Natočvideo

POŽÁR SKLADU V PSÁRECH! Uvnitř příbytku hlídače propanbutonová láhev!

POŽÁR SKLADU V PSÁRECH! Uvnitř příbytku hlídače propanbutonová láhev!

24.01.2015 – Petra Vostatková

V sobotu kolem 9 hodiny ranní vzplál příbytek hlídače skladu v Psárech u Prahy. V podveřer před 18 hodinou vzplál automobil na trase Hradec Králové - Jaroměř! Přinášíme exkluzivní záběry přímo z místa ještě před příjezdem hasičů!

Nacházíte se u nějaké aktuální situace? Pošlete nám příspěvek i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Než přijelo první hasičské vozidlo, projížděl kolem náš divácký reportér Vojtech Dombai, který neváhal a požár zdokumetoval pěkně zblízka! "Jel jsem zrovna kolem na chatu a viděl jsem požár, tak jsem se na místo jel podívat." 

"Jak je vidět na záběrech, byla to nějaká logostická firma. Na místě hořel příbytek hlídače, který areál hlídal se psy. Po chvilce jsem slyšel houkačky a bylo mi jasné že už na místo jedou hasiči." vysvětlil průběh situace reportér Vojtěch.

"Po chvilce mě odsud vyhnal místní člověk, protože v příbytku je prý propanbutonová láhev na ohřívání a mohla by vybuchnout." doplnil pan Dombai.

Další požár, tentokrát osobního vozidla, natočil v pozdějších odpoledních hodinách divácký reportér Josef Sapár. "Na místě ještě nebyli hasiči, cestující z vozu stáli opodál. Auto hořelo na silnici první třídy z Hradce Králové směr Náchod." popsal situaci reportér Josef. 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

ČESKÉ NEBE zaplnila přání Ježíškovi..děti vypustily fialové balonky!

ČESKÉ NEBE zaplnila přání Ježíškovi..děti vypustily fialové balonky!
Play

Vánoce jsou především svátky malých dětiček a letos v předvánočním období dostaly možnost poslat svoje vánoční přání Ježíškovi až do nebes. Akce se uskutečnila 12. prosince. Celý článek

MS v požárním sportu probíhá v Bělorusku! Češi sbírají medaile!

MS v požárním sportu probíhá v Bělorusku! Češi sbírají medaile!
Play

V běloruském Grodnu probíhá od 2. - 9. srpna mistrovství světa v požárním sportu. Naši reprezentanti patří k naprosté špičce! Celý článek

VIDEO DNE: V noci se bál, pořídil si proto psího hlídače!

VIDEO DNE: V noci se bál, pořídil si proto psího hlídače!
Play

Roztomilejšího "hlídače" jsme v redakci dlouho nezaznamenali. Střeží svého pána ve dne v noci, neopustí ho na krok! Prostě ňuňánkové VIDEO DNE! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.