Natočvideo

Sloní lázeň, jak se patří. SHOW V DRÁŽĎANSKÉ ZOO

Sloní lázeň, jak se patří. SHOW V DRÁŽĎANSKÉ ZOO

18.06.2015 – Tereza Kušová

Hned po aquaparcích jsou teď hitem zoologické zahrady, a to jak ty naše tuzemské, tak ty v zahraničí. Za humny jich máme hned několik a jedna zoo je i v Drážďanech.

Zoo v Drážďanech navštívil i s rodinou Petr Bališ. O zábavu se jim postarala hned zvířata ve výběhu slonů. Jeden se předváděl před publikem v bazénu a byl za to náležitě odměněn potleskem a jásotem dětí. Kdo by mu netleskal, kdo by se nesmál jeho výkonům. Pak je zbytečné procházet zbytek zahrady, když se vám o veškerou show postará jeden jediný slon.

Posílejte úlovky ze zoologických zahrad i Vy! Natáčejte zvířata a video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. Nebojte se experimentovat a zahrát si na reportéra. Výpověď na mobilu není na škodu a důležitá je i patřičná délka videí.

Slony s hezkým výběhem má i pražská zoologická zahrada. Údolí slonů a Pavilon hrochů se otevíral na jaře roku 2013 a od té doby tam proudí davy lidí. Od povodní 2002 bylo rozhodnuto, že se tato zvířata přesunou do horní části zahrady, kde jim žádná velká voda nehrozí. Slony můžete sledovat i živě přes kamery zde.

Velkým lákadlem zoo ve Dvoře Králové jsou teď paterčata geparda. Poprvé v historii zahrady se podařilo odchovat všech pět mláďat a mohla být tak v sobotu 13. června pokřtěna. Gepardi se narodili vloni v říjnu samici Darili.

Na západě republiky je zoo v Plzni. Ta láká své návštěvníky na jejich Dinopark, ale také na fakt, že zoo je zároveň botanickou zahradou. Další zoologické zahrady najdete v republice v každém větším městě jako Brno, Ostrava, Ústí nad Labem, Liberec nebo i Jihlava a v mnoha dalších.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

HASIČŮM SHOŘEL VŮZ PŘÍMO PŘI ZÁSAHU! Hasili pole u Domažlic!

HASIČŮM SHOŘEL VŮZ PŘÍMO PŘI ZÁSAHU! Hasili pole u Domažlic!
Play

Letošní sucho se jistě zapíše do dějin. Nejenže jsou vyprahlé řeky a potoky, ale hasiči se nezastaví. Zaměstnávají je každodenně požáry lesů a polí po celé České republice. V Domažlicích ve čtvrtek přišli kvůli plamenům o hasičské vozidlo. Celý článek

ZUBY JAKO PERLIČKY! Jediný pes planety, co si nechává v leže čistit chrup!

ZUBY JAKO PERLIČKY! Jediný pes planety, co si nechává v leže čistit chrup!
Play

Zubní kartáček, ležící pes, navíc snad oblečený v mikině? Za chvíli za nás budou chodit do práce, vařit a uklízet. Řeč je samozřejmě o huňatých členech rodin, psech! Celý článek

VIDEO DNE: Had milující škrcení

VIDEO DNE: Had milující škrcení
Play

Přirozenost? Instinkt? Některá zvířata si nedokáží pomoct a když mají v genech zabíjet, tak budou zabíjet. Nebo se alespoň vybijí na něčem jiném. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.