Natočvideo

PRÉMIE ROZDÁNY! Diváckým reportérem týdne se stal Rene Unetic

PRÉMIE ROZDÁNY! Diváckým reportérem týdne se stal Rene Unetic

03.11.2014 – Tereza Kušová

Každý týden rozdělujeme prémie v hodnotě 20 000 Kč mezi čtyři z Vás. Ta nejlepší videa vybíráme vždy z týdenních odvysílaných příspěvků v Diváckých zprávách, které denně můžete sledovat na TV primě v 19:40.

Chcete se i Vy stát reportérem týdne a vyhrát tak pěkný balík peněz? Natočte zajímavé video a pošlete nám ho přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

1. místo a tedy výhru 10 000 Kč vyhrává Rene, který natočil svého kamaráda Felixe, jak bourá starý dům. Měl neuvěřitelné štěstí, když se mu přímo pod nohama propadla střecha a Felix se stihl zachytit ve vzduchu.

2. místo a výhru 5 000 Kč si odnáší divácká reportérka Jaroslava Čížková, která natočila svého tchána s jeho domácím lisem na mošt fungující na principu heveru. Prý to není jediné udělátko, které má doma, je to hotový Kutil Tim.

3. místo a 3 000 Kč si zaslouží Vráťa Míšek za jeho video a hlavně nález 83 let starého vysvědčení. To objevil na půdě a patřilo prababičce. Překvapený nebyl jen on, ale i celá redakce Diváckých zpráv a NatočVideo.cz, jaké předměty se před tolika lety vyučovaly.

4. místo a 2 000 Kč si zaslouží Marie Vondráčková a její rodinné video pořízené na podzimním výletu na kole. Skoro celá posádka měla vlastní kolo až na jednoho uličníka. Ten si ale, jak vidíte v příspěvku, poradil.

Prémie byly rozdány a můžeme začít nový týden s novou várkou kandidátů na diváckého reportéra týdne. Tím se na příklad může stát Matěj Hrabánek, který natočil hodiny na Florenci. Jedny ukazují 12:25, ale ty druhé už 72:25. Čas na třech metrech mění o celých 60 metrů!

Jiný problém s časem mají zase v Jižních Čechách. Tam pojem čas je relativní asi vzal za své, když v jenom místním obchůdku mají otevřeno pouze ve všední dny a od 7:00 do 7:15. To by asi fronty z doby totality nikdy nestihli obsloužit. Jak to stíhají tady?! To možná ví autorka videa Kateřina Krajníková.

Ač se Klára Martincová lekla, co to je za překlep v názvu filmu uváděného na slovenské televizi Markíza, snímek Neserte nám Popoluška opravdu existuje a známe pod českým názvem Dívčí parta.

O víkendu jsme  měli v Česku Svátek zesnulých, tedy Dušičky, a právě v těchto dnech je k nám přenášen i americký svátek Halloween. Renata Škodová s kamarády vzala tuto událost vážně a natočili krátký hororový filmík, jak jinak, než v maskách.

Jak na ryby ví Miroslav Kust. Stačí mu kousek rohlíku hodit do vody a ve vteřině se na něj sesypou všechny rybky z rybníku. Večeře by z toho sice nebyla... A nebo byla?

O víkendu se na Zlínsku konal již 16. ročník Memorialu Libora Podmola. Tento extrémní motocrossový závod natočil Mario Hložek a kousek z něj nám i poslal. Na tratí byly celkem tři bažiny a v této uvízli opravdu všichni závodníci a někteří museli dokonce i skončit poté, co se jim zavařil stroj. Více o tomto závodě se dočtete ZDE.

Reportéra TV Prima zachytil v akci Lukáš Trs. Reportérka Gabriela Zvonková zrovna natáčela v centru Prahy rozhovor na téma "Žhavé módní trendy."

Na závěr jsme si pro Vás nechali video zaslané Radimem Radkem Ballem. Ten natočil v noci u silnice cosi, co připomínalo... no, podívejte se sami.

Chcete se i Vy stát reportérem týdne a vyhrát tak pěkný balík peněz? Natočte zajímavé video a pošlete nám ho přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE:Kolik v tom je voltů??? Ve Vietmanu se toho prostě nebojí...

VIDEO DNE:Kolik  v tom je voltů??? Ve Vietmanu se toho prostě nebojí...
Play

U nás tohle neuvidíte, protože kabely jsou schované pěkně v podzemí..Každopádně chce to notnou dávku odvahy vůbec vlézt k něčemu podobnému do bezprostřední blízkosti. Celý článek

VIDEO DNE: Když teplo, tak pořádný!

VIDEO DNE: Když teplo, tak pořádný!
Play

Není teplo jako teplo... Když ho chcete mít, je to otázka času, než se místnost zahřeje do teploty, kterou byste chtěli. Ale nemusí se to přehánět. Celý článek

VIDEO DNE: Závodník lapen policistou! PŘÍMO PŘI SOUTĚŽI!

VIDEO DNE: Závodník lapen policistou! PŘÍMO PŘI SOUTĚŽI!
Play

"Policie" zasahovala přímo při jezdecké soutěži v jednom ze skladů. Policista nenechal závodníka dojet, a zastavil ho přímo při závodu! I takové jsou vaše příspěvky! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.