Natočvideo

Šílené počasí si s námi hraje! Dostalo se i do DIVOŠEK!

Šílené počasí si s námi hraje! Dostalo se i do DIVOŠEK!

26.01.2015 – Tereza Kušová

Každý týden jiné teploty, rozdíly jsou i o desítky stupňů Celsia. Nevíme, zda je zima nebo jaro. Tentokrát ale nadělilo na některá místa v Česku sníh.

Zimní radovánky a především stavění sněhuláka si užil i Fanda Pluháček. Divácká reportérka Marie Tomečková zase zvolila dvojvariantu - moderní vs. klasický sněhulák. A George Phorbo už od něj upustil úplně a raději se věnoval stavbě hradu.

Jak si užíváte počasí Vy? Pošlete nám video, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Rodina Černých si zimu užívá tradičně a tedy se zadkem přilepeným na boby či saně. A jak jí to hezky jezdí! Skoro stejně dobře jako psímu miláčkovi Barbory Szerdiové. Ten jezdí po sněhu, ani sám neví jak. Kdo sníh ale nemusí, je kozel Hugo Elišky Škurkové.

A kdo nechce ven do zimy, ani se jim nedivíme, sedí doma a vymýšlí, jak zahnat nudu. U Filipa Černého to je třeba posilování a zkouší kliky ve stojce. Jirka Donda si zase nasadí masku Mr. Beana a trsá ve svém pokojí na staré hitovky. Vlasta Kunz si rád zahraje na své bříško a Sandra Faktorová zkouší trpělivost a odolnost své maminky. Když už ale ven vyjdete, dejte pozor, abyste se nenadýchali "čerstvého" vzduchu jako Aleš Přikryl.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

TAK TO JE ÚLET! Motolská nemocnice má vlastní D1!

TAK TO JE ÚLET! Motolská nemocnice má vlastní D1!
Play

Opravdový provoz jako na dálnici, pouze místo aut se prohánějí roboti! Celý článek

TAK TO JE PECKA! CHATRČ prorostlá stromy má vlastní kamerový systém!

TAK TO JE PECKA! CHATRČ prorostlá stromy má vlastní kamerový systém!
Play

Na první pohled by člověk řekl, že to může být tak obydlí pro lidi bez domova, nebo jakási málo používaná chatička. Omyl! Tato má vlastní kamerový systém! Celý článek

VIDEO DNE: Bábinka na Travesty show! Takovou show jste ještě neviděli!

VIDEO DNE: Bábinka na Travesty show! Takovou show jste ještě neviděli!
Play

Už jste byli na Travesty show? Zábavu obstarávají muži. Někdy ji však mohou zajistit i ženy. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.