Natočvideo

PRÁCE VŠEHO DRUHU! Makat dnes musí každý, i malé děti

PRÁCE VŠEHO DRUHU! Makat dnes musí každý, i malé děti

17.11.2014 – Tereza Kušová

Divácké zprávy na Primě vysílají denně od 19:40 to nejlepší od vás, našich diváckých reportérů. Pořád se je na co dívat a dnešní "divošky" nebyly výjimkou. Vaše rady, tipy, vtipná videa i aktuální zpravodajské reportáže nás stále překvapují.

Staňte se diváckým reportérem a podílejte nám videa z Vašich mobilních telefonů, kamer či dronů. To, co se líbí Vám, se mlže líbit i nám. Posílejte videa přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Když je třeba, se stabnou pomůžou všichni. Rodiče, přátelé, sousedi, dokonce i naše děti. Jinak tomu nebylo u stavby domu Pavlíny Matykiewiczové. Její dcera přiložila ruku k dílu, když přivezli štěrk. A jak pracoval její manžel? Ten s kamarády vymyslel zlepšovák, jak na kolečko nakládat materiál

Jak navážet materiál věděl i František Vébr. Ne ke všemu je třeba vozík či kolečko. Někdy stačí i moped. Ve stavebninách v západních Čechách narazil na pána, který si koupil čtyři čtyřmetrové trámy, ty si odvezl na motorce. Jestli dojel bezpečně do cíle, to už je záhada.

Když se práce daří, tak se daří a dáváme to i hlasitě znát celému světu. Stejně jako žena v kontejneru, která hlásala, jak si krásně poklidila. Divácký reportér Ladislav Tomáš asi koukal, když se pak popelnice pěkně blýskala čistotou.

17. listopad 2014, to je 25 let od Sametové revoluce. Výročí, na které mnozí vzpomínají. Honzovi Mrázovi bylo v té době půl roku, v tento den ale také slavil, i když trochu jinak než zbytek republiky.

Polovina listopadu ale také říká, že svatý Martin přivezl sníh na bílém koni. Ale kde nic, tu nic. Dokonce rostou jahody na zahradě Václava Sarkisova. Pokud bude tedy muset jít Maruška 12 měsíčkům na jahody, ví, na kterou zahrádku zamířit.

Díky nadprůměrným teplotám kvetou i stromy. Tereza Lukešová se na ně může dennodenně dívat z okna. Snad jí jaro za okny vydrží až do března příštího roku, kdy skutečné jaro přijde.

I když počasí podzim, či zimu nepřipomíná, Vánoce se blíží. Olomoučtí mají dokonce už i vánoční strom. Moravskému městu bude v prosinci kralovat stříbrný smrk, jak natočil Lukáš Čižmar.

Roztočit to dnes umí každé malé děcko. Důkazem je video od Daniela Santlera. Klučík se sotva drží na nohou, ale jakmile slyší rockovou muziku, jeho tělo se pohybuje nahoru dolu, ze strany na stranu. 

A až povyroste, třeba bude k tomu i zpívat a hlavně koukat na Primu a jejich seriál Vinaři, kterému fandí celá rodina Martiny Urbanové, včetně dcery.

Bavit se ale můžou i zvířata. Třeba takový kocour Dáši Bešánové to roztáčí s ruletou. V Las Vegas by asi válel.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VE FITKU STRÁVIL DVA ROKY V KUSE! TOHLE JE PEKÁČ BUCHET A VIDEO DNE!

VE FITKU STRÁVIL DVA ROKY V KUSE! TOHLE JE PEKÁČ BUCHET A VIDEO DNE!
Play

Tak mají vypadat pořádné břišáky! Takové svalstvo ještě svět neviděl a my pro vás máme jedinečnou příležitost vidět to na vlastní oči! Celý článek

NEHODA NA D5 ZASTAVILA DOPRAVU Z PRAHY!

NEHODA NA D5 ZASTAVILA DOPRAVU Z PRAHY!
Play

Ve čtvrtek v podvečer se na dálnici D5 u Rudné u Prahy střetla dvě auta. Ta prorazila svodidla a zůstala stát v opačném směru. Nehoda byla bez zranění, ale zablokovala dálnici směrem z Prahy. Plně obnoven byl provoz v noci kolem 22:30. Celý článek

VÁNOCE JSOU TADY! Některá nákupní centra si to myslí...

VÁNOCE JSOU TADY! Některá nákupní centra si to myslí...
Play

Vánoce, Vánoce přicházejí.... Ještě ani nebyly Dušičky a už nás nákupní centra děsí vánoční výzdobou. No, připravme se na to, že za chvílí vánoční stromy, ozdoby, jmelí, cukroví zaplní celou republiku a budeme nuceni si toho všímat, uvědomovat si, že se blíží Vánoce a že nemáme dárky. Mě to teda neminulo. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.