Natočvideo

SLEPICE I NA ZAVOLÁNÍ PŘIBĚHNOU!

SLEPICE I NA ZAVOLÁNÍ PŘIBĚHNOU!

09.03.2015 – Tereza Kušová

Jo, kdyby takhle poslouchal každý. Stačí jen zavolat a už jsou holky u vrátek. A že je to teda harém. Vidět Divácké zprávy včas chce totiž každý. Nezapomeňte zapnout TV Primu v 19:40!

Slepice Martina Šebesty moc dobře vědí, proč je jejich pán volá. Ne kvůli vajíčkům, ale protože začínají Divácké zprávy.

Chcete i svá videa vidět v Diváckých zprávách? Příspěvky nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Zpívající pejsci jsou roztomilí. Někdy sice otravní jako ten Evy Sunkovské, ale přesto roztomilí. Občas si hold tu hudbu vynucují. A pokud chcete diostat pořádného hubana, tak si zajděte do stájí Kláry Houškové. Nějaká klisnička nebo hřebec se tam pro vás jistě najde. Než ale vyrazíte, pořádně se protáhněte i se svým zvířecím mazlíčkem jako to dělá pravidelně David Charouz.

Sportem k trvalé invaliditě. Na tohle rčení asi zapomněl Karel Vančo, když ve Špindlerově Mlýně sjížděl sáňkařskou dráhu. Rychlost je to pekelná a nebezpečné je to určitě taky. Někdy ale k úrazu může stačit obyčejný silný vítr, který se snažil zdolat Jiří Vaníček. Nebo i letní koupání. Když si totiž chlapi usmyslí, že zkrátka do té vody polezou na tom voru, tak tam polezou a ještě se navzájem budou shazovat. Jen škoda, že utopený měl v kapse klíče od auta. Daniel Mlčoch se asi bavil.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

PÁD PŘÍMO NA HLAVU! Když se nepovede salto s koloběžkou!

PÁD PŘÍMO NA HLAVU! Když se nepovede salto s koloběžkou!
Play

Při pohledu na tento pád až zamrazí...přesto freestylista vstane na nohy a vypadá dokonce, že kromě boule na hlavě mu nic není. Zranění však objevila až rozsáhlejší vyšetření. Celý článek

FARMÁŘSKÉ TRHY NAPŘÍČ REPUBLIKOU! Odhalte ty ve vašem městě a budete v TV!

FARMÁŘSKÉ TRHY NAPŘÍČ REPUBLIKOU! Odhalte ty ve vašem městě a budete v TV!
Play

Farmářské trhy jsou fenomén posledních let. Jsou organizovány po celé České republice ve velkých městech, ale i malých vesničkách. Natočte farmářské trhy ve vašem okolí a pošlete video na stránky NatočVideo.cz. Nejlepší příspěvky budou v odvysílány v televizi! Celý článek

OBLAKA SE ZATÁHLA A VYČAROVALA TAJEMNÝ STÍN! Pak se spustily kroupy!

OBLAKA SE ZATÁHLA A VYČAROVALA TAJEMNÝ STÍN! Pak se spustily kroupy!
Play

Nedělní počasí předvedlo jak příjemné teplé chvilky, tak pořádné bouřky a krupobití. Podívejte se na nejzajímavější videa těsně před tím, než uhodil blesk! Posílejte nám nadále zajímavá videa počasí! Stojíme o ně! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.