Natočvideo

Šílené počasí si s námi hraje! Dostalo se i do DIVOŠEK!

Šílené počasí si s námi hraje! Dostalo se i do DIVOŠEK!

26.01.2015 – Tereza Kušová

Každý týden jiné teploty, rozdíly jsou i o desítky stupňů Celsia. Nevíme, zda je zima nebo jaro. Tentokrát ale nadělilo na některá místa v Česku sníh.

Zimní radovánky a především stavění sněhuláka si užil i Fanda Pluháček. Divácká reportérka Marie Tomečková zase zvolila dvojvariantu - moderní vs. klasický sněhulák. A George Phorbo už od něj upustil úplně a raději se věnoval stavbě hradu.

Jak si užíváte počasí Vy? Pošlete nám video, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Rodina Černých si zimu užívá tradičně a tedy se zadkem přilepeným na boby či saně. A jak jí to hezky jezdí! Skoro stejně dobře jako psímu miláčkovi Barbory Szerdiové. Ten jezdí po sněhu, ani sám neví jak. Kdo sníh ale nemusí, je kozel Hugo Elišky Škurkové.

A kdo nechce ven do zimy, ani se jim nedivíme, sedí doma a vymýšlí, jak zahnat nudu. U Filipa Černého to je třeba posilování a zkouší kliky ve stojce. Jirka Donda si zase nasadí masku Mr. Beana a trsá ve svém pokojí na staré hitovky. Vlasta Kunz si rád zahraje na své bříško a Sandra Faktorová zkouší trpělivost a odolnost své maminky. Když už ale ven vyjdete, dejte pozor, abyste se nenadýchali "čerstvého" vzduchu jako Aleš Přikryl.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

A JDEME SE SVÉZT! Chlapi ale i zvířata mají své dny

A JDEME SE SVÉZT! Chlapi ale i zvířata mají své dny
Play

Kočka na tašce nebo pes na koloběžce. Takové byly Divácké zprávy vysílané na TV Prima každý den od 19:40. Celý článek

MÁTE DOMA VESELÉHO PRCKA? POŠLETE VIDEO A VYHRAJTE 10.000 KORUN!

MÁTE DOMA VESELÉHO PRCKA? POŠLETE VIDEO A VYHRAJTE 10.000 KORUN!
Play

Server NatočVideo.cz ve spolupráci s Provakcínem Veselé dítě jsme pro Vás přichystali novou soutěž! Soutěžte od 20. dubna do 3. května! Natočte a pošlete vaše VESELÉ DÍTĚ a získejte 10 000 korun! Nápadům se meze nekladou! Celý článek

KOMPLIKUJÍ VÁM UZAVÍRKY ŽIVOT? Natáčejte, vaše videa odvysíláme!

KOMPLIKUJÍ VÁM UZAVÍRKY ŽIVOT? Natáčejte, vaše videa odvysíláme!
Play

Léto v Česku bývá časem nejen pro vodní radovánky, ale také pro opravy a rekonstrukce vozovek, chodníků, ale například i kanalizace. Je vaše město, městečko či ulice samý zátaras? Právě na vaše video čekáme! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.