Natočvideo

POZOR, POZOR! Na silnicích se nepohybují jen motorová vozidla!

POZOR, POZOR! Na silnicích se nepohybují jen motorová vozidla!

12.09.2014 – Tereza Kušová

Kromě osobních a nákladních automobilů, můžeme na silnici potkat samozřejmě také autobusy, motorky, cyklisty i chodce. Často se ale stává, že potkáme spřežení nebo nějaké zvířecí rodinky. Dávejte tedy pozor na českých silnicích a jezděte obezřetně.

Jiří Podlaha nám zaslal video natočené kamerou v autě, jak mu těsně před koly vozidla proběhnou tři srnky. Leknutím cukl volantem, a proto mu kamera spadla. Tentokrát se nikomu nic nestalo. Divoká zvěř z českých lesů však bývá velmi často důvodem autonehod, obzvlášť nyní na podzim, kdy se konají hony a divoká prasata, srnky a zajíci vbíhají na silnici.

Po silnici však nepobíhá jen divoká zvěř, ale také třeba labutě a hned celé hejno. Ty při svých cestách zaznamenal na mobil Radek Papáček. Na rozdíl od takových srnek si labutí rodinka dává na čas a vychutnává si chvilku klidu před vyšlápnutí do silnice.

Barbora Tomášková nám poslala pro změnu slony, jak se procházejí centrem České Lípy. Cirkus Humberto s těmito třemi slony africkými zavítali právě do tohoto města a představují je v ojedinělé drezúře "Show, která vyrazí dech." Cirkus Humberto je v České Lípě až do neděle 14. 9.  Můžete tedy tato nádherná zvířata vidět i na živo.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

STAVENÍ V PLAMENECH! Hasiči krotili plameny na Brandýsku!

STAVENÍ V PLAMENECH! Hasiči krotili plameny na Brandýsku!
Play

Na Brandýsku u Kladna vzplálo stavení. Hasiči zasahovali několik minut. Celý článek

TOHLE NEMOHL PŘEŽÍT! Salto vzad s hlavou o stůl!

TOHLE NEMOHL PŘEŽÍT! Salto vzad s hlavou o stůl!
Play

Máme pro vás záběry ze školních lavic! Nečekejte učivo, o přestávkách se dějí jiné věci! Salto vzad se změnilo v bolestnou chvilku! Celý článek

EXLUZIVNĚ! Způsobil nehodu a ujel! V autě těhotná žena!

EXLUZIVNĚ! Způsobil nehodu a ujel! V autě těhotná žena!
Play

To co se děje na českých silnicích , bere až dech. Bohužel ve špatném smyslu slova. Tyto záběry vás šokují. Přinášíme záznam přímo z on board kamery nabouraného vozu! Příspěvek patří do rubriky VIDEO DNE pro datum 21. ledna. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.