Natočvideo

Reportérem týdne je Pavel Neudert a jeho BLÁZINEC NA KRUHÁČI

Reportérem týdne je Pavel Neudert a jeho BLÁZINEC NA KRUHÁČI

17.11.2014 – Tereza Kušová

20 000 Kč opět rozdáno! Mezi vítězi jsou videa aut, zvířat, ale také nádherné české přírody.

Vyhrát můžete příště i Vy! Stačí, když nám budete posílat zajímavá videa, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

1. místo a 10 000 Kč vyhrává Pavel Neudert díky svým videím z kruhového objezdu v Ostravě. Ten má totiž odbočovací pruh vlevo, když svítí sluníčko. Pavel se tomuto tématu věnoval dokonce pár týdnu, až to vyústilo v jeho nonstop hlídání křižovatky. Nakonec se zadařilo a vlevo už nikdo neodbočí.

2. místo a 5 000 Kč dostane divácký reportér Zdenda Daněk za skvělé video z autocrossu. Závody nebo spíše exhibice byly unikátní především tím, že se projíždělo dírou plnou bahna a vody a jedno z aut si to očividně hodně užívalo a neustále se do bahenné lázně vracelo.

3. místo a 3 000 Kč získává Martin Chovan za jeho nádherné záběry Jeseníků a Pradědu ze vzduchu. Vidět takto krásy české přírody se jen tak nevidí, proto si je užijte a relaxujte.

4. místo a obnos 2 000 Kč vyhrává Adam Swiatek a jeho kohout Pepík! Ten totiž žije zdravě a pije mléko s kočičkami.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

PODPOŘTE BĚŽCE VIDEO VZKAZEM! Blíží se Sportisimo 1/2Maraton Praha 2015

Další ročník Sportisimo 1/2 Maratonu Praha 2015 se kvapem blíží. 28. března vypukne v hlavním městě běžecká událost roku, tentokrát s úžasnou novinkou. Svému favoritovi můžete nahrát vzkaz! Celý článek

VIDEO DNE: Kachna si myslí, že je čáp

VIDEO DNE: Kachna si myslí, že je čáp
Play

Už jsme viděli spoustu videí, na kterých si zvíře myslí, že je člověk, kočka, že je pes, nebo že pes je pták. Ale aby si kachna myslela, že je čáp? Celý článek

VIDEO DNE: Ta má vyřídilku a teprve oslavila první narozeniny!

VIDEO DNE: Ta má vyřídilku a teprve oslavila první narozeniny!
Play

Co se v mládí naučíš...nebo se toto dědí? Podívejte se na další příspěvek do rubriky VIDEO DNE. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.