Natočvideo

PODAŘILO SE VÁM VYPĚSTOVAT SKUTEČNOU EXOTIKU? Pěstitelé budou v TV!

PODAŘILO SE VÁM VYPĚSTOVAT SKUTEČNOU EXOTIKU? Pěstitelé budou v TV!

13.07.2015 – Tereza Kušová

České podmínky nejsou moc dobré pro pěstování exotických rostlin. Přesto se najdou tací, kteří matku přírodu dokáží přelstít a na jejich zahrádce se najdou takové poklady jako banány, pomeranče, kokos, nebo květiny, které rostou pouze na jednom jediném místě světa, ale u nás to není.

Dokonce i naše reportérka Margita Stehlíková dokáže ovládat přírodu a donutila svou zahradu, aby mezi sebe přijala i fík.

Co pěstujete na své zahrádce Vy? Nebo máte nějaký poklad na balkóně v květináči? Natáčejte videa pěstitelských výtvorů a pošlete nám vaše úlovky přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Možná doma pěstujete i něco, o čem ani nemáte tušení, co to vlastně je, jako Marcela Kolářová. I taková videa nám můžete posílat a třeba Vám pomůžeme rozlousknout, co Vám roste na zahradě.

A pokud máte za svým domem, nebo v parku, kterým denně chodíte, něco nevšedního, nějaký přírodní unikát, nestyďte se ho natočit a poslat nám Vaše video jako Ivana Ričányová.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

NOVINKY NA SILNICI! Trabant tažený koňmi nebo křižovatka řízená slony

NOVINKY NA SILNICI! Trabant tažený koňmi nebo křižovatka řízená slony
Play

Spřežení vyrobené z trabantu, usměvavý pejsek nebo sloni procházející křižovatkou. Taková videa se odvysílala v Diváckých zprávách na TV Prima. Celý článek

VIDEO DNE: Recyklace je důležitá! Učit ji musíme už naše děti!

VIDEO DNE: Recyklace je důležitá! Učit ji musíme už naše děti!
Play

Recyklováním zachraňujeme svět a chráníme přírodu. Alespoň to jsou slova, která do nás cpou třídírny odpadu, radnice a ochránci přírody. Co je na tom pravdy, nevíme. řada z nás slepě recykluje a raději se neptá a ten, kdo se ptá, tak říká, že to stejně svezou na jednu hromadu. No, vyjádřit by se mohli snad jen pracovníci těchto třídíren. Každopádně třídit můžete dnes i plechovky. Celý článek

VE FITKU STRÁVIL DVA ROKY V KUSE! TOHLE JE PEKÁČ BUCHET A VIDEO DNE!

VE FITKU STRÁVIL DVA ROKY V KUSE! TOHLE JE PEKÁČ BUCHET A VIDEO DNE!
Play

Tak mají vypadat pořádné břišáky! Takové svalstvo ještě svět neviděl a my pro vás máme jedinečnou příležitost vidět to na vlastní oči! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.