Natočvideo

Reportéry týdne jsou autoři videí POŽÁRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

Reportéry týdne jsou autoři videí POŽÁRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

23.11.2014 – Tereza Kušová

I tentokrát se rozdávalo 20 000 Kč za nejlepší videa odvysílána v tomto týdnu v Diváckých zprávách na Primě, které můžete vidět denně od 19:40. První a druhé místo se však rozdělila mezi tři reportéry týdne.

Staňte se diváckým reportérem a posílejte nám videa z Vašich mobilních telefonů, kamer či dronů. To, co se líbí Vám, se může líbit i nám. Posílejte videa přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

1. - 2. místo a tedy celkem 15 000 Kč si rozdělí autoři aktuálních záběrů z požáru pily ve Valašském Meziříčí z 18.11. Miroslav Diatka, David Kořínek a Jakub Křenek.

3. místo a 3 000 Kč vyhrává Ondřej Sára za natočení zelené vody v říčce Ostravice v Paskově. Na základě tohoto videa redakce zpravodajství TV Prima vyslala reportéra na místo, aby záhadě přišli na kloub. Ukázalo se, že místní čistička zkoušela filtrační zařízení potravinovým barvivem. Zelenkavá voda se dostala právě až k Ondrovi.

4. místo a 2 000 Kč dostane Pavel Valda za jeho sklizeň banánů po česku. Doma pěstuje banánovníky a letos si přišel na padesát kusů tohoto ovoce a další ho čekají již brzy.

 

Divácké zprávy také představily dalšího kandidáta na reportéra příštího týdne, a to Romanu Čížkovou. Na videu, která nám poslala, jsou totiž Pat a Mat s motorovou pilou. A jak jinak může dopadnout práce Pata a Mata? Špatně!

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

KRTEČEK BEZ KALHOTEK! Malí, roztomilí škůdci na našich zahrádkách

KRTEČEK BEZ KALHOTEK! Malí, roztomilí škůdci na našich zahrádkách
Play

Jako malí jsme je vyhledávali, snažili se chytit. Jako dospělí je nenávidíme, obzvlášť když máme zahrádku. ALE! Roztomilí jsou pořád! Celý článek

SEXY TANEČEK SKONČIL FIASKEM! Dveře to celé zazdily!

SEXY TANEČEK SKONČIL FIASKEM! Dveře to celé zazdily!
Play

Když se podaří reportérovi natočit pád, je to vždycky bomba! A samé bomby jste mohli vidět v Diváckých zprávách! Posílejte svá úžasná videa a budete na Primě. Každý den v 19:40! Celý článek

VIDEO DNE: Objímání zdarma! Zajeďte si do Šumperka

VIDEO DNE: Objímání zdarma! Zajeďte si do Šumperka
Play

Každý se chce dostat do rubriky Video dne. Možná i Vy. Ale dnes se Vám to nepodařilo. Každý den může být vybráno pouze jedno video. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.