Natočvideo

SLEPICE I NA ZAVOLÁNÍ PŘIBĚHNOU!

SLEPICE I NA ZAVOLÁNÍ PŘIBĚHNOU!

09.03.2015 – Tereza Kušová

Jo, kdyby takhle poslouchal každý. Stačí jen zavolat a už jsou holky u vrátek. A že je to teda harém. Vidět Divácké zprávy včas chce totiž každý. Nezapomeňte zapnout TV Primu v 19:40!

Slepice Martina Šebesty moc dobře vědí, proč je jejich pán volá. Ne kvůli vajíčkům, ale protože začínají Divácké zprávy.

Chcete i svá videa vidět v Diváckých zprávách? Příspěvky nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Zpívající pejsci jsou roztomilí. Někdy sice otravní jako ten Evy Sunkovské, ale přesto roztomilí. Občas si hold tu hudbu vynucují. A pokud chcete diostat pořádného hubana, tak si zajděte do stájí Kláry Houškové. Nějaká klisnička nebo hřebec se tam pro vás jistě najde. Než ale vyrazíte, pořádně se protáhněte i se svým zvířecím mazlíčkem jako to dělá pravidelně David Charouz.

Sportem k trvalé invaliditě. Na tohle rčení asi zapomněl Karel Vančo, když ve Špindlerově Mlýně sjížděl sáňkařskou dráhu. Rychlost je to pekelná a nebezpečné je to určitě taky. Někdy ale k úrazu může stačit obyčejný silný vítr, který se snažil zdolat Jiří Vaníček. Nebo i letní koupání. Když si totiž chlapi usmyslí, že zkrátka do té vody polezou na tom voru, tak tam polezou a ještě se navzájem budou shazovat. Jen škoda, že utopený měl v kapse klíče od auta. Daniel Mlčoch se asi bavil.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Ta pravá HOUBAŘSKÁ PRÁVĚ ZAČÍNÁ! Také už jste zahájili sezonu hřibů?

Ta pravá HOUBAŘSKÁ PRÁVĚ ZAČÍNÁ! Také už jste zahájili sezonu hřibů?
Play

Čekáme netrpělivě, konec záři na blízku a houby stále nikde! Suché léto dost zamávalo s podhoubím a že by září bylo příliš deštivé, to se také říct nedá! Ale houbičky na nás nezanevřely a vypadá to, že už to začíná! Celý článek

KDYŽ SE NEPOVEDE DOVOLENÁ, aneb moře na ústupu a v nedohlednu..

KDYŽ SE NEPOVEDE DOVOLENÁ, aneb moře na ústupu a v nedohlednu..
Play

Takový ten pocit, když se vydáte s rodinou na krásné místo k moři a místo hrátek ve vlnách uvidíte jen zapíchané jachty v písku...už jste to někdy zažili? Celý článek

TOHLE AUTO SAMO UŽ NEODJEDE! Posílejte videa AUTOVRAKŮ!

TOHLE AUTO SAMO UŽ NEODJEDE! Posílejte videa AUTOVRAKŮ!
Play

Zabírají místo na parkovišti, zarůstají trávou a je jasné že na kolech už neodjedou! Jsou to autovraky zaparkované pěkně natrvalo mezi ostatními auty. Potkáváte něco podobného cestou do práce? Nebo něco podobného snad stojí před vašim domem? Na vaše video čekáme! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.