Natočvideo

Šílené počasí si s námi hraje! Dostalo se i do DIVOŠEK!

Šílené počasí si s námi hraje! Dostalo se i do DIVOŠEK!

26.01.2015 – Tereza Kušová

Každý týden jiné teploty, rozdíly jsou i o desítky stupňů Celsia. Nevíme, zda je zima nebo jaro. Tentokrát ale nadělilo na některá místa v Česku sníh.

Zimní radovánky a především stavění sněhuláka si užil i Fanda Pluháček. Divácká reportérka Marie Tomečková zase zvolila dvojvariantu - moderní vs. klasický sněhulák. A George Phorbo už od něj upustil úplně a raději se věnoval stavbě hradu.

Jak si užíváte počasí Vy? Pošlete nám video, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Rodina Černých si zimu užívá tradičně a tedy se zadkem přilepeným na boby či saně. A jak jí to hezky jezdí! Skoro stejně dobře jako psímu miláčkovi Barbory Szerdiové. Ten jezdí po sněhu, ani sám neví jak. Kdo sníh ale nemusí, je kozel Hugo Elišky Škurkové.

A kdo nechce ven do zimy, ani se jim nedivíme, sedí doma a vymýšlí, jak zahnat nudu. U Filipa Černého to je třeba posilování a zkouší kliky ve stojce. Jirka Donda si zase nasadí masku Mr. Beana a trsá ve svém pokojí na staré hitovky. Vlasta Kunz si rád zahraje na své bříško a Sandra Faktorová zkouší trpělivost a odolnost své maminky. Když už ale ven vyjdete, dejte pozor, abyste se nenadýchali "čerstvého" vzduchu jako Aleš Přikryl.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Krmení racků pomaloučku a pěkně zblízka

VIDEO DNE: Krmení racků pomaloučku a pěkně zblízka
Play

Nádherné záběry přímo od Vltavy nám přišly do redakce NatočVideo.cz. VIDEEM DNE se stává zpomalené krmení racků! Pastva pro oči! Celý článek

TO JE MOC! Lev z ostravské zoo po...reportéra! Získává prémii 10.000 korun

TO JE MOC! Lev z ostravské zoo po...reportéra! Získává prémii 10.000 korun
Play

Vaše videa jsou skutečně jedinečná, a proto si zaslouží ohodnotit peněžitou prémií! 20.000 korun si mezi sebe tentokrát rozdělilo 5 videí! Víte, která to jsou? Celý článek

VIDEO DNE: Aquabelu napadl žralok, zasahovala pobřežní hlídka!

VIDEO DNE: Aquabelu napadl žralok, zasahovala pobřežní hlídka!
Play

Nejedná se o žádnou hororovou scénu, ale o maturitní vystoupení. Parádní půlnoční vystoupení na Zástěrkovém plese patří do rubriky VIDEO DNE. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.