Natočvideo

Snadno a rychle přijít k penězům můžete i Vy! INSPIRUJTE SE JAK

Snadno a rychle přijít k penězům můžete i Vy! INSPIRUJTE SE JAK

15.02.2015 – Tereza Kušová

Vyhrát diváckou prémii může každý. Stačí sledovat svět kolem sebe, něco zajímavého či akčního natočit a poslat nám to. Divácké zprávy sledujte každý den od 19:40 na Primě a v neděli ve stejný čas se dočkáte vyhlášení vítězů a rozdáme stejně jako dnes 20 000 Kč.

1. místo a 10 000 Kč a titul Reportér týdne vyhrává Petr Hulk a jeho adrenalinová videa. Petr riskuje svůj život ve velké výšce a očividně ho to netrápí. Snad mu peníze vystačí na případné léčení, kdyby došlo k nehodě...

Vyhrát můžete i Vy! Stačí něco natočit a poslat nám to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

2. místo a 5 000 Kč získává Pavel Neudert a jak jinak než s videem, kde nachytal piráty silnic. Tentokrát se zaměřil na nebezpečný úsek mezi dvěma ostrůvky. Jeho videa přispěla velkou měrou k reportáži do Krimi Zpráv.

3. místo a 3 000 Kč obdrží divácký reportér Julča Weisová a, doufejme, její kamarádka, s kterou natočila krásné hudební video s kelímky. Stojí za zhlédnutí!

4. místo a 2 000 Kč si zaslouží David Krupička za jeho vynález trabant - odhrnovač sněhu. Když silničáři nestíhají, Davidův automobil rád pomůže.

Nesmíme zapomínat, že tím Divácké zprávy nekončí. Odvysílána byla další videa a máme tedy další kandidáty na Reportéra týdne. Petra Havrilková například zpívala se svým psem a pěkně jim to notovalo. Jiří Pochylý určitě není jediný, kdo zažil pěkně cholerického barmana. Tereza Davidová má ráda Miley Cyrus a její písničku Wrecking Ball, její dinosaurus rád napodobuje Miley...

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

ZBĚSILÁ JÍZDA NA KOLE! Tenhle cyklista vám prostě neunikne!

ZBĚSILÁ JÍZDA NA KOLE! Tenhle cyklista vám prostě neunikne!
Play

Nápady našich diváckých reportérů neznají mezí! Takto se jezdí na kole v Machníně :) Celý článek

TOHLE NEVYMYSLÍŠ! Vytažení auta "z příkopu do příkopu"

TOHLE NEVYMYSLÍŠ! Vytažení auta
Play

Říkáte si,že to musí být asi nějaká chyba? Ne ne! Podívejte se na práci těchto šikulů a bude vám všechno jasné: Redakce brečela smíchy! Celý článek

VIDEO DNE: Žádné teplé léto se neblíží, nutno si přitopit! I V PSÍ BOUDĚ!

VIDEO DNE: Žádné teplé léto se neblíží, nutno si přitopit! I V PSÍ BOUDĚ!
Play

Tento nejlepší přítel člověka se nápadně podobá lidem! Alespoň v zabezpečení tepla a příprav na zimu! Do boudy házel polena hlava nehlava! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.