Natočvideo

POZDVIŽENÍ NA NÁVSI...Kde se vzal, tu se vzal, přistál balon

POZDVIŽENÍ NA NÁVSI...Kde se vzal, tu se vzal, přistál balon

24.01.2015 – Petra Vostatková

Tohle prostě nevymyslíš! Člověk by si mohl stokrát přát, aby se mu to stalo, ale nikdy se to nesplní. Náš divácký reportér zachytil přistání balonu přímo v křižovatce malé vesničky...nádherný zážitek!

Máte doma v počítači také schovaný takový poklad? Pošlete nám příspěvek i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Celý příběh tohoto videa se odehrál v létě roku 2014. Divácký reportér Jaroslav Holý se vydal s rodinou na čtyřdenní výlet do oblasti Pálavy a dozvěděl se, že v inkriminované vesničce bydlí jeho kamarád. Ale nevěděl, kde přesně, a tak se stavil do místní hospody pro radu.

" Vlezl jsem do místní hospody a zdržel jsem se tam přibližně deset minut. Před tím na obloze nebylo ještě vůbec nic. Když jsem se vracel ven, uviděl jsem přistávat horkovzdušný balon! Přímo uprostřed vesnice ve "véčku" u kostela." vysvětlil serveru NatočVideo.cz divácký reportér Jaroslav.

"Byl to úžasný zážitek. Vůbec jsem tomu nemohl uvěřit. Všude kolem byly dráty elektrického vedení a myslel jsem si, že se balon drátům rozhodně nevyhne a začne hořet. Naštěstí se nic nestalo. Naopak, jak ho dokázali složit...prostě skvělý zážitek." popsal své pocity reportér. 

Nás tedy také velmi zaujal přibývající počet obyvatel na návsi :). Všimněte si, jak se obec každou chvilkou více a více plní :). Trošku nám to připomnělo jeden velmi známý český film.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Bábinka na Travesty show! Takovou show jste ještě neviděli!

VIDEO DNE: Bábinka na Travesty show! Takovou show jste ještě neviděli!
Play

Už jste byli na Travesty show? Zábavu obstarávají muži. Někdy ji však mohou zajistit i ženy. Celý článek

MLADŠÍ SOUROZENCI DOMA TRPÍ! Podívejte se na VIDEO DNE

MLADŠÍ SOUROZENCI DOMA TRPÍ! Podívejte se na VIDEO DNE
Play

Máte doma mladšího sourozence nebo jste to byly právě vy, kdo trpěl, když maminka zabouchla dveře? Podívejte se na výstižný příspěvek reportérky Diany Burdové. Celý článek

VIDEO DNE: Jak slaví Silvestr potápěči?!

VIDEO DNE: Jak slaví Silvestr potápěči?!
Play

Příchod nového roku slavíme tak, jak nám to nejvíce vyhovuje a co je nám nejblíže. Lyžaři na horách, pařmeni na diskotéce, parašutisté ve vzduchu, no a potápěči pod vodou.... Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.