Natočvideo

RADY DO ŽIVOTA! Čím nakrmit šneka, či co nekupovat k Vánocům

RADY DO ŽIVOTA! Čím nakrmit šneka, či co nekupovat k Vánocům

02.12.2014 – Tereza Kušová

Divácké zprávy vysílané každý den od 19:40 v televizi Prima vysílá Vaše videa. Tentokrát jeden z diváckých reportérů přišel s dárkem, který rozhodně dětem pod stromeček nekupovat.

Má to být dětský naučný tablet. Skvělý nápad. Děti předškolního věku se mohou snadno a rychle naučit písmenka abecedy. Petr Slavík ho před koupí vyzkoušel a zjistil, že písmenka nejsou na svých místech. Když kliknete na příklad na písmenko A, slyšíte A, ale objeví se CH.

Natáčejte a posílejte nám zajímavá videa. Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Jak nakrmit domácího šnek, ví Zdeňka Blechová. Ta mu nabízí jen samé kvalitní potraviny, důležité ale je, že mu chutná!

Někdo doma chová šneka, spíše ale doma máte psa jako Petra Myšková, která měla doma 11 štěňat rasy bandog. To je ideální číslo na... na hru na babu?!

Jiří Jirava si umí udělat srandu sám ze sebe, což je někdy hodně důležité. Natočit se ale na mobil a vyzkoušet na sobě různé aplikace, to můžete zkusit i Vy.

Už se Vám stalo, že slyšíte alarm, ale nereagujete? Proč taky, že? Pavlu Babušíkovou to však chladnou nenechalo a po několikahodinovém houkání zavolala na policii. Auto ale vyřvávalo a blikalo vesele dál, nikdo totiž nepřijel.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Viděli jste někdy rvačku kočky a myši nebo loudícího psa?

Viděli jste někdy rvačku kočky a myši nebo loudícího psa?
Play

Dnešní den láká k různým věcem - a co dělají zvířatka? Sledujte skvělé záběry! Celý článek

PROJEKT iREPORTÉR JE TU! Pošlete video do ČT. Uvidíte ho na obrazovkách

Nová webová stránka iReportér je novým projektem České televize. Staňte se součástí zpravodajské redakce ve veřejnoprávní České televizi. Posílejte aktuální videa. Uvidíte je na obrazovkách České televize. Celý článek

V ČESKÉ LÍPĚ HOŘEL DŮM! Na místě zasahovalo deset hasičských jednotek!

V ČESKÉ LÍPĚ HOŘEL DŮM! Na místě zasahovalo deset hasičských jednotek!
Play

Dvoupatrový dům v centru České Lípy začal hořet po třetí hodině odpoledne. V budově sídlí firmy, nikdo nebyl zraněn. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.