Natočvideo

POŽÁR SKLADU V PSÁRECH! Uvnitř příbytku hlídače propanbutonová láhev!

POŽÁR SKLADU V PSÁRECH! Uvnitř příbytku hlídače propanbutonová láhev!

24.01.2015 – Petra Vostatková

V sobotu kolem 9 hodiny ranní vzplál příbytek hlídače skladu v Psárech u Prahy. V podveřer před 18 hodinou vzplál automobil na trase Hradec Králové - Jaroměř! Přinášíme exkluzivní záběry přímo z místa ještě před příjezdem hasičů!

Nacházíte se u nějaké aktuální situace? Pošlete nám příspěvek i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Než přijelo první hasičské vozidlo, projížděl kolem náš divácký reportér Vojtech Dombai, který neváhal a požár zdokumetoval pěkně zblízka! "Jel jsem zrovna kolem na chatu a viděl jsem požár, tak jsem se na místo jel podívat." 

"Jak je vidět na záběrech, byla to nějaká logostická firma. Na místě hořel příbytek hlídače, který areál hlídal se psy. Po chvilce jsem slyšel houkačky a bylo mi jasné že už na místo jedou hasiči." vysvětlil průběh situace reportér Vojtěch.

"Po chvilce mě odsud vyhnal místní člověk, protože v příbytku je prý propanbutonová láhev na ohřívání a mohla by vybuchnout." doplnil pan Dombai.

Další požár, tentokrát osobního vozidla, natočil v pozdějších odpoledních hodinách divácký reportér Josef Sapár. "Na místě ještě nebyli hasiči, cestující z vozu stáli opodál. Auto hořelo na silnici první třídy z Hradce Králové směr Náchod." popsal situaci reportér Josef. 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

DEN DRUHÝ: Američtí Dragouni "dobyli" Prahu!

DEN DRUHÝ: Američtí Dragouni
Play

V neděli pokořili hranice České republiky, v pondělí zamířili přímo do hlavního města České republiky. Řeč je o americkém vojsku, které putuje přes naši zem ve třech kolonách až do amerických kasáren Vilseck v německém Bavorsku. Celý článek

SNÍH ZASYPAL ČESKO, kalamita příčinou dopravních nehod!

SNÍH ZASYPAL ČESKO, kalamita příčinou dopravních nehod!
Play

Přinášíme aktuální záběry počasí z několika míst České republiky. Sníh se sype na Pardubicku, ve Valašském Meziříčí a na Svitavsku se kvůli sněhu bouralo. Celý článek

RADY DO ŽIVOTA! Čím nakrmit šneka, či co nekupovat k Vánocům

RADY DO ŽIVOTA! Čím nakrmit šneka, či co nekupovat k Vánocům
Play

Divácké zprávy vysílané každý den od 19:40 v televizi Prima vysílá Vaše videa. Tentokrát jeden z diváckých reportérů přišel s dárkem, který rozhodně dětem pod stromeček nekupovat. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.