Natočvideo

PĚT NEJLEPŠÍCH VIDEÍ AMERICKÝCH DRAGOUNŮ! Vojáky vítalo celé Česko!

PĚT NEJLEPŠÍCH VIDEÍ AMERICKÝCH DRAGOUNŮ! Vojáky vítalo celé Česko!

05.04.2015 – Petra Vostatková

Konvoj amerických vojáků, vracejících se přes naši republiku ze cvičení v Pobaltí, vás přiměl natočit tato exkluzivní reportážní videa. Prohlídněte si pět nejlepších příspěvků, které si získávají odměnu od Vojenského historického ústavu v Praze.

Vojenský historický ústav v Praze věnoval do soutěže pět knih, které si rozdělí následují diváčtí reportéři. Zdokumentovali nejlepším způsobem průjezd amerických vojsk přes naši zem.

1. místo, publikace Ivan Procházka - Dunkerque

Získává divácký reportér Ladislav Vaďura, který monitoroval příjez Dragounů do Vyškova. Ze záběrů je patrné, že americká armáda zde byla srdečně přijata, průjezd vojáků sledovaly stovky lidí.

2. místo, publikace Československé legie 1914 - 1920

Si zasloužil za práci reportéra Pavel Olmr, který natáčel Dragouny v Pardubicích a poslal přímo sérii příspěvků. 

3.místo, publikace Válečné záznamy Rudolfa Krzáka 

Václav Sarkisov srovnal dvě generace americké armády. V Praze natáčel nejen nynější americké vojáky, ale také Old Dragoon Ride, tedy konvoj historických vojenských vozidel. 

4. místo, publikace Francie a Československo 1914 - 1945

V La Fabrica pokračoval koncert pro americké vojáky, kteří to na parketě náležitě rozbalili. Zdokumentovala Alžběta Rybová

5. místo, publikace Za Háchu i za Beneše

Získává divácký reportér Peter Holly, který natočil exkluzivní záběry u plzeňského pomníku, při příjezdu zástupců amerických vojáků. Posádku čekaly stovky příznivců. 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Zachytil Nuselské schody pod vodou a vyhrál prémii 10.000 korun!

Zachytil Nuselské schody pod vodou a vyhrál prémii 10.000 korun!
Play

Prémie tohoto týdne jsou rozdány, tentokrát zvítězila ve většině případů aktuální zpravodajská videa. I vy máte šanci vyhrát! Pošlete video a budete na Primě! Každý den v 19:40. Celý článek

VIDEO DNE: Krmení racků pomaloučku a pěkně zblízka

VIDEO DNE: Krmení racků pomaloučku a pěkně zblízka
Play

Nádherné záběry přímo od Vltavy nám přišly do redakce NatočVideo.cz. VIDEEM DNE se stává zpomalené krmení racků! Pastva pro oči! Celý článek

Zaujmout své publikum umí především diváčtí reportéři z Divošek

Zaujmout své publikum umí především diváčtí reportéři z Divošek
Play

Jak zaujmout, není tak těžké. Stačí najít to, v čem jste dobří. Každý má talent na něco jiného. Někdo je sportovec, někdo bavič, někdo umí mluvit. Před kamerou předveďte to nejlepší, co ve Vás je. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.