Natočvideo

Postižený kocourek MÁŤA si odnesl diváckou prémii!

Postižený kocourek MÁŤA si odnesl diváckou prémii!

29.03.2015 – Tereza Kušová

Vyhrát diváckou prémii může každý. Stačí sledovat svět kolem sebe, něco zajímavého či akčního natočit a poslat nám to. Divácké zprávy sledujte každý den od 19:40 na Primě a v neděli ve stejný čas se dočkáte vyhlášení vítězů a rozdáme stejně jako dnes 20 000 Kč.

1. místo a 10 000 Kč a titul Reportér týdne vyhrává kocour Máťa, respektive jeho panička Růžena Kolaříková. Máti se ujala, když ho našla ještě jako kotě, a to bez zadních nožiček. Vyrostl z něj krásný kocourek, který si spokojeně vrní. Růženo, máte náš obdiv. Ujmout se postiženého zvířete chce kuráž.

Vyhrát můžete i Vy! Stačí něco natočit a poslat nám to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

2. místo a 5 000 Kč získává Renuška Derdová a její daňčí rodinka. Kolikrát se stane, že Vám na ono zaklepe takové zvíře?

3. místo a 3 000 Kč obdrží Honza Svoboda za jeho akční video hořícího auta v Letňanech. Video bylo odvysíláno v Krimi Zprávách.

4. místo a 2 000 Kč si zaslouží Luboš Haranza. Cestoval po Vietnamu a mezi videi, která tam natočil, našel střípek vtipných záběrů, jak se stará paní modlí, cvičí, nebo co to dělá. Každopádně to dělala vtipně.

O titul Reportéra týdne budou bojovat i další videa. Co takové disco wc? Chtěli byste ho mít doma? Pavel Nykl ho vyzkoušel. To musela být jízda. Zuzana Kramarská zase vyzkoušela jiný adrenalin. Nakrmila daňka svými ústy. No, ještě že jí nevypíchl oko.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VÍTĚZOVÉ VYHLÁŠENI! Týdnu vládla zvířata a kouzla

VÍTĚZOVÉ VYHLÁŠENI! Týdnu vládla zvířata a kouzla
Play

Ti nejlepší z nejlepších byli oceněni! TV Prima rozdala peníze diváckým reportérům a vyhodnotila týden plný iluzí. Celý článek

VIDEO DNE: Venku mráz, i přesto vlezl do ledové vody! Nač to modré triko?

VIDEO DNE: Venku mráz, i přesto vlezl do ledové vody! Nač to modré triko?
Play

To che kus odvahy, dobře fungující srdce a hodně velké odhodlání! Tak připomíná divácký reportér Jeník Mráz Světový den zvýšení povědomí o autismu. Koupelí v ledové vodě! Celý článek

KLUCI Z AUTOŠKOLY MŮŽOU ZAPLATIT NAPÁCHANÉ ŠKODY!

KLUCI Z AUTOŠKOLY MŮŽOU ZAPLATIT NAPÁCHANÉ ŠKODY!
Play

Vyhrát prémii není nic těžkého. Stačí šikovný záběr, někdy nápad nebo štěstí. Video odvysíláme v Diváckých zprávách v TV Prima a už máte z poloviny vyhráno. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.