Natočvideo

SLEPICE I NA ZAVOLÁNÍ PŘIBĚHNOU!

SLEPICE I NA ZAVOLÁNÍ PŘIBĚHNOU!

09.03.2015 – Tereza Kušová

Jo, kdyby takhle poslouchal každý. Stačí jen zavolat a už jsou holky u vrátek. A že je to teda harém. Vidět Divácké zprávy včas chce totiž každý. Nezapomeňte zapnout TV Primu v 19:40!

Slepice Martina Šebesty moc dobře vědí, proč je jejich pán volá. Ne kvůli vajíčkům, ale protože začínají Divácké zprávy.

Chcete i svá videa vidět v Diváckých zprávách? Příspěvky nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Zpívající pejsci jsou roztomilí. Někdy sice otravní jako ten Evy Sunkovské, ale přesto roztomilí. Občas si hold tu hudbu vynucují. A pokud chcete diostat pořádného hubana, tak si zajděte do stájí Kláry Houškové. Nějaká klisnička nebo hřebec se tam pro vás jistě najde. Než ale vyrazíte, pořádně se protáhněte i se svým zvířecím mazlíčkem jako to dělá pravidelně David Charouz.

Sportem k trvalé invaliditě. Na tohle rčení asi zapomněl Karel Vančo, když ve Špindlerově Mlýně sjížděl sáňkařskou dráhu. Rychlost je to pekelná a nebezpečné je to určitě taky. Někdy ale k úrazu může stačit obyčejný silný vítr, který se snažil zdolat Jiří Vaníček. Nebo i letní koupání. Když si totiž chlapi usmyslí, že zkrátka do té vody polezou na tom voru, tak tam polezou a ještě se navzájem budou shazovat. Jen škoda, že utopený měl v kapse klíče od auta. Daniel Mlčoch se asi bavil.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Línější kočku svět neviděl!

VIDEO DNE: Línější kočku svět neviděl!
Play

Kočka na vodítku. Už jen tato slova ve mně jako pejskařovi vyvolává úsměv na tváři. Když už ji ale vezmete na vodítko, tak jí alespoň ukažte, jak má vypadat radost, když spatří vodítko. Protože radost psa z pohledu na venčící nástroj v nich vyvolává euforii. To tady nehrozí. Celý článek

Prémii 5000 korun získává reportér Jiří Starý!Natočil požár na Barrandově!

Prémii 5000 korun získává reportér Jiří Starý!Natočil požár na Barrandově!
Play

Každý týden rozdáváme prémii 5000 korun! Odměnu vždy získává nejlepší video týdne. Tentokrát hrál hlavní roli požár v Praze! Celý článek

V Plzni vykolejil osobní vlak. Místo bylo zajištěno techniky!

V Plzni vykolejil osobní vlak. Místo bylo zajištěno techniky!
Play

Podívejte se na záběry vykolejeného vlaku v Plzni. Místo bylo zajištěno technickými pracovníky. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.