Natočvideo

SKOK O TYČI PŘÍMO HLAVOU DO POTOKA! Video týdne s prémií 10.000 korun!

SKOK O TYČI PŘÍMO HLAVOU DO POTOKA! Video týdne s prémií 10.000 korun!

03.05.2015 – Petra Vostatková

Prémii v hodnotě 20.000 korun si mezi sebe rozdělila čtyři nejlepší videa uplynulého týdne.

I vaše video má šanci získat prémii až 10.000 korun! Pošlete příspěvek přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

1. místo, prémie 10.000 korun

Reportér Zdeněk Škarda se pro tento týden stal reportérem číslo 1! Video s názvem "skok přes potok" zvítězilo na plné čáře. Nikdo dopředu nemohl naplánovat jak tento skok dopadne. Od prvních vteřin je jasné, že zápletka bude mít zajímavé rozuzlení, ale to co se stalo, by čekal málokdo!

2. místo, prémie 5.000 korun

Pětitisícová prémie putuje divácké reportérce Marcele Palotáčové. Natočila trénink dřepování ve dvou. Bohužel, se počet dřepů "ve dvou"vyšplhal jen na číslo 1 :)

3. místo, prémie 3000 korun

Každý den nás svými příspěvky přesvědčujete o tom, že zvířecí láska má mnoho podob. Tentokrát jsme ocenili třitisícovou prémií video Terezy Pollákové, která nám ukázala, že plaché stvoření jako je srnka dokáže rozdat svou lásku psovi, který ji vychoval.

4. místo, prémie 2000 korun 

Patří reportérce Blance Barnetové. Poslala příspěvek jak se do ní zamiloval ara hyacintový v zoo. Pravda, láska nemusí být vždy příjemná záležitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Máme rádi zvířata a dáváme jim to znát!

Máme rádi zvířata a dáváme jim to znát!
Play

Už málokterá domácnost je bez zvířecího mazlíčka. Když to není pes, tak je to kočka, když to není králík, tak je to potkan, když to není papoušek, tak je to rybička. Zkrátka divou zvěří se to hemží i u nás. Celý článek

VIDEO DNE: Právě se vyklubali..nejroztomilejší papoušci tohoto týdne!

VIDEO DNE: Právě se vyklubali..nejroztomilejší papoušci tohoto týdne!
Play

To je zaručeně nejroztomilejší video tohoto týdne! Podívejte se na právě vyklubaná mláďátka papouška. Jednoznačně VIDEO DNE pro datum 23. ledna Celý článek

DO ČESKA SE OD ZÁPADU BLÍŽÍ SILNÉ BOUŘKY! Vaše videa odvysíláme v televizi!

DO ČESKA SE OD ZÁPADU BLÍŽÍ SILNÉ BOUŘKY! Vaše videa odvysíláme v televizi!
Play

Tropická vedra vystřídají v noci z úterý na středu silné bouřky s krupobitím. Připravte si natáčecí zařízení a pošlete nám vaše skvělá videa. Nejlepší příspěvky budou odvysílané v televizi! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.