Natočvideo

ŠLAPEME, ŠLAPEME, ať už drezínu nebo zelí

ŠLAPEME, ŠLAPEME, ať už drezínu nebo zelí

26.09.2014 – Tereza Kušová

Divácké zprávy se opět vydařily a věnovaly se jen a jen vám, diváckým reportérům.

Třídíte dopad? To je jedině dobře. Ale třídíte ho dobře? Ladislav Hložek navštívil hospodu, kde třídí opravdu, ale opravdu vše. Dokonce i stokový odpad, a to na 10° a 11°. Tipnete si, kam třídil Láďa?

Pokud i Vy chcete být součástí Diváckých zpráv, posílejte nám videa, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Znáte Rockyho? Boxerský ring, v jednom koutě Rocky a v druhém hlavní záporák. Kdo z koho? Dnes je vyzyvatelem ve váhové kategorii MINI ještě štěně Trixie. A nastupuje proti několikanásobnému vítězi této kategorii, ostříleného, léty ošlehaného, jorkšíra Aki. Vtipný zápas mezi psími věkovými kategoriemi nám zaslala Lucie Jokielová.

Zkoušeli jste někdy šlapat zelí? Jak na to, by Vám mohl vyprávět Daniel Proček z Ostravy. To byste koukali, jaká je to manufaktura. Jeden strouhá, druhý šlape, třetí dodává koření. Je to dřina, abyste na stůl dostali kvalitní kysané zelí.

Šlapat se ale nemusí jen zelí. Šlapat můžete i do pedálu a ne jen tak ledajakého. Šlapací drezínu si u Ratíškovic vyzkoušela celá rodina Zuzany Benkové. No, možná až na Zuzanu, která to řádně dirigovala a hlavně CELÉ NATÁČELA!

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

TORNÁDO NEBO ČERTÍK? Sledujte úkaz v Poděbradech!

TORNÁDO NEBO ČERTÍK? Sledujte úkaz v Poděbradech!
Play

V Poděbradech na tenisovém kurtu se objevilo něco nevídaného! Připomíná tornádo, ale může se taky jednat o trombu, neboli raráška či čertíka. Celý článek

VIDEO TÝDNE: Roj včel v Jirkově natočil Stanislav Gabčo! Získává 5000 korun

VIDEO TÝDNE: Roj včel v Jirkově natočil Stanislav Gabčo! Získává 5000 korun
Play

Jirkovem na Chomutovsku se prohnal roj včel. Na místě byl i reportér serveru NatočVideo.cz, který celou situaci zdokumentoval a poslal na naše stránky. Za svá videa získává pětitisícovou prémii. Celý článek

ODVÁŽNĚ JINÝ TANEC získá tablet Lenovo!

ODVÁŽNĚ JINÝ TANEC získá tablet Lenovo!
Play

Vynikáš v tanci a nestydíš se to předvést? Nemusíš být člen Národního baletu, abys vyhrál tablet Lenovo. Pokud jsi duchem exibicionista a umíš zatančit odvážně jinak, pošli nám své video! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.