Natočvideo

PROHLÍŽEL MOBIL NEBO ŠTELOVAL RÁDIO? Tak se parkuje v Písku!

PROHLÍŽEL MOBIL NEBO ŠTELOVAL RÁDIO? Tak se parkuje v Písku!

27.04.2015 – Petra Vostatková

Tentokrát se zaměřily na exkluzivní písecké parkování a také na dokonalou odtahovou službu!

I vaše video může být součástí Diváckých zpráv, pošlete příspěvek přes aplikaci pro chytré telefony  NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Že by snad chybělo místo na parkování nebo za vším stojí nepozornost? Podívejte se na video reportéra Honzy Kouby pořízené v Písku! 

A když už jsme u těch aut...máme pro vás prvotřídní odtahovou službu, kterou natočila a poslala reportérka Petra Černá. Elektronický invalidní vozík může sloužit také jako parádní "odtahovka".

Od zvířat se toho máme ještě hodně co učit. Podívejte se jak empatická kočka může vůbec být. Obklopená kuřátky, si od nich nechá líbit cokoliv. Podívejte se na parádní video od reportéra Petra Svobody.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Hodit kostkou umí i kocour!

VIDEO DNE: Hodit kostkou umí i kocour!
Play

Nemáte si s kým zahrát, naučte svou kočku házet kostkou a máte vyhráno. Ale ne doslova. Vyhrát může totiž ta kočka. Celý článek

AKADEMIE NATOČVIDEO.CZ: 9. DÍL Práce se zdroji

V minulém díle jsme se podívali na důležitost osobních výpovědí v reportáži a padala při tom slova “zdroje”, “objektivita”, “pluralita názorů” a podobně. Zmínili jsme jejich roli při práci s komentáři a osobní výpovědí. V tomto díle se podíváme podrobněji na jejich význam a jak s nimi pracovat. Celý článek

VIDEO DNE: Když táta hlídá a k tomu zvládne i úklid!

VIDEO DNE: Když táta hlídá a k tomu zvládne i úklid!
Play

Máte doma kojence a máte pocit, že nic nestíháte? Toto VIDEO DNE vám dokáže, že úklid se dá s miminkem zvládnout hravě. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.