Natočvideo

POŽÁR SKLADU V PSÁRECH! Uvnitř příbytku hlídače propanbutonová láhev!

POŽÁR SKLADU V PSÁRECH! Uvnitř příbytku hlídače propanbutonová láhev!

24.01.2015 – Petra Vostatková

V sobotu kolem 9 hodiny ranní vzplál příbytek hlídače skladu v Psárech u Prahy. V podveřer před 18 hodinou vzplál automobil na trase Hradec Králové - Jaroměř! Přinášíme exkluzivní záběry přímo z místa ještě před příjezdem hasičů!

Nacházíte se u nějaké aktuální situace? Pošlete nám příspěvek i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Než přijelo první hasičské vozidlo, projížděl kolem náš divácký reportér Vojtech Dombai, který neváhal a požár zdokumetoval pěkně zblízka! "Jel jsem zrovna kolem na chatu a viděl jsem požár, tak jsem se na místo jel podívat." 

"Jak je vidět na záběrech, byla to nějaká logostická firma. Na místě hořel příbytek hlídače, který areál hlídal se psy. Po chvilce jsem slyšel houkačky a bylo mi jasné že už na místo jedou hasiči." vysvětlil průběh situace reportér Vojtěch.

"Po chvilce mě odsud vyhnal místní člověk, protože v příbytku je prý propanbutonová láhev na ohřívání a mohla by vybuchnout." doplnil pan Dombai.

Další požár, tentokrát osobního vozidla, natočil v pozdějších odpoledních hodinách divácký reportér Josef Sapár. "Na místě ještě nebyli hasiči, cestující z vozu stáli opodál. Auto hořelo na silnici první třídy z Hradce Králové směr Náchod." popsal situaci reportér Josef. 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

SOUTĚŽ SE SKI AREÁLEM KOPŘIVNÁ MÁ SVÉ VÍTĚZE!Nejlepší video od Adama Mervy!

SOUTĚŽ SE SKI AREÁLEM KOPŘIVNÁ MÁ SVÉ VÍTĚZE!Nejlepší video od Adama Mervy!
Play

Divácké zprávy, server NatočVideo.cz a skiareál Kopřivná pro vás připravili zimní soutěž o skvělé ceny. Vítězové si rozdělili balíček v hodnotě 33.000 korun. Celý článek

JAPONSKÝ SPECIÁL: Představíme Pachinko a ukážeme šokující burzu štěňat!

JAPONSKÝ SPECIÁL: Představíme Pachinko a ukážeme šokující burzu štěňat!
Play

Naši diváčtí reportéři jsou prostě všude a to doslova! Máme pro vás dvě skvělé reportáže až z dalekého Japonska! Zavedeme vás na místo, kde to zlaťáky jen cinká a také na burzu, kde se prodávají štěňátka, pro nás velmi neobvyklým až smutným způsobem. Celý článek

OTŘESNÉ! Malé děti se vozí na tramvaji!

OTŘESNÉ! Malé děti se vozí na tramvaji!
Play

Přinášíme vám velmi hazardní záběry dvou malých dětí, které si jako zábavu našly jízdu na zadní části tramvaje. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.