Natočvideo

Pozor! JDE K VÁM KRKAVEC!

Pozor! JDE K VÁM KRKAVEC!

02.01.2015 – Tereza Kušová

Vycvičit psa, to je jednoduchý. Vycvičit kočku, by mohlo jít. Ale vycvičit krkavce? To umí jen divácký reportér.

Rozdávat povely krkavci může Miroslav Toman. Černého opeřence pojmenoval Hugo a vítá ho každý den, když se vrací z práce. Děkuje za dobroty a večer přiletí k oknu dát dobrou noc.

Zajímavá videa nám můžete poslat i Vy! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Abychom ale neurazili inteligenci psů, podívejte se, jak vycvičila Michaela Kittnerová svou Jessie trpělivosti nebo bang.

Myslíte ale, že byste naučili svého psa stejně jako Katarína jezdit v zimě na lopatě?

Když už je to ale naučíte, tak dejte pozor, aby už nechtěli v zimě provozovat jen to. To by se Vám mohlo stát jako Gabriele Kovářové, že budou chtít boby jen a jen pro sebe.

Stihli jste jako Vráťa Míšek postavit sněhuláka, než sníh roztál? No, ale určitě nebyl vysoký pře tři metry.

I když je zima a máme schované nohy ve sněhulích, nezapomínejte na hygienu a zajděte si na pedikúru, abyste měli paty jako Marek Zajac.

Teď už jen stačí chytit tu správnou vlnu a svézt s Diváckými zprávami zase příště. Jen dejte pozor, abyste nedopadli jako na videu Veroniky Pacnerové.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

JAPONSKÝ SPECIÁL: Představíme Pachinko a ukážeme šokující burzu štěňat!

JAPONSKÝ SPECIÁL: Představíme Pachinko a ukážeme šokující burzu štěňat!
Play

Naši diváčtí reportéři jsou prostě všude a to doslova! Máme pro vás dvě skvělé reportáže až z dalekého Japonska! Zavedeme vás na místo, kde to zlaťáky jen cinká a také na burzu, kde se prodávají štěňátka, pro nás velmi neobvyklým až smutným způsobem. Celý článek

ELEKTROODPAD CÍLEM ZLODĚJŮ! Lapku vyprošťovala desítka hasičů!

ELEKTROODPAD CÍLEM ZLODĚJŮ! Lapku vyprošťovala desítka hasičů!
Play

Kontejnery na elektroodpad se jsou velkým lákadlem pro zloděje, a to především kvůli obsahu. Popelnice mají specifické proporce, a proto často dochází k uvíznutí. Jeden takový lapka se zaklínil v Praze na Vinohradech. Na jeho vyproštění pracovala asi desítka hasičů. Celý článek

Hitparáda překlepů! KAKAVÉ PLODY vás dostanou do kolen!

Hitparáda překlepů! KAKAVÉ PLODY vás dostanou do kolen!
Play

Videa od vás se často týkají překlepů v letácích, dokonce úplných nesmyslů ne etiketách výrobků. Také často posíláte návody umístěné u produktu, které s ním nemají vůbec nic společného. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší perly. A je to vskutku zážitek! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.