Natočvideo

ROZDALI JSME 20.000 KORUN!První místo získal balon, který přistál na návsi!

ROZDALI JSME 20.000 KORUN!První místo získal balon, který přistál na návsi!

25.01.2015 – Petra Vostatková

Neděle a to znamená jediné! Odměnit naše divácké reportéry prémií 20.000 korun! Divácké zprávy odměnili čtyři nejlepší divácká videa za poslední týden.

1. místo a prémii 10.000 korun získává divácký reportér Jaroslav Holý za velmi zdařilé záběry horkovzdušného balónu, který přistál velmi nečekaně na jedné návsi na Pálavě. Pozdvižení to bylo veliké pro celou obec.

2. místo a prémii 5000 korun vybojoval reportér Jiří Pelikán za svůj příspěvek "Důchodce na kruháči" . N záběrech uvidíte, jak i v roce 2015 je možné poplést si kruhový objezd s křžovatkou.

Divácký reportér Jakub Smrek poslal video, kde převdvedl skutečný "majstrštyk" a to v podobě držení kytary na bradě. Získává tak 3000 za 3. místo. Ještě jsme čekali, že nám něco zahraje, tak snad příště :).

Iluze a kouzla nás očarovala i v Diváckých zprávách. Andrej Malinak nám poslal levitaci prstenu. Těžko říct, jak se mu to povedlo, každopádně od nás získává prémii 2000 korun za 4. místo. 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Jejda! POZOR NÍZKÝ MOST!

VIDEO DNE: Jejda! POZOR NÍZKÝ MOST!
Play

Cesty jsou někdy zrádné. Ostrá zatáčka, prudký kopec, překážka na silnici, nečekané mosty. Ano, i mosty mohou být někdy zrádné! Nevěříte? Celý článek

TAK TO JE ÚLET! Motolská nemocnice má vlastní D1!

TAK TO JE ÚLET! Motolská nemocnice má vlastní D1!
Play

Opravdový provoz jako na dálnici, pouze místo aut se prohánějí roboti! Celý článek

Být talentovaný se vyplatí. Stačí mít HUDEBNÍ SLUCH a prémie je VAŠE!

Být talentovaný se vyplatí. Stačí mít HUDEBNÍ SLUCH  a prémie je VAŠE!
Play

Vyhrát diváckou prémii může každý. Stačí sledovat svět kolem sebe, něco zajímavého či akčního natočit a poslat nám to. Divácké zprávy sledujte každý den od 19:40 na Primě a v neděli ve stejný čas se dočkáte vyhlášení vítězů a rozdáme stejně jako dnes 20 000 Kč. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.