Natočvideo

PŘEKONÁVÁNÍ REKORDŮ A ŽIVOT NA HRANĚ - ŽIVOT PETRA HULKA

PŘEKONÁVÁNÍ REKORDŮ A ŽIVOT NA HRANĚ - ŽIVOT PETRA HULKA

15.08.2015 – Tereza Kušová

Držet se svého cíle, jít tvrdě za ním, třeba i na kraj světa, kdyby to bylo potřeba. To je Petr Hulk, muž, který překonává sám sebe a rozhodně nemá strach z výšek. Jeho hobby je dělat stojky, a to na různých místech a za různých okolností.

Tentokrát Petr Hulk zamířil do propasti Macochy, tedy spíše nad ni. Na zábradlí horního můstku v propasti Macocha totiž udělal František Vencovský stojku, v které vydržel rovnou minutu. Tento nevídaný počin nad "jámou lvovou" chtěl zkusit i Hulk. Na videu se podívejte, jestli se mu to podařilo.

Překonáváte sami sebe? Dokážete něco nevídaného a chcete se s námi o to podělit? Natočte to a příspěvky posílejte přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Petr Hulk dělá stojky opravdu všude a kdykoliv. Nedávno ji zkoušel taky za jízdy na longboardu. Opět musíme smeknout a jen koukat s otevřenou pusou, co ještě tenhle kluk dokáže. I když to není ta správná otázka.... Spíš kde!

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

MLUVÍCÍ VEVERKA V DIVÁCKÝCH ZPRÁVÁCH!

MLUVÍCÍ VEVERKA V DIVÁCKÝCH ZPRÁVÁCH!
Play

Divácké zprávy vysílané denně v televizi Prima od 19:40 jsou tvořeny Vašimi reportážemi. Můžete se tak stát součástí televizního zpravodajství. Celý článek

POLICEJNÍ MANÉVRY V OSTRAVĚ! Park obklíčen, na místě i vrtulník!

POLICEJNÍ MANÉVRY V OSTRAVĚ! Park obklíčen, na místě i vrtulník!
Play

Patnáct policejních aut a také vrtulník dnes mohli kolemjdoucí potkat u sadu Boženy Němcové v Ostravě. Policisté prověřili i trojici chlapců, kteří šli v místě operace na červenou. Celý článek

SRAZIL cyklistu a ujel! Viděli jste v Diváckých zprávách

SRAZIL cyklistu a ujel! Viděli jste v Diváckých zprávách
Play

Divácké zprávy byly tentokrát tak trochu cestovatelské. Mohli jste vidět záběry chování řidičů, ale také chování k mořským živočichům na dovolené. Hvězdice přeci na osušku nepatří. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.