Natočvideo

PIRÁTI SILNIC vyjeli do ulic!

PIRÁTI SILNIC vyjeli do ulic!

14.09.2014 – Tereza Kušová

Poklidnou cestu nám narušují dennodenně, potkáváme je na dálnicích, malých silnicích i při průjezdu obcí. Piráti silnic si nedají říct a snaží si zabrat všechny silnice světa a dávají nám to jasně najevo. Pravidla neřeší a když chtějí, prostě nám cestu zkříží.

Neposlušné řidiče nám můžete zasílat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Barunka Kršková nám poslala video mistra světa v parkování. I když má za okýnkem označení pro invalidy a opravdu řidič zaparkoval na místě pro invalidy, nerespektoval, že by mu mělo stačit pouze jedno místo. "Ještě před natočením videa tomu pánovi můj táta domlouval a vysvětloval mu, že zaparkoval přes tři místa a bylo mu to úplně jedno," doplnila Kršková.

O prohřešcích řidičů na českých silnicích nám video poslal Martin Smolka. Pro některé lidi asi neplatí zákaz odbočení.

Řidič autobusu z Brna Emil Pecko se s námi podělil o jedno krátké setkání s pražským automobilem. Nejdřív nepustí autobus ze zastávky, a pak se ho snaží ještě "vybrzdit" a nakonec zastaví úplně a jde vynadat autobusákovi.

Když předjíždět, tak bezpečně. Kamera Michala Honiga zaznamenala riskantní předjíždění řidiče fabie. Vozidlo v protisměru se fabii musela vyhnout na poslední chvíli. Na druhém videu jen o pár minut později opět Michala někdo předjížděl a i když z druhé strany žádné vozidlo nebylo, dvojitá plná čára mu starosti nedělala.

Kamera Martiny Procházkové zaznamenala vozidlo, které řídí hazardér a předjíždí jedno auto za druhým. Plná čára a značka zákaz předjíždění mu vrásky nedělá.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

JINÝ KRAJ, JINÝ MRAV! POCHOUTKY Z ČÍNY vás dostanou! Ještě se to hemží!

JINÝ KRAJ, JINÝ MRAV! POCHOUTKY Z ČÍNY vás dostanou! Ještě se to hemží!
Play

Není nad svíčkovou a knedlo, zelo vepřo. Nebo byste snad upraženým pavoukům a škorpionům neodolali? Celý článek

VIDEO DNE: Jejda! POZOR NÍZKÝ MOST!

VIDEO DNE: Jejda! POZOR NÍZKÝ MOST!
Play

Cesty jsou někdy zrádné. Ostrá zatáčka, prudký kopec, překážka na silnici, nečekané mosty. Ano, i mosty mohou být někdy zrádné! Nevěříte? Celý článek

KOUZLO NEBO PODVOD! Kuličky součástí Diváckých zpráv a kamionu

KOUZLO NEBO PODVOD! Kuličky součástí Diváckých zpráv a kamionu
Play

Víkendové zpravodajské vysílání z kamionu nezapomnělo ani na vás, na reportéry Diváckých zpráv, a tak jsme mohli vidět kocoura, jak sleduje TV Primu a kouzelníka. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.