Natočvideo

Sloní lázeň, jak se patří. SHOW V DRÁŽĎANSKÉ ZOO

Sloní lázeň, jak se patří. SHOW V DRÁŽĎANSKÉ ZOO

18.06.2015 – Tereza Kušová

Hned po aquaparcích jsou teď hitem zoologické zahrady, a to jak ty naše tuzemské, tak ty v zahraničí. Za humny jich máme hned několik a jedna zoo je i v Drážďanech.

Zoo v Drážďanech navštívil i s rodinou Petr Bališ. O zábavu se jim postarala hned zvířata ve výběhu slonů. Jeden se předváděl před publikem v bazénu a byl za to náležitě odměněn potleskem a jásotem dětí. Kdo by mu netleskal, kdo by se nesmál jeho výkonům. Pak je zbytečné procházet zbytek zahrady, když se vám o veškerou show postará jeden jediný slon.

Posílejte úlovky ze zoologických zahrad i Vy! Natáčejte zvířata a video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. Nebojte se experimentovat a zahrát si na reportéra. Výpověď na mobilu není na škodu a důležitá je i patřičná délka videí.

Slony s hezkým výběhem má i pražská zoologická zahrada. Údolí slonů a Pavilon hrochů se otevíral na jaře roku 2013 a od té doby tam proudí davy lidí. Od povodní 2002 bylo rozhodnuto, že se tato zvířata přesunou do horní části zahrady, kde jim žádná velká voda nehrozí. Slony můžete sledovat i živě přes kamery zde.

Velkým lákadlem zoo ve Dvoře Králové jsou teď paterčata geparda. Poprvé v historii zahrady se podařilo odchovat všech pět mláďat a mohla být tak v sobotu 13. června pokřtěna. Gepardi se narodili vloni v říjnu samici Darili.

Na západě republiky je zoo v Plzni. Ta láká své návštěvníky na jejich Dinopark, ale také na fakt, že zoo je zároveň botanickou zahradou. Další zoologické zahrady najdete v republice v každém větším městě jako Brno, Ostrava, Ústí nad Labem, Liberec nebo i Jihlava a v mnoha dalších.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

KOHOUT PIJE MLÉKO! A mnohem víc v Diváckých zprávách

KOHOUT PIJE MLÉKO!  A mnohem víc v Diváckých zprávách
Play

Možné už je asi všechno, když i kohout si dojde k misce s mlékem, určené kočkám, a napije se. To ale není všechno, co jste mohli vidět v Diváckých zprávách, vysílaných každý den na Primě od 19:40. Celý článek

VRACÍTE SE Z VÍKENDU A VŠUDE SAMÉ UZAVÍRKY? Natočte je!

VRACÍTE SE Z VÍKENDU A VŠUDE SAMÉ UZAVÍRKY? Natočte je!
Play

Také si říkáte, že některé uzavírky jsou prostě nekonečné? A že tohle fakt už nemáte zapotřebí? Natočte dopravní situaci a vaše video odvysílá Česká televize! Celý článek

Margita Stehlíková získává prémii 5000 korun! Poslala 707 videí!

Margita Stehlíková získává prémii 5000 korun! Poslala 707 videí!
Play

Velkým přínosem pro Divácké zprávy a server NatočVideo.cz je reportérka Margita Stehlíková! Její videa jsou plná originálních nápadů. Svým přístupem si našla mnoho příznivců a zkrátka je hvězdou internetu. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.