Natočvideo

Reportérem týdne je Pavel Neudert a jeho BLÁZINEC NA KRUHÁČI

Reportérem týdne je Pavel Neudert a jeho BLÁZINEC NA KRUHÁČI

17.11.2014 – Tereza Kušová

20 000 Kč opět rozdáno! Mezi vítězi jsou videa aut, zvířat, ale také nádherné české přírody.

Vyhrát můžete příště i Vy! Stačí, když nám budete posílat zajímavá videa, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

1. místo a 10 000 Kč vyhrává Pavel Neudert díky svým videím z kruhového objezdu v Ostravě. Ten má totiž odbočovací pruh vlevo, když svítí sluníčko. Pavel se tomuto tématu věnoval dokonce pár týdnu, až to vyústilo v jeho nonstop hlídání křižovatky. Nakonec se zadařilo a vlevo už nikdo neodbočí.

2. místo a 5 000 Kč dostane divácký reportér Zdenda Daněk za skvělé video z autocrossu. Závody nebo spíše exhibice byly unikátní především tím, že se projíždělo dírou plnou bahna a vody a jedno z aut si to očividně hodně užívalo a neustále se do bahenné lázně vracelo.

3. místo a 3 000 Kč získává Martin Chovan za jeho nádherné záběry Jeseníků a Pradědu ze vzduchu. Vidět takto krásy české přírody se jen tak nevidí, proto si je užijte a relaxujte.

4. místo a obnos 2 000 Kč vyhrává Adam Swiatek a jeho kohout Pepík! Ten totiž žije zdravě a pije mléko s kočičkami.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

POLICEJNÍ MANÉVRY V OSTRAVĚ! Park obklíčen, na místě i vrtulník!

POLICEJNÍ MANÉVRY V OSTRAVĚ! Park obklíčen, na místě i vrtulník!
Play

Patnáct policejních aut a také vrtulník dnes mohli kolemjdoucí potkat u sadu Boženy Němcové v Ostravě. Policisté prověřili i trojici chlapců, kteří šli v místě operace na červenou. Celý článek

VIDEO DNE: V Nymburce vegetí rodinka nutrií říčních

VIDEO DNE: V Nymburce vegetí rodinka nutrií říčních
Play

Také jste si všimli, že mezi kachnami a labutěmi, které na vodních tocích čekají na pečivo, se objevuje čím dál častěji něco chlupatého? Nutrie říční se v Česku pěkně usídlila. Celý článek

SRAZIL cyklistu a ujel! Viděli jste v Diváckých zprávách

SRAZIL cyklistu a ujel! Viděli jste v Diváckých zprávách
Play

Divácké zprávy byly tentokrát tak trochu cestovatelské. Mohli jste vidět záběry chování řidičů, ale také chování k mořským živočichům na dovolené. Hvězdice přeci na osušku nepatří. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.