonehod. Tentokrát byli naši diváčtí reportéři u toho a vy se můžete podívat na záběry přímo z místa. Dvě videa jsou ze Smíchova. Celý článek

VIDEO DNE: ČESKO ŽIJE HOKEJEM! Práce nepráce!

VIDEO DNE: ČESKO ŽIJE HOKEJEM! Práce nepráce!
Play

Hokej! Spojuje Českou republiku a patří mezi nejoblíbenější sporty u nás. Základna fanoušků je veliká a nefandí se pouze na stadionech. Přinášíme VIDEO DNE! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.