Natočvideo

PĚT NEJLEPŠÍCH VIDEÍ AMERICKÝCH DRAGOUNŮ! Vojáky vítalo celé Česko!

PĚT NEJLEPŠÍCH VIDEÍ AMERICKÝCH DRAGOUNŮ! Vojáky vítalo celé Česko!

05.04.2015 – Petra Vostatková

Konvoj amerických vojáků, vracejících se přes naši republiku ze cvičení v Pobaltí, vás přiměl natočit tato exkluzivní reportážní videa. Prohlídněte si pět nejlepších příspěvků, které si získávají odměnu od Vojenského historického ústavu v Praze.

Vojenský historický ústav v Praze věnoval do soutěže pět knih, které si rozdělí následují diváčtí reportéři. Zdokumentovali nejlepším způsobem průjezd amerických vojsk přes naši zem.

1. místo, publikace Ivan Procházka - Dunkerque

Získává divácký reportér Ladislav Vaďura, který monitoroval příjez Dragounů do Vyškova. Ze záběrů je patrné, že americká armáda zde byla srdečně přijata, průjezd vojáků sledovaly stovky lidí.

2. místo, publikace Československé legie 1914 - 1920

Si zasloužil za práci reportéra Pavel Olmr, který natáčel Dragouny v Pardubicích a poslal přímo sérii příspěvků. 

3.místo, publikace Válečné záznamy Rudolfa Krzáka 

Václav Sarkisov srovnal dvě generace americké armády. V Praze natáčel nejen nynější americké vojáky, ale také Old Dragoon Ride, tedy konvoj historických vojenských vozidel. 

4. místo, publikace Francie a Československo 1914 - 1945

V La Fabrica pokračoval koncert pro americké vojáky, kteří to na parketě náležitě rozbalili. Zdokumentovala Alžběta Rybová

5. místo, publikace Za Háchu i za Beneše

Získává divácký reportér Peter Holly, který natočil exkluzivní záběry u plzeňského pomníku, při příjezdu zástupců amerických vojáků. Posádku čekaly stovky příznivců. 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Veselý motorkář, je dobrý motorkář!

VIDEO DNE: Veselý motorkář, je dobrý motorkář!
Play

Je jaro, všechno kvete, ptáčci řvou, svítí sluníčko, kdo by radostí nezpíval, že? I motorkář si musí při cestě zapět, aby se mu dobře jelo. Celý článek

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Nové pruhy na silnici z Brtníků vás zarazí!

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Nové pruhy na silnici z Brtníků vás zarazí!
Play

Obvykle, když se opraví silnice a namalují se nové krásné pruhy, obyvatelé obcí se zaradují. Tady je ovšem něco špatně! Mezi Brtníky a Mikulášovicemi jsou pruhy přerušované, a to téměř po celé trase. I v nepřehledných zatáčkách! Celý článek

KOMPLIKUJÍ VÁM UZAVÍRKY ŽIVOT? Natáčejte, vaše videa odvysíláme!

KOMPLIKUJÍ VÁM UZAVÍRKY ŽIVOT? Natáčejte, vaše videa odvysíláme!
Play

Léto v Česku bývá časem nejen pro vodní radovánky, ale také pro opravy a rekonstrukce vozovek, chodníků, ale například i kanalizace. Je vaše město, městečko či ulice samý zátaras? Právě na vaše video čekáme! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.