Natočvideo

ROZDALI JSME 20.000 KORUN!První místo získal balon, který přistál na návsi!

ROZDALI JSME 20.000 KORUN!První místo získal balon, který přistál na návsi!

25.01.2015 – Petra Vostatková

Neděle a to znamená jediné! Odměnit naše divácké reportéry prémií 20.000 korun! Divácké zprávy odměnili čtyři nejlepší divácká videa za poslední týden.

1. místo a prémii 10.000 korun získává divácký reportér Jaroslav Holý za velmi zdařilé záběry horkovzdušného balónu, který přistál velmi nečekaně na jedné návsi na Pálavě. Pozdvižení to bylo veliké pro celou obec.

2. místo a prémii 5000 korun vybojoval reportér Jiří Pelikán za svůj příspěvek "Důchodce na kruháči" . N záběrech uvidíte, jak i v roce 2015 je možné poplést si kruhový objezd s křžovatkou.

Divácký reportér Jakub Smrek poslal video, kde převdvedl skutečný "majstrštyk" a to v podobě držení kytary na bradě. Získává tak 3000 za 3. místo. Ještě jsme čekali, že nám něco zahraje, tak snad příště :).

Iluze a kouzla nás očarovala i v Diváckých zprávách. Andrej Malinak nám poslal levitaci prstenu. Těžko říct, jak se mu to povedlo, každopádně od nás získává prémii 2000 korun za 4. místo. 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Silák, co zvládl tenhle mega strom!

VIDEO DNE: Silák, co zvládl tenhle mega strom!
Play

Nově jsme pro Vás vytvořili rubriku VIDEO DNE! Tím se může stát kterékoli video, takže neváhejte a natáčejte a hlavně posílejte videa. Celý článek

VIDEO DNE: Policejní pneuservis

VIDEO DNE: Policejní pneuservis
Play

Už máte přezuto? Nebo jezdíte na zimních pneumatikách? Někdo se složitě objednává do pneuservisu a někdo na to má lidi. Celý článek

Reportéry týdne jsou autoři videí POŽÁRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

Reportéry týdne jsou autoři videí POŽÁRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ
Play

I tentokrát se rozdávalo 20 000 Kč za nejlepší videa odvysílána v tomto týdnu v Diváckých zprávách na Primě, které můžete vidět denně od 19:40. První a druhé místo se však rozdělila mezi tři reportéry týdne. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.