Natočvideo

PRAHA ZAŽILA CYKLOZVONĚNÍ, motorkáře proti Islámu i Ladronkafest!

PRAHA ZAŽILA CYKLOZVONĚNÍ, motorkáře proti Islámu i Ladronkafest!

12.09.2015 – Petra Vostatková

Praha zažila sobotu plnou akcí. Stovky cyklistů se vydaly v peletonu na Smíchovskou náplavku, motorkáři protestovali proti Islámu a na Ladronce proběhl tradiční Ladronkafest a k tomu všemu přálo krásné Babí léto.

Také se účastníte nějaké kulturní akce? Pošlete video přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. Posílejte zpravodajská videa a my je nabídneme do televize.

Kolem cyklistiky se v sobotu 12. září točila Smíchovská náplavka. Pro příznivce kol byly připraveny všechny možné "stroje" s dvěma koly od odrážedel počínaje po elektrokola konče, to vše pod hlavičkou Pražské cyklozvonění . K tomu byla připravena i módní přehlídka s jízdními koly a několik exhibic. Celá akce začala cyklojízdou, na které nechyběl ani reportér serveru NatočVideo.cz Jiří Křivohlavý, který začátek akce natočil.

V půl druhé se sešli na Strahově stovky motrkářů, kteří svou jízdou do centra Prahy demonstrovali proti Islámu. Na Václavském náměstí se ve stejnou dobu konaly další dvě protestní akce, první demontranti protestovali proti přijetí uprchlíků a druhá skupina naopak proti rasismu a xenofobii. Sraz motorek natočil reportér serveru NatočVideo.cz Jan Gabriel.

Největší festival volného času ve střední Evropě se konal na Ladronce v Praze 6 pod názvem Ladronka fest 2015. Během 14. ročníku se představily různá sportovní sdružení, kroužky, sle i neziskové organizace. Návštěvníkům spestřila Soutěž studentských kapel a také exhibice různých sportů - od boxu, yoyo i breakdance. Pozdrav z Ladronkafestu poslala reportérka Karolína Nováková.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

SILNÝ VÍTR, MÍSTY I ZÁPLAVY! Taková je výstraha meteorologů!

SILNÝ VÍTR, MÍSTY I ZÁPLAVY! Taková je výstraha meteorologů!
Play

Vichr, ale i lokální deště přestoupili na naše území na počátku týdne. Meteorologové vydali výstrahu k k povodňové bdělosti, která platí pro celé území naší země. A právě na vaše videa čekáme! Natočte vítr, déšť i zvýšenou hladinu řek. Videa natočená na šířku pošleme do České televize! Celý článek

NEBEZPEČÍ, KAM SE PODÍVÁŠ - na silnici, v kontejneru ...

NEBEZPEČÍ, KAM SE PODÍVÁŠ - na silnici, v kontejneru ...
Play

Některým lidem opravdu není pomoci. I když jsou několikrát upozorňování, aby tam nelezli, stejně tam vlezou. I když jim jasně červená naznačuje, aby nevcházeli do vozovky, stejně tam vlezou, i když na silnici není přechod, stejně přejdou. Jsme velmi jednoduchý druh a zkrátka nám není pomoci. Celý článek

PROSÍM NERUŠIT! Právě papáme. Podívejte se na zvířata pěkně zblízka

PROSÍM NERUŠIT! Právě papáme. Podívejte se na zvířata pěkně zblízka
Play

Posíláte nám videa vašich mazlíčku téměř z každého úhlu. Tentokrát se zaměříme na stravu. A je to velmi roztomilé. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.