Natočvideo

RADY DO ŽIVOTA! Čím nakrmit šneka, či co nekupovat k Vánocům

RADY DO ŽIVOTA! Čím nakrmit šneka, či co nekupovat k Vánocům

02.12.2014 – Tereza Kušová

Divácké zprávy vysílané každý den od 19:40 v televizi Prima vysílá Vaše videa. Tentokrát jeden z diváckých reportérů přišel s dárkem, který rozhodně dětem pod stromeček nekupovat.

Má to být dětský naučný tablet. Skvělý nápad. Děti předškolního věku se mohou snadno a rychle naučit písmenka abecedy. Petr Slavík ho před koupí vyzkoušel a zjistil, že písmenka nejsou na svých místech. Když kliknete na příklad na písmenko A, slyšíte A, ale objeví se CH.

Natáčejte a posílejte nám zajímavá videa. Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Jak nakrmit domácího šnek, ví Zdeňka Blechová. Ta mu nabízí jen samé kvalitní potraviny, důležité ale je, že mu chutná!

Někdo doma chová šneka, spíše ale doma máte psa jako Petra Myšková, která měla doma 11 štěňat rasy bandog. To je ideální číslo na... na hru na babu?!

Jiří Jirava si umí udělat srandu sám ze sebe, což je někdy hodně důležité. Natočit se ale na mobil a vyzkoušet na sobě různé aplikace, to můžete zkusit i Vy.

Už se Vám stalo, že slyšíte alarm, ale nereagujete? Proč taky, že? Pavlu Babušíkovou to však chladnou nenechalo a po několikahodinovém houkání zavolala na policii. Auto ale vyřvávalo a blikalo vesele dál, nikdo totiž nepřijel.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

10 000 Kč si přiletí vyzvednout krkavec HUGO

10 000 Kč si přiletí vyzvednout krkavec HUGO
Play

Divácké zprávy ocenily tentokrát vycvičeného domácího mazlíčka. A nejedná se o psa, ani kočku, ani králíka, ale krkavce Huga. Celý článek

NEHODA NA D5 ZASTAVILA DOPRAVU Z PRAHY!

NEHODA NA D5 ZASTAVILA DOPRAVU Z PRAHY!
Play

Ve čtvrtek v podvečer se na dálnici D5 u Rudné u Prahy střetla dvě auta. Ta prorazila svodidla a zůstala stát v opačném směru. Nehoda byla bez zranění, ale zablokovala dálnici směrem z Prahy. Plně obnoven byl provoz v noci kolem 22:30. Celý článek

VIDEO DNE: Tohle vás dostane! Řetízák domácí výroby pro dvě děti!

VIDEO DNE: Tohle vás dostane! Řetízák domácí výroby pro dvě děti!
Play

Rubrika VIDEO DNE se rozrostla o další parádní příspěvek, který vás prostě dostane! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.