Natočvideo

SKOK O TYČI PŘÍMO HLAVOU DO POTOKA! Video týdne s prémií 10.000 korun!

SKOK O TYČI PŘÍMO HLAVOU DO POTOKA! Video týdne s prémií 10.000 korun!

03.05.2015 – Petra Vostatková

Prémii v hodnotě 20.000 korun si mezi sebe rozdělila čtyři nejlepší videa uplynulého týdne.

I vaše video má šanci získat prémii až 10.000 korun! Pošlete příspěvek přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

1. místo, prémie 10.000 korun

Reportér Zdeněk Škarda se pro tento týden stal reportérem číslo 1! Video s názvem "skok přes potok" zvítězilo na plné čáře. Nikdo dopředu nemohl naplánovat jak tento skok dopadne. Od prvních vteřin je jasné, že zápletka bude mít zajímavé rozuzlení, ale to co se stalo, by čekal málokdo!

2. místo, prémie 5.000 korun

Pětitisícová prémie putuje divácké reportérce Marcele Palotáčové. Natočila trénink dřepování ve dvou. Bohužel, se počet dřepů "ve dvou"vyšplhal jen na číslo 1 :)

3. místo, prémie 3000 korun

Každý den nás svými příspěvky přesvědčujete o tom, že zvířecí láska má mnoho podob. Tentokrát jsme ocenili třitisícovou prémií video Terezy Pollákové, která nám ukázala, že plaché stvoření jako je srnka dokáže rozdat svou lásku psovi, který ji vychoval.

4. místo, prémie 2000 korun 

Patří reportérce Blance Barnetové. Poslala příspěvek jak se do ní zamiloval ara hyacintový v zoo. Pravda, láska nemusí být vždy příjemná záležitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

V DEJVICÍCH NETEČE PITNÁ VODA,studenti obsadili cisternu s kytarami v ruce!

V DEJVICÍCH NETEČE PITNÁ VODA,studenti obsadili cisternu s kytarami v ruce!
Play

V neděli Českem proletěla zpráva, že v pražských Dejvicích teče z kohoutků obyvatelům kontaminovaná voda. Na základě požití této vody vyhledalo pomoc lékařů přibližně 130 lidí. Studenti s místního internátu se s tím poprali po svém! Celý článek

KAMION HOŘEL NA D1! Přinášíme záběry přímo z místa!

KAMION HOŘEL NA D1! Přinášíme záběry přímo z místa!
Play

Jak se zdá, požáry kamionů na D1 jsou stále častější záležitostí. Další kamion shořel na D1 25. listopadu v brzkých ranních hodinách. Celý článek

KLIMA SE MĚNÍ A MÁME NA TO DŮKAZY! Přinášíme vánoční opalovačku z Holešova!

KLIMA SE MĚNÍ A MÁME NA TO DŮKAZY! Přinášíme vánoční opalovačku z Holešova!
Play

A nejen opalovačku..teplé počasí probudilo motýly, sluníčko pohladilo jahody a teplota se na slunci v Českých Budějovicích vyšplhala ke dvaceti osmi stupňům! Podívejte se jaké Vánoce přinesl letošní rok. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.