Natočvideo

Postižený kocourek MÁŤA si odnesl diváckou prémii!

Postižený kocourek MÁŤA si odnesl diváckou prémii!

29.03.2015 – Tereza Kušová

Vyhrát diváckou prémii může každý. Stačí sledovat svět kolem sebe, něco zajímavého či akčního natočit a poslat nám to. Divácké zprávy sledujte každý den od 19:40 na Primě a v neděli ve stejný čas se dočkáte vyhlášení vítězů a rozdáme stejně jako dnes 20 000 Kč.

1. místo a 10 000 Kč a titul Reportér týdne vyhrává kocour Máťa, respektive jeho panička Růžena Kolaříková. Máti se ujala, když ho našla ještě jako kotě, a to bez zadních nožiček. Vyrostl z něj krásný kocourek, který si spokojeně vrní. Růženo, máte náš obdiv. Ujmout se postiženého zvířete chce kuráž.

Vyhrát můžete i Vy! Stačí něco natočit a poslat nám to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

2. místo a 5 000 Kč získává Renuška Derdová a její daňčí rodinka. Kolikrát se stane, že Vám na ono zaklepe takové zvíře?

3. místo a 3 000 Kč obdrží Honza Svoboda za jeho akční video hořícího auta v Letňanech. Video bylo odvysíláno v Krimi Zprávách.

4. místo a 2 000 Kč si zaslouží Luboš Haranza. Cestoval po Vietnamu a mezi videi, která tam natočil, našel střípek vtipných záběrů, jak se stará paní modlí, cvičí, nebo co to dělá. Každopádně to dělala vtipně.

O titul Reportéra týdne budou bojovat i další videa. Co takové disco wc? Chtěli byste ho mít doma? Pavel Nykl ho vyzkoušel. To musela být jízda. Zuzana Kramarská zase vyzkoušela jiný adrenalin. Nakrmila daňka svými ústy. No, ještě že jí nevypíchl oko.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

HOKEJOVÝ NÁROĎÁK MĚL FANOUŠKY PO CELÉM ČESKU! Zde jsou ti nejlepší!

HOKEJOVÝ NÁROĎÁK MĚL FANOUŠKY PO CELÉM ČESKU! Zde jsou ti nejlepší!
Play

Dva týdny utekly jako voda a na národní hokejový tým České republiky vybojoval v Praze čtvrtou medaili. Celý článek

VIDEO: Nuselskými schody se valila voda! Zde jsou noční záběry!

VIDEO: Nuselskými schody se valila voda! Zde jsou noční záběry!
Play

Havárie vodovodního potrubí v pražských Vinohradech zapříčinila doslova potopu. Nuselskými schody se kolem druhé hodiny ranní valila voda. Přinášíme záběry přímo z místa. Celý článek

NĚMÉ TVÁŘE PROMLUVILY! Na pořadu dne hádka o lahváče!

NĚMÉ TVÁŘE PROMLUVILY! Na pořadu dne hádka o lahváče!
Play

Kočičí rodinka ve stylu Slunce, seno? Podívejte se jak probíhá hádka o lahváče po Česku! V Havířově promluvil kůň! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.