Natočvideo

PRAHA MÁ ZA SEBOU KULTURNÍ TÝDEN..Cyklojízdu a hudební vystoupení v metru

PRAHA MÁ ZA SEBOU KULTURNÍ TÝDEN..Cyklojízdu a hudební vystoupení v metru

17.04.2015 – Petra Vostatková

Hlavní město se tento týden doslova nadechlo. Milovníci cyklistiky vyjeli ve středu do ulic a ve čtvrtek cestujícím zvedla náladu živá hudba v několika vestibulech metra.

Zaujalo vás něco zajímavého ve vašem městě? Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Tradiční jarní cyklojízda se uskutečnila ve čtvrtek 16. dubna v Praze. Letošní čtvrtý ročník byl však něčím výjímečný. Organizátoři akce sdružení Auto*Mat připravili pro tisíce cyklistů novou trasu! Milovníci cyklistiky projeli přímo tunelem Blanka. Akce se podle organizátorů zúčastnilo kolem deseti tisíc cyklistů. Divácký reportér Charlie Fotograf zachytil průjezd cyklistů Prahou. Sdružení Auto*Mat prosazuje lepší prostředí pro kvalitní život ve městě. Podporujeme veřejnou, pěší a cyklistickou dopravu i rozumné používání aut.

Dopravní podnik Praha pro změnu zpříjemnil Pražanům přesuny hromadnou dopravou. V několika vestibulech metra, například ve stanici Hlavní nádraží, Florenc či Můstek zazněla živá hudba v podání studentů Konzervatoře a VOŠ Jaroslava Ježka . Dopravní podnik pořádal akci" Nalaďte se v metru" rovněž počtvrté. Na akci upozornil Divácký reportér Roman Kubarič.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

BAHNO SNAD I V ŽALUDKU! Super záběry z autocrossu!

BAHNO SNAD I V ŽALUDKU! Super záběry z autocrossu!
Play

Tak to je záděr! Plnou parou v před přímo do díry s bahnem! Sledujte hlavně muže v zadní části vozu! Sedí tam ještě? Celý článek

Česko oslavilo příchod adventu. Na mnoha místech rozsvítilo vánoční stromy

Česko oslavilo příchod adventu. Na mnoha místech rozsvítilo vánoční stromy
Play

Konec listopadu se stal na mnoha místech České republiky datem, kdy města rozsvítila vánoční stromky a oslavila příchod adventu. Celý článek

POZOR! Na toaletě čeká trhač! V Diváckých zprávách

POZOR! Na toaletě čeká trhač! V Diváckých zprávách
Play

Divácké zprávy nabídly opět pořádnou dávku kuriozit a zábavy. A to je jen díky vám, diváckým reportérům. Svá skvělá videa můžete vidět každý den na Primě v 19:40. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.