Natočvideo

POZOR, POZOR! Na silnicích se nepohybují jen motorová vozidla!

POZOR, POZOR! Na silnicích se nepohybují jen motorová vozidla!

12.09.2014 – Tereza Kušová

Kromě osobních a nákladních automobilů, můžeme na silnici potkat samozřejmě také autobusy, motorky, cyklisty i chodce. Často se ale stává, že potkáme spřežení nebo nějaké zvířecí rodinky. Dávejte tedy pozor na českých silnicích a jezděte obezřetně.

Jiří Podlaha nám zaslal video natočené kamerou v autě, jak mu těsně před koly vozidla proběhnou tři srnky. Leknutím cukl volantem, a proto mu kamera spadla. Tentokrát se nikomu nic nestalo. Divoká zvěř z českých lesů však bývá velmi často důvodem autonehod, obzvlášť nyní na podzim, kdy se konají hony a divoká prasata, srnky a zajíci vbíhají na silnici.

Po silnici však nepobíhá jen divoká zvěř, ale také třeba labutě a hned celé hejno. Ty při svých cestách zaznamenal na mobil Radek Papáček. Na rozdíl od takových srnek si labutí rodinka dává na čas a vychutnává si chvilku klidu před vyšlápnutí do silnice.

Barbora Tomášková nám poslala pro změnu slony, jak se procházejí centrem České Lípy. Cirkus Humberto s těmito třemi slony africkými zavítali právě do tohoto města a představují je v ojedinělé drezúře "Show, která vyrazí dech." Cirkus Humberto je v České Lípě až do neděle 14. 9.  Můžete tedy tato nádherná zvířata vidět i na živo.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

JÍZDA KRÁLŮ ZAŽILA NEZVYKLÝ KONEC! "Legrůt" vypadl za jízdy z povozu!

JÍZDA KRÁLŮ ZAŽILA NEZVYKLÝ KONEC!
Play

Jízda Králů, tedy tradice konaná v jižní části Moravy patří dokonce ve Vlčovně jako akce zapsaná do kulturních památek UNESCO! Máme pro vás ale trošku odlehčenou verzi. Celý článek

KOMPLIKUJÍ VÁM UZAVÍRKY ŽIVOT? Natáčejte, vaše videa odvysíláme!

KOMPLIKUJÍ VÁM UZAVÍRKY ŽIVOT? Natáčejte, vaše videa odvysíláme!
Play

Léto v Česku bývá časem nejen pro vodní radovánky, ale také pro opravy a rekonstrukce vozovek, chodníků, ale například i kanalizace. Je vaše město, městečko či ulice samý zátaras? Právě na vaše video čekáme! Celý článek

PRÁCE VŠEHO DRUHU! Makat dnes musí každý, i malé děti

PRÁCE VŠEHO DRUHU! Makat dnes musí každý, i malé děti
Play

Divácké zprávy na Primě vysílají denně od 19:40 to nejlepší od vás, našich diváckých reportérů. Pořád se je na co dívat a dnešní "divošky" nebyly výjimkou. Vaše rady, tipy, vtipná videa i aktuální zpravodajské reportáže nás stále překvapují. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.