Natočvideo

ŠLAPEME, ŠLAPEME, ať už drezínu nebo zelí

ŠLAPEME, ŠLAPEME, ať už drezínu nebo zelí

26.09.2014 – Tereza Kušová

Divácké zprávy se opět vydařily a věnovaly se jen a jen vám, diváckým reportérům.

Třídíte dopad? To je jedině dobře. Ale třídíte ho dobře? Ladislav Hložek navštívil hospodu, kde třídí opravdu, ale opravdu vše. Dokonce i stokový odpad, a to na 10° a 11°. Tipnete si, kam třídil Láďa?

Pokud i Vy chcete být součástí Diváckých zpráv, posílejte nám videa, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Znáte Rockyho? Boxerský ring, v jednom koutě Rocky a v druhém hlavní záporák. Kdo z koho? Dnes je vyzyvatelem ve váhové kategorii MINI ještě štěně Trixie. A nastupuje proti několikanásobnému vítězi této kategorii, ostříleného, léty ošlehaného, jorkšíra Aki. Vtipný zápas mezi psími věkovými kategoriemi nám zaslala Lucie Jokielová.

Zkoušeli jste někdy šlapat zelí? Jak na to, by Vám mohl vyprávět Daniel Proček z Ostravy. To byste koukali, jaká je to manufaktura. Jeden strouhá, druhý šlape, třetí dodává koření. Je to dřina, abyste na stůl dostali kvalitní kysané zelí.

Šlapat se ale nemusí jen zelí. Šlapat můžete i do pedálu a ne jen tak ledajakého. Šlapací drezínu si u Ratíškovic vyzkoušela celá rodina Zuzany Benkové. No, možná až na Zuzanu, která to řádně dirigovala a hlavně CELÉ NATÁČELA!

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

STROM LETĚL ZE 7.PATRA,prase navštívilo kancl Českých drah!To byla DIVOČINA

STROM LETĚL ZE 7.PATRA,prase navštívilo kancl Českých drah!To byla DIVOČINA
Play

Divácké zprávy byly opět směsicí toho nejlepšího od vás, diváckých reportérů. Podívejte se zprávy nabité zábavou běžného života. Divácké zprávy běží každý den v 19:40 na Primě. Celý článek

VE KBELÍCH SE STŘÍLELO! Na místě je zásahovka, obyvatelé nesměli z domů!

VE KBELÍCH SE STŘÍLELO! Na místě je zásahovka, obyvatelé nesměli z domů!
Play

V jindy tak poklidné pražské čtvrti dnes zazněla střelba! Policie na místě zasahuje, uzavřela několik ulic! Celý článek

VIDEO DNE: Divočák chtěl jet asi na výlet

VIDEO DNE: Divočák chtěl jet asi na výlet
Play

Kuriózní podívanou zažili zaměstnanci Infocentra Českých drah, když jim do kanceláře vběhlo divoké zvíře. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.