Natočvideo

PIRÁTI SILNIC vyjeli do ulic!

PIRÁTI SILNIC vyjeli do ulic!

14.09.2014 – Tereza Kušová

Poklidnou cestu nám narušují dennodenně, potkáváme je na dálnicích, malých silnicích i při průjezdu obcí. Piráti silnic si nedají říct a snaží si zabrat všechny silnice světa a dávají nám to jasně najevo. Pravidla neřeší a když chtějí, prostě nám cestu zkříží.

Neposlušné řidiče nám můžete zasílat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Barunka Kršková nám poslala video mistra světa v parkování. I když má za okýnkem označení pro invalidy a opravdu řidič zaparkoval na místě pro invalidy, nerespektoval, že by mu mělo stačit pouze jedno místo. "Ještě před natočením videa tomu pánovi můj táta domlouval a vysvětloval mu, že zaparkoval přes tři místa a bylo mu to úplně jedno," doplnila Kršková.

O prohřešcích řidičů na českých silnicích nám video poslal Martin Smolka. Pro některé lidi asi neplatí zákaz odbočení.

Řidič autobusu z Brna Emil Pecko se s námi podělil o jedno krátké setkání s pražským automobilem. Nejdřív nepustí autobus ze zastávky, a pak se ho snaží ještě "vybrzdit" a nakonec zastaví úplně a jde vynadat autobusákovi.

Když předjíždět, tak bezpečně. Kamera Michala Honiga zaznamenala riskantní předjíždění řidiče fabie. Vozidlo v protisměru se fabii musela vyhnout na poslední chvíli. Na druhém videu jen o pár minut později opět Michala někdo předjížděl a i když z druhé strany žádné vozidlo nebylo, dvojitá plná čára mu starosti nedělala.

Kamera Martiny Procházkové zaznamenala vozidlo, které řídí hazardér a předjíždí jedno auto za druhým. Plná čára a značka zákaz předjíždění mu vrásky nedělá.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

KÁMOŠKY DO NEPOHODY! Tak (ne)podržely třetí do party, když skočila mezi ně!

KÁMOŠKY DO NEPOHODY! Tak (ne)podržely třetí do party, když skočila mezi ně!
Play

Divácké zprávy se ve čtvrtek zaměřily na opravdové přátelství, parkovací experty v Česku a taky na zázračný elixír, který vám pomůže s "pekáčem buchet". Ta nejlepší videa od vás, diváckých reportérů, můžete vidět každý den v 19:40 na Primě. Celý článek

Holubi se nebojí ani Divošek?! Tady něco nehraje!

Holubi se nebojí ani Divošek?! Tady něco nehraje!
Play

Když něco natočíte na mobil, kameru, foťák, gopro, tak rozhodně neváhejte a video nám okamžitě pošlete! Odvysíláme ho v Diváckých zprávách na Primě, které vysílá denně od 19:40. Celý článek

TO SE NASMĚJETE! Zametač zlobivého listí a lidský motor

TO SE NASMĚJETE! Zametač zlobivého listí a lidský motor
Play

Když se chcete dobře pobavit, stačí když si v 19:40 zapnete televizi Prima a podíváte se na Divácké zprávy, na zprávy tvořené právě Vám! Diváckými reportéry. Dnes byly vyloženě k popukání. No, posuďte sami. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.