Natočvideo

Reportéry týdne jsou autoři videí POŽÁRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

Reportéry týdne jsou autoři videí POŽÁRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

23.11.2014 – Tereza Kušová

I tentokrát se rozdávalo 20 000 Kč za nejlepší videa odvysílána v tomto týdnu v Diváckých zprávách na Primě, které můžete vidět denně od 19:40. První a druhé místo se však rozdělila mezi tři reportéry týdne.

Staňte se diváckým reportérem a posílejte nám videa z Vašich mobilních telefonů, kamer či dronů. To, co se líbí Vám, se může líbit i nám. Posílejte videa přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

1. - 2. místo a tedy celkem 15 000 Kč si rozdělí autoři aktuálních záběrů z požáru pily ve Valašském Meziříčí z 18.11. Miroslav Diatka, David Kořínek a Jakub Křenek.

3. místo a 3 000 Kč vyhrává Ondřej Sára za natočení zelené vody v říčce Ostravice v Paskově. Na základě tohoto videa redakce zpravodajství TV Prima vyslala reportéra na místo, aby záhadě přišli na kloub. Ukázalo se, že místní čistička zkoušela filtrační zařízení potravinovým barvivem. Zelenkavá voda se dostala právě až k Ondrovi.

4. místo a 2 000 Kč dostane Pavel Valda za jeho sklizeň banánů po česku. Doma pěstuje banánovníky a letos si přišel na padesát kusů tohoto ovoce a další ho čekají již brzy.

 

Divácké zprávy také představily dalšího kandidáta na reportéra příštího týdne, a to Romanu Čížkovou. Na videu, která nám poslala, jsou totiž Pat a Mat s motorovou pilou. A jak jinak může dopadnout práce Pata a Mata? Špatně!

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

TO BYSTE POTKAT NECHTĚLI! Jirkovem proletěl roj včel a utvořil vír!

TO BYSTE POTKAT NECHTĚLI! Jirkovem proletěl roj včel a utvořil  vír!
Play

Bojíte se hmyzu, obzvlášť když má u zadečku žihadlo? V Jirkově na Chomutovsku zbloudil roj a tisíce včelek se rozptýlily na náměstí. Vytvořily třímetrový vír! Celý článek

TOHLE JE MINUTA TICHA! Když dítě sedí ve vedlejším pokoji a nehlásí se!

TOHLE JE MINUTA TICHA! Když dítě sedí ve vedlejším pokoji a nehlásí se!
Play

Pokud jste rodič, jistě MINUTU TICHA znáte. Pokud zanedlouho budete rodičem, podívejte se, co to znamená. Nebývají to vždy příjemné chvilky. Celý článek

VIDEO DNE: Kocour si jde pro sváču. Po žebříku!

VIDEO DNE: Kocour si jde pro sváču. Po žebříku!
Play

Tak to už je moc! Zvířata napodobují lidi neustále, jsou nám v ledasčem podobní. Viděli jsme psa za volantem, kočku mluvit, ale aby náš domácí mazlíček lezl po žebříku? A ještě tak elegantně? Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.