Natočvideo

Pozor! JDE K VÁM KRKAVEC!

Pozor! JDE K VÁM KRKAVEC!

02.01.2015 – Tereza Kušová

Vycvičit psa, to je jednoduchý. Vycvičit kočku, by mohlo jít. Ale vycvičit krkavce? To umí jen divácký reportér.

Rozdávat povely krkavci může Miroslav Toman. Černého opeřence pojmenoval Hugo a vítá ho každý den, když se vrací z práce. Děkuje za dobroty a večer přiletí k oknu dát dobrou noc.

Zajímavá videa nám můžete poslat i Vy! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Abychom ale neurazili inteligenci psů, podívejte se, jak vycvičila Michaela Kittnerová svou Jessie trpělivosti nebo bang.

Myslíte ale, že byste naučili svého psa stejně jako Katarína jezdit v zimě na lopatě?

Když už je to ale naučíte, tak dejte pozor, aby už nechtěli v zimě provozovat jen to. To by se Vám mohlo stát jako Gabriele Kovářové, že budou chtít boby jen a jen pro sebe.

Stihli jste jako Vráťa Míšek postavit sněhuláka, než sníh roztál? No, ale určitě nebyl vysoký pře tři metry.

I když je zima a máme schované nohy ve sněhulích, nezapomínejte na hygienu a zajděte si na pedikúru, abyste měli paty jako Marek Zajac.

Teď už jen stačí chytit tu správnou vlnu a svézt s Diváckými zprávami zase příště. Jen dejte pozor, abyste nedopadli jako na videu Veroniky Pacnerové.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

PRÁCE VŠEHO DRUHU! Makat dnes musí každý, i malé děti

PRÁCE VŠEHO DRUHU! Makat dnes musí každý, i malé děti
Play

Divácké zprávy na Primě vysílají denně od 19:40 to nejlepší od vás, našich diváckých reportérů. Pořád se je na co dívat a dnešní "divošky" nebyly výjimkou. Vaše rady, tipy, vtipná videa i aktuální zpravodajské reportáže nás stále překvapují. Celý článek

VIDEO DNE: Šílené předjíždění za plného provozu!

VIDEO DNE: Šílené předjíždění za plného provozu!
Play

Nově jsme pro Vás vytvořili rubriku VIDEO DNE! Tím se může stát kterékoli video, takže neváhejte a natáčejte a hlavně posílejte videa. Celý článek

AKADEMIE NATOČVIDEO.CZ 11. DÍL: Druhy zvuku a práce s nimi

Zvukem jsme se již zabývali několikrát. Rozebírali jsme technické obtíže při nabírání zvuku na mobilní telefon, věnovali jsme se zvuku při natáčení rozhovoru a řešili jsme technickou kvalitu v konfrontaci s jedinečností informace. V této kapitole se podíváme na kvalifikaci zvuku z hlediska zapojení do reportáže. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.