Natočvideo

POPELNICE v Praze mají svého ochránce! Střeží je roky!

POPELNICE v Praze mají svého ochránce! Střeží je roky!

11.11.2014 – Petra Vostatková

Škábova ulice v Praze se může pochlubit unikátem. Jeden z obyvatelů pečuje již léta o zavírání popelnic. V utajení to dokázal roky!

Máte ve svém okolí také nějakou zajímavost? Pošlete nám video i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Všímavá divácká reportérka Sabrina Jozová natočila a poslala na naše stránky video popelnic ve Škábově ulici. Tyto popelnice jsou hlídané, a to několik let! Nápisy mluví za vše. Ochránce si nebere servítky s výrazy, ale jak je vidět obyvatelé ho respektují.

"Už mnoho let se na řadě popelnic ve Škábově ulici objevují nápisy vyzývající lidi, aby zavírali popelnice. Musím poznamenat, že přesto, že se to tam objevuje řadu let, nikdo nápisy nesundavá a dotyčný je jen obnovuje, pokud se nápis rozpije a celé ty roky opravdu jsou popelnice zavřené a nikdy nezůstanou otevřené. Předtím, než se nápisy objevily, popelnice zůstávaly otevřené velice často. Sláva našemu ochránci zavírání popelnic :D" zhodnotila kladně práci hlídače divácká reportérka Sabrina.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Malí trhači a chudák kráva! Natočil Jakub Křenek

VIDEO DNE: Malí trhači a chudák kráva! Natočil Jakub Křenek
Play

Rubrika Video dne je pravidelnou rubrikou na stránkách NatočVideo.cz, kde Vám denně představujeme jedno nejlepší video za den. Celý článek

V PRAZE SHOŘEL DALŠÍ AUTOBUS! Ve stejné ulici jako ve středu!

V PRAZE SHOŘEL DALŠÍ AUTOBUS! Ve stejné ulici jako ve středu!
Play

Opět požár autobusu a opět linka 195! Za poslední dva dny shořely v pražských Letňanech dva městské autobusy. Scénář je v obou případech stejný. Máme pro vás záběry přímo z místa události! Celý článek

S NASAZENÍM PROFESIONÁLŮ! Dobrovolní hasiči mají v Česku své zásadní místo.

S NASAZENÍM PROFESIONÁLŮ! Dobrovolní hasiči mají v Česku své zásadní místo.
Play

Dobrovolní hasiči mají v České republice velmi dlouhou tradici. Ke každé správné malé vesnici patří malá požární stanice s týmem obyvatel, kteří jsou vždy připraveni zasáhnout. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.