Natočvideo

POZDVIŽENÍ NA NÁVSI...Kde se vzal, tu se vzal, přistál balon

POZDVIŽENÍ NA NÁVSI...Kde se vzal, tu se vzal, přistál balon

24.01.2015 – Petra Vostatková

Tohle prostě nevymyslíš! Člověk by si mohl stokrát přát, aby se mu to stalo, ale nikdy se to nesplní. Náš divácký reportér zachytil přistání balonu přímo v křižovatce malé vesničky...nádherný zážitek!

Máte doma v počítači také schovaný takový poklad? Pošlete nám příspěvek i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Celý příběh tohoto videa se odehrál v létě roku 2014. Divácký reportér Jaroslav Holý se vydal s rodinou na čtyřdenní výlet do oblasti Pálavy a dozvěděl se, že v inkriminované vesničce bydlí jeho kamarád. Ale nevěděl, kde přesně, a tak se stavil do místní hospody pro radu.

" Vlezl jsem do místní hospody a zdržel jsem se tam přibližně deset minut. Před tím na obloze nebylo ještě vůbec nic. Když jsem se vracel ven, uviděl jsem přistávat horkovzdušný balon! Přímo uprostřed vesnice ve "véčku" u kostela." vysvětlil serveru NatočVideo.cz divácký reportér Jaroslav.

"Byl to úžasný zážitek. Vůbec jsem tomu nemohl uvěřit. Všude kolem byly dráty elektrického vedení a myslel jsem si, že se balon drátům rozhodně nevyhne a začne hořet. Naštěstí se nic nestalo. Naopak, jak ho dokázali složit...prostě skvělý zážitek." popsal své pocity reportér. 

Nás tedy také velmi zaujal přibývající počet obyvatel na návsi :). Všimněte si, jak se obec každou chvilkou více a více plní :). Trošku nám to připomnělo jeden velmi známý český film.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: BUDOUCÍ ZÁCHRANÁŘSKÝ TÝM se pohybuje výhradně na motorkách!

VIDEO DNE: BUDOUCÍ ZÁCHRANÁŘSKÝ TÝM se pohybuje výhradně na motorkách!
Play

Jsou to ještě malí kluci, ale jak provést masáž srdce už vědí! Podívejte se na nezastavitelný tým, který přijede ihned na zavolání! Celý článek

VIDEO DNE: Při kocovině je každá pomoc dobrá!

VIDEO DNE: Při kocovině je každá pomoc dobrá!
Play

Těžká rána opilcova! Pokaždé si říkáte, že už nikdy nebudete pít. Pokaždé prosíte všechny okolo, aby Vám přinesli aspirin, uvařili silný vývar a kafe a žádáte o lavor? Celý článek

VÍTĚZOVÉ VYHLÁŠENI! Týdnu vládla zvířata a kouzla

VÍTĚZOVÉ VYHLÁŠENI! Týdnu vládla zvířata a kouzla
Play

Ti nejlepší z nejlepších byli oceněni! TV Prima rozdala peníze diváckým reportérům a vyhodnotila týden plný iluzí. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.