Natočvideo

RADY DO ŽIVOTA! Čím nakrmit šneka, či co nekupovat k Vánocům

RADY DO ŽIVOTA! Čím nakrmit šneka, či co nekupovat k Vánocům

02.12.2014 – Tereza Kušová

Divácké zprávy vysílané každý den od 19:40 v televizi Prima vysílá Vaše videa. Tentokrát jeden z diváckých reportérů přišel s dárkem, který rozhodně dětem pod stromeček nekupovat.

Má to být dětský naučný tablet. Skvělý nápad. Děti předškolního věku se mohou snadno a rychle naučit písmenka abecedy. Petr Slavík ho před koupí vyzkoušel a zjistil, že písmenka nejsou na svých místech. Když kliknete na příklad na písmenko A, slyšíte A, ale objeví se CH.

Natáčejte a posílejte nám zajímavá videa. Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Jak nakrmit domácího šnek, ví Zdeňka Blechová. Ta mu nabízí jen samé kvalitní potraviny, důležité ale je, že mu chutná!

Někdo doma chová šneka, spíše ale doma máte psa jako Petra Myšková, která měla doma 11 štěňat rasy bandog. To je ideální číslo na... na hru na babu?!

Jiří Jirava si umí udělat srandu sám ze sebe, což je někdy hodně důležité. Natočit se ale na mobil a vyzkoušet na sobě různé aplikace, to můžete zkusit i Vy.

Už se Vám stalo, že slyšíte alarm, ale nereagujete? Proč taky, že? Pavlu Babušíkovou to však chladnou nenechalo a po několikahodinovém houkání zavolala na policii. Auto ale vyřvávalo a blikalo vesele dál, nikdo totiž nepřijel.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Ceny benzínu se místy liší i o 4 koruny! Jak je to u vás?

Ceny benzínu se místy liší i o 4 koruny! Jak je to u vás?
Play

Že se ceny benzínu a nafty momentálně drží na nižžích hodnotách, není pro motoristy žádné tajemství. Ale i přesto, se ceny liší místy i několik korun. Jaká situace je u vás? Natočte vaše poznatky a vaše příspěvky odvysílá Česká televize! Celý článek

VIDEO DNE: Policejní pneuservis

VIDEO DNE: Policejní pneuservis
Play

Už máte přezuto? Nebo jezdíte na zimních pneumatikách? Někdo se složitě objednává do pneuservisu a někdo na to má lidi. Celý článek

MONSTRA V POHYBU! Jižní spojka a Šumperk zažily óbr akci!

MONSTRA V POHYBU! Jižní spojka a Šumperk zažily óbr akci!
Play

Potkáváme je denně, monstra na silnicích i na nebi. Už jste ale někdy na vlastní oči viděli, jak probíhá takové stěhování motorových velikánů? Přinášíme zajímavé záběry stěhování tramvaje a křídla letadla. A že je se na co dívat, obzvlášť na šikovné ruce a trpělivost těchto dvou řidičů. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.