Natočvideo

PODEZŘELÝ BALÍČEK UZAVŘEL PARKOVIŠTĚ NA ČERNÉM MOSTĚ! Na místě pyrotechnik!

PODEZŘELÝ BALÍČEK UZAVŘEL PARKOVIŠTĚ NA ČERNÉM MOSTĚ! Na místě pyrotechnik!

26.05.2015 – Petra Vostatková

Modrý balíček s čínskými nápisy přivolal v pondělí v podvečer policisty a pyrotechnika na parkoviště hobbymarketu Hornbach na Černém mostě. Pyrotechnik výbušninu neodhalil.

Jste právě u aktuální zpravodajské situace? Video pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Zavřené parkoviště, policejní pásky a zákazníci čekající s plnýi košíky, taková byla situace v pondělí v podvečer na Černém mostě. Na parkovišti hobbymarketu Hornbach se objevil podezřelý modrý balíček, na kterém byly čínské nápisy. 

Celou situaci u Hornbachu monitoroval i reportér Pavel Koníček. K příspěvkům napsal: "V Praze na Černém Mostě, na parkovišti u Hornbachu byl nalezen opuštěný balíček s čínskými nápisy. Policie místo zajistila a neznámí balíček šel prohlédnout policejní pyrotechnik. Naštěstí se jednalo o planý poplach, jak záhy zjistil z rentgenu pyrotechnik."

Reportér Pavel Koníček se v jeden moment přiblížil až moc k práci pyrotechnika a následně byl z místa zsahujícím policistou vykázán na vzdálenější místo. 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE:Pohodové potápění na Bali a najednou před vámi trajekt!

VIDEO DNE:Pohodové potápění na Bali a najednou před vámi trajekt!
Play

VIDEO DNE vyhlašujeme každý den na stránkách NatočVideo.cz. Patří mezi ně to nejzajímavější video za daný den, A co to vaše? Bude také nej? Celý článek

POZOR..ROZPAŽIT! Tohle kotě hravě trumfne kočičí hvězdu internetu!

POZOR..ROZPAŽIT! Tohle kotě hravě trumfne kočičí hvězdu internetu!
Play

Divácké zprávy byly tentokrát tak trochu kočičí, pěvecké a duhové. Představíme vám kočku, se kterou si tak možná vytřete podlahu, když se jí zrovna nechce ven a taky parádní dvojitou duhu. Sledujte Divácké zprávy každý den v 19:40 na Primě. Celý článek

V CHRUDIMI se bát tmy nemusí...mají tam LAMPOVÉ ulice

V CHRUDIMI se bát tmy nemusí...mají tam LAMPOVÉ ulice
Play

Taky vám je nepříjemné, procházet ulicemi, které jsou málo osvětlené? V Chrudimi vás to rozhodně potkat nemůže, na pár metrech čtverečních tam najdete hned tři. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.