Natočvideo

POZOR, POZOR! Na silnicích se nepohybují jen motorová vozidla!

POZOR, POZOR! Na silnicích se nepohybují jen motorová vozidla!

12.09.2014 – Tereza Kušová

Kromě osobních a nákladních automobilů, můžeme na silnici potkat samozřejmě také autobusy, motorky, cyklisty i chodce. Často se ale stává, že potkáme spřežení nebo nějaké zvířecí rodinky. Dávejte tedy pozor na českých silnicích a jezděte obezřetně.

Jiří Podlaha nám zaslal video natočené kamerou v autě, jak mu těsně před koly vozidla proběhnou tři srnky. Leknutím cukl volantem, a proto mu kamera spadla. Tentokrát se nikomu nic nestalo. Divoká zvěř z českých lesů však bývá velmi často důvodem autonehod, obzvlášť nyní na podzim, kdy se konají hony a divoká prasata, srnky a zajíci vbíhají na silnici.

Po silnici však nepobíhá jen divoká zvěř, ale také třeba labutě a hned celé hejno. Ty při svých cestách zaznamenal na mobil Radek Papáček. Na rozdíl od takových srnek si labutí rodinka dává na čas a vychutnává si chvilku klidu před vyšlápnutí do silnice.

Barbora Tomášková nám poslala pro změnu slony, jak se procházejí centrem České Lípy. Cirkus Humberto s těmito třemi slony africkými zavítali právě do tohoto města a představují je v ojedinělé drezúře "Show, která vyrazí dech." Cirkus Humberto je v České Lípě až do neděle 14. 9.  Můžete tedy tato nádherná zvířata vidět i na živo.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Slunce pokrylo krajinu červeným odstínem

VIDEO DNE: Slunce pokrylo krajinu červeným odstínem
Play

Rubrika VIDEO DNE má nový příspěvek. Tentokrát uvidíte krajinu s nádechem do červena. Prostě nádherné obrázky, které vznikly díky slunečním paprskům. Celý článek

KAMION PŘEVÁŽEJÍCÍ PRASATA BOURAL NA D2! Hasiči utvořili provizorní ohradu!

KAMION PŘEVÁŽEJÍCÍ PRASATA BOURAL NA D2! Hasiči utvořili provizorní ohradu!
Play

Dálnice D2 byla ve čtvrtek místem častých dopravních nehod. Hasiči jich zaznamenaly šest. Jedné z kolizí se nevyhnul kamion převážející dobytek. Celý článek

LESBOS OČIMA REPORTÉRA:Z uprchlíků je cítit únava, potkal jsem jich stovky

LESBOS OČIMA REPORTÉRA:Z uprchlíků je cítit únava, potkal jsem jich stovky
Play

Řecko, jako jedna z přímořských evropských zemí čelí velkému přílivu uprchlíků, kteří se právě po moři snaží dostat do Evropy. Reportér serveru NatočVideo.cz Jiří Starý byl na řeckém ostrově Lesbos a natočil exkluzivní záběry. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.