Natočvideo

POZOR, POZOR! Na silnicích se nepohybují jen motorová vozidla!

POZOR, POZOR! Na silnicích se nepohybují jen motorová vozidla!

12.09.2014 – Tereza Kušová

Kromě osobních a nákladních automobilů, můžeme na silnici potkat samozřejmě také autobusy, motorky, cyklisty i chodce. Často se ale stává, že potkáme spřežení nebo nějaké zvířecí rodinky. Dávejte tedy pozor na českých silnicích a jezděte obezřetně.

Jiří Podlaha nám zaslal video natočené kamerou v autě, jak mu těsně před koly vozidla proběhnou tři srnky. Leknutím cukl volantem, a proto mu kamera spadla. Tentokrát se nikomu nic nestalo. Divoká zvěř z českých lesů však bývá velmi často důvodem autonehod, obzvlášť nyní na podzim, kdy se konají hony a divoká prasata, srnky a zajíci vbíhají na silnici.

Po silnici však nepobíhá jen divoká zvěř, ale také třeba labutě a hned celé hejno. Ty při svých cestách zaznamenal na mobil Radek Papáček. Na rozdíl od takových srnek si labutí rodinka dává na čas a vychutnává si chvilku klidu před vyšlápnutí do silnice.

Barbora Tomášková nám poslala pro změnu slony, jak se procházejí centrem České Lípy. Cirkus Humberto s těmito třemi slony africkými zavítali právě do tohoto města a představují je v ojedinělé drezúře "Show, která vyrazí dech." Cirkus Humberto je v České Lípě až do neděle 14. 9.  Můžete tedy tato nádherná zvířata vidět i na živo.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

PRŮVODČÍ SE VRACÍ K DĚROVACÍM KLEŠTÍM! Vaše video odvysílá ČT!

Pokud se právě chystáte na cestu vlakem, všimněte si jedné retro maličkosti. Průvodčí vám možná štípne lístek děrovacími kleštěmi! A právě na vaše video čekáme! Odvysílá ho Česká televize! Celý článek

Hromadná bouračka zastavila dopravu u Plzně!

Hromadná bouračka zastavila dopravu u Plzně!
Play

Bouračka dodávky s vlekem, kamionu a osobního vozu zablokovala dopravu mezi Horními Lukavicemi a Přešticemi.Na místě divácký reportér Luboš Kuneš. Celý článek

VIDEO DNE: Super rychlé mimino!

VIDEO DNE: Super rychlé mimino!
Play

Víte, jak rychle se pohybuje Superman, Spiderman nebo dokonce Flash? A víte, jak rychle se pohybuje miminko, i když na chodítku? Myslím, že nevíte. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.