Natočvideo

RADŠI SI SEDNĚTE! Zapnul kameru v autě a natočil šílence na silnicích!

RADŠI SI SEDNĚTE! Zapnul kameru v autě a natočil šílence na silnicích!

08.09.2015 – Petra Vostatková

Reportér serveru NatočVideo.cz Pavel Neudert přispívá nejčastěji videi z českých silnic, jelikož většinu svého pracovního času tráví v autě. Je až neuvěřitelné, co jeho onboard kamera dokáže každý den zachytit. Jsme tak špatní řidiči, nebo bezpečí máme prostě na háku?

Předjíždění v prostisměru, přes plnou čáru nebo jízda v prostisměru na kruhovém objezdu..to je jen stručný výtah z Pavlových příspěvků. Denodenně na silnicích zaměstnáváme záchranné složky, denně se na českých silnicích umírá..

V tomto příspěvku Pavla Neuderta uvidíte nebezpečnou situaci v přímém přenosu. Spěchajícímu řidiči Audi vběhnou na přechodu chodci, kteří se navíc ani nerozhlédnou...

Za tuto "přednost v jízdě" může neznalost značek nebo prostě drzost? Videa posílejte přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Zážitek na celý život si můžete pořídit i na českém kruháči. Podívejte se na blázny, kteří ještě úplně nepochopili, o čem kruhové objezdy vlastně jsou.

Máme důkaz, že osrůvky jsou pro řidiče spíš na obtíž..podívejte se, že je nezastaví ani před předjížděním v protisměru...

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

TO JE MOC! Rozebrali auto a našli škorpiona! VIDEO DNE!

TO JE MOC! Rozebrali auto a našli škorpiona! VIDEO DNE!
Play

NEVYSVĚTLITELNÉ! Nepochopitelné! Ve vraku auta se objevil štír a ne zrovna nejmenší! Celý článek

JÍZDA KRÁLŮ ZAŽILA NEZVYKLÝ KONEC! "Legrůt" vypadl za jízdy z povozu!

JÍZDA KRÁLŮ ZAŽILA NEZVYKLÝ KONEC!
Play

Jízda Králů, tedy tradice konaná v jižní části Moravy patří dokonce ve Vlčovně jako akce zapsaná do kulturních památek UNESCO! Máme pro vás ale trošku odlehčenou verzi. Celý článek

VIDEO DNE: Lišák na procházce a s obojkem!

VIDEO DNE: Lišák na procházce a s obojkem!
Play

Tak to tu ještě nebylo! Viděli jsme ochočené potkany, husy, prasata, lvy, koně, ale lišku? Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.