Natočvideo

RADY DO ŽIVOTA! Čím nakrmit šneka, či co nekupovat k Vánocům

RADY DO ŽIVOTA! Čím nakrmit šneka, či co nekupovat k Vánocům

02.12.2014 – Tereza Kušová

Divácké zprávy vysílané každý den od 19:40 v televizi Prima vysílá Vaše videa. Tentokrát jeden z diváckých reportérů přišel s dárkem, který rozhodně dětem pod stromeček nekupovat.

Má to být dětský naučný tablet. Skvělý nápad. Děti předškolního věku se mohou snadno a rychle naučit písmenka abecedy. Petr Slavík ho před koupí vyzkoušel a zjistil, že písmenka nejsou na svých místech. Když kliknete na příklad na písmenko A, slyšíte A, ale objeví se CH.

Natáčejte a posílejte nám zajímavá videa. Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Jak nakrmit domácího šnek, ví Zdeňka Blechová. Ta mu nabízí jen samé kvalitní potraviny, důležité ale je, že mu chutná!

Někdo doma chová šneka, spíše ale doma máte psa jako Petra Myšková, která měla doma 11 štěňat rasy bandog. To je ideální číslo na... na hru na babu?!

Jiří Jirava si umí udělat srandu sám ze sebe, což je někdy hodně důležité. Natočit se ale na mobil a vyzkoušet na sobě různé aplikace, to můžete zkusit i Vy.

Už se Vám stalo, že slyšíte alarm, ale nereagujete? Proč taky, že? Pavlu Babušíkovou to však chladnou nenechalo a po několikahodinovém houkání zavolala na policii. Auto ale vyřvávalo a blikalo vesele dál, nikdo totiž nepřijel.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO: V POLIČSKÝCH STROJÍRNÁCH VYBUCHLY TUNY STŘELNÉHO PRACHU!

VIDEO: V POLIČSKÝCH STROJÍRNÁCH VYBUCHLY TUNY STŘELNÉHO PRACHU!
Play

Další muniční sklad vybuchl ve středu 9. září u Poličky v Bořinách. Na místě zasahují záchranné složky a podle dostupných informací na místě došlo ke zranění dvou osob. Celý článek

NA MLADOBOLESLAVSKU A OPAVSKU HOŘELY LESY! Důsledek tropů a sucha!

NA MLADOBOLESLAVSKU A OPAVSKU HOŘELY LESY! Důsledek tropů a sucha!
Play

Rekordní teploty a hlavně sucho, které Česko nepamatuje posledních 12 let jsou příčinou častých požárů. Výstrahu vydal i Český hydrometeorologický ústav. Celý článek

SEXY TANEČEK SKONČIL FIASKEM! Dveře to celé zazdily!

SEXY TANEČEK SKONČIL FIASKEM! Dveře to celé zazdily!
Play

Když se podaří reportérovi natočit pád, je to vždycky bomba! A samé bomby jste mohli vidět v Diváckých zprávách! Posílejte svá úžasná videa a budete na Primě. Každý den v 19:40! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.