Natočvideo

PŘEVRÁCENÝ KARAVAN NA D11, máme letecké záběry nehody!

PŘEVRÁCENÝ KARAVAN NA D11, máme letecké záběry nehody!

27.05.2015 – Petra Vostatková

Dopravní nehoda obytného přívěsu se stala na dálnici D11 krátce před 16 hodinou. Namístě zasahovaly dvě hasičské jednotky.

Nacházíte se právě u aktuální zpravodajské siituace? Natočte to a video pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Kousek za Prahou na dálnici D11 ve směru na Hradec Králové, havaroval ve středu odpoledne karavan. Divácký reportér Ondra Losenický byl v tu chvíli na místě a natáčel vskutku výjímečným způsobem. "Jel jsem do Prahy a všiml jsem si nehody karavanu. Zastavil jsem a použil svůj vrtulník s kamerou." vysvětlil reportér Ondra.

Na záběrech je patrné, že k nehodě se právě sjížděli záchranné složky. Na místě zasahovaly dvě jednotky hasičů. Na místě ještě nebyla záchranka ani policie. Podle informačního servisu Policie ČR se nehody účastnily dvě osobní vozidla a nehoda se obešla bez zranění.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

DALŠÍ FÓR Z KOCOURKOVA! Tyhle dveře ani kliku nepotřebují!

DALŠÍ FÓR Z KOCOURKOVA! Tyhle dveře ani kliku nepotřebují!
Play

Na server NatočVideo.cz nám někdy od vás, diváckých reportérů, přijdou opravdové kuriozity..Tuto jsme si nemohli nechat pro sebe a rádi se s vámi o ni podělíme. V hlavní roli obyčejné dveře. Celý článek

VIDEO DNE: Vánoční stromeček! Natočila Simona Kastnerová

VIDEO DNE: Vánoční stromeček! Natočila Simona Kastnerová
Play

Posílejte Vaše nejlepší videa s označením #VIDEODNE a když nás Váš výtvor pobaví, šokuje nebo jiným způsobem oslní, uvidíte ho v rubrice Video dne. Celý článek

VIDEO DNE: Oslíci z Belgie zaklepali na dveře reportéra NatočVidea

VIDEO DNE: Oslíci z Belgie zaklepali na dveře reportéra NatočVidea
Play

"To vám takhle jdu, jdu, jdu a najednou jsem v Česku." Tak by mohla znít odpověď Belgičanky, která do Sokolovska se dvěma oslíky dorazila po neuvěřitelných třech měsících. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.