Natočvideo

PÁD PŘÍMO NA HLAVU! Když se nepovede salto s koloběžkou!

PÁD PŘÍMO NA HLAVU! Když se nepovede salto s koloběžkou!

23.10.2014 – Petra Vostatková

Při pohledu na tento pád až zamrazí...přesto freestylista vstane na nohy a vypadá dokonce, že kromě boule na hlavě mu nic není. Zranění však objevila až rozsáhlejší vyšetření.

Vaše sportovní výkony nám můžete poslat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Video nám poslal Břéťa Kuhrt, právě ten, který předvedl to dvojité salto, které skončilo hrozivě vypadajícím pádem. Jak nám Břéťa řekl, video bylo pořízeno v Rožnově pod Radhoštěm při příležitosti dnů duševního zdraví.

A jak to tedy s Břéťou dopadlo? " Po pádu jsem chvíli ležel, měl jsem mírné závratě a po zvážení situace jsem jel autem do nemocnice ve Valašském meziříčí, kde jsem byl na rentgenu...ten nezjistil žádné poškození, proto jsem byl přeobjednán na magnetickou resonanci, na které se zjistilo pohmoždění 3 obratlů, jeden z nich vysunutý o 3 mm a jedna vyhřezlá plotýnka." No tak to tedy žádná sláva.

Každopádně Břéťu asi jen tak něco nezastaví."Momentálně ještě cítím malé bolesti ale už opět jezdím". Ve svých čtyřiadvaceti letech se tomuto sportu věnuje naplno a jak říká, možná i jako jediný v ČR. Jak uvedl, není ještě vybudována taková základna, aby se tento sport šířil. 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

NA KOMÍNĚ V CHEBU HNÍZDÍ OD ROKU 1977! Čápi mají letos 5 mláďat!

NA KOMÍNĚ V CHEBU HNÍZDÍ OD ROKU 1977! Čápi mají letos 5 mláďat!
Play

Čápi přiletěli do České republiky odchovat svá mláďata, aby mohli na konci léta zase odletět do teplých krajin. Divácká reportérka Monika Dohnalová má hnízdo v Chebu na dosah a pravidelně dokumentuje, co se v hnízdě děje. Díky své práci se stala spolupracovnicí ornitologů ze Skupiny pro ochranu a výzkum čápa bílého Plzeň. Celý článek

VIDEO DNE: Tenhle vánoční stromek vám doma rozhodně neopadá!

VIDEO DNE: Tenhle vánoční stromek vám doma rozhodně neopadá!
Play

Vánoce za rohem a nastal čas si pořídit vánoční stromek. Máme pro vás pecka strom, který vám prostě jen tak neopadá. Celý článek

VIDEO DNE: Víme, proč Česká pošta zdražuje!

VIDEO DNE: Víme, proč Česká pošta zdražuje!
Play

Posílejte nám zajímavá videa. Ta nejlepší najdete mezi články VIDEO DNE. To jsou ty, nad kterými naše redakce padala smíchy, divila se, dojala se nebo nám přišla něčím jiným zajímavá. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.