Natočvideo

PRAHA ZAŽILA CYKLOZVONĚNÍ, motorkáře proti Islámu i Ladronkafest!

PRAHA ZAŽILA CYKLOZVONĚNÍ, motorkáře proti Islámu i Ladronkafest!

12.09.2015 – Petra Vostatková

Praha zažila sobotu plnou akcí. Stovky cyklistů se vydaly v peletonu na Smíchovskou náplavku, motorkáři protestovali proti Islámu a na Ladronce proběhl tradiční Ladronkafest a k tomu všemu přálo krásné Babí léto.

Také se účastníte nějaké kulturní akce? Pošlete video přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. Posílejte zpravodajská videa a my je nabídneme do televize.

Kolem cyklistiky se v sobotu 12. září točila Smíchovská náplavka. Pro příznivce kol byly připraveny všechny možné "stroje" s dvěma koly od odrážedel počínaje po elektrokola konče, to vše pod hlavičkou Pražské cyklozvonění . K tomu byla připravena i módní přehlídka s jízdními koly a několik exhibic. Celá akce začala cyklojízdou, na které nechyběl ani reportér serveru NatočVideo.cz Jiří Křivohlavý, který začátek akce natočil.

V půl druhé se sešli na Strahově stovky motrkářů, kteří svou jízdou do centra Prahy demonstrovali proti Islámu. Na Václavském náměstí se ve stejnou dobu konaly další dvě protestní akce, první demontranti protestovali proti přijetí uprchlíků a druhá skupina naopak proti rasismu a xenofobii. Sraz motorek natočil reportér serveru NatočVideo.cz Jan Gabriel.

Největší festival volného času ve střední Evropě se konal na Ladronce v Praze 6 pod názvem Ladronka fest 2015. Během 14. ročníku se představily různá sportovní sdružení, kroužky, sle i neziskové organizace. Návštěvníkům spestřila Soutěž studentských kapel a také exhibice různých sportů - od boxu, yoyo i breakdance. Pozdrav z Ladronkafestu poslala reportérka Karolína Nováková.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

V NOCI VSTOUPILA DO POKOJE! Kudlanka hledala potravu u naší reportérky!

V NOCI VSTOUPILA DO POKOJE! Kudlanka hledala potravu u naší reportérky!
Play

Noční návštěvy hmyzu jsou v letních měsících na denním pořádku, o to víc v těchto parných dnech. Takovou návštěvu by ale čekal málokdo. Mezi futry se objevila ve dvě ráno kudlanka! Celý článek

SOUTĚŽ S AQUALANDEM MORAVIA POKRAČUJE! Hlasujte na Facebooku o nej video!

Divácké zprávy již vítěze mají. Ale server NatočVideo.cz ve spolupráci s Aqualandem Moravia pro vás přichystal ještě další šanci, jak vyhrát víkendový vstup pro Tebe a Tvého kamaráda v Aqualandu Moravavia! Hlasujte na Facebooku a webových stránkách Aqualandu Moravia. Celý článek

VIDEO DNE: Když není po ruce lokomotiva! Natočil Vítězslav Šimara

VIDEO DNE: Když není po ruce lokomotiva! Natočil Vítězslav Šimara
Play

Když se chce, všechno jde. Tak se dá popsat další video dne, nové rubriky na stránkách NatočVideo.cz. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.