Natočvideo

Snadno a rychle přijít k penězům můžete i Vy! INSPIRUJTE SE JAK

Snadno a rychle přijít k penězům můžete i Vy! INSPIRUJTE SE JAK

15.02.2015 – Tereza Kušová

Vyhrát diváckou prémii může každý. Stačí sledovat svět kolem sebe, něco zajímavého či akčního natočit a poslat nám to. Divácké zprávy sledujte každý den od 19:40 na Primě a v neděli ve stejný čas se dočkáte vyhlášení vítězů a rozdáme stejně jako dnes 20 000 Kč.

1. místo a 10 000 Kč a titul Reportér týdne vyhrává Petr Hulk a jeho adrenalinová videa. Petr riskuje svůj život ve velké výšce a očividně ho to netrápí. Snad mu peníze vystačí na případné léčení, kdyby došlo k nehodě...

Vyhrát můžete i Vy! Stačí něco natočit a poslat nám to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

2. místo a 5 000 Kč získává Pavel Neudert a jak jinak než s videem, kde nachytal piráty silnic. Tentokrát se zaměřil na nebezpečný úsek mezi dvěma ostrůvky. Jeho videa přispěla velkou měrou k reportáži do Krimi Zpráv.

3. místo a 3 000 Kč obdrží divácký reportér Julča Weisová a, doufejme, její kamarádka, s kterou natočila krásné hudební video s kelímky. Stojí za zhlédnutí!

4. místo a 2 000 Kč si zaslouží David Krupička za jeho vynález trabant - odhrnovač sněhu. Když silničáři nestíhají, Davidův automobil rád pomůže.

Nesmíme zapomínat, že tím Divácké zprávy nekončí. Odvysílána byla další videa a máme tedy další kandidáty na Reportéra týdne. Petra Havrilková například zpívala se svým psem a pěkně jim to notovalo. Jiří Pochylý určitě není jediný, kdo zažil pěkně cholerického barmana. Tereza Davidová má ráda Miley Cyrus a její písničku Wrecking Ball, její dinosaurus rád napodobuje Miley...

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

V PRAZE SE OBJEVILA GIGANTICKÁ HLAVA!

V PRAZE SE OBJEVILA GIGANTICKÁ HLAVA!
Play

Umělecké dílo bude od konce října neodmyslitelně spjato s Národní třídou. Je totiž součástí nového komplexu Quadrio, obchodního a kancelářského centra. Celý článek

VIDEO DNE: Čtyři hodiny trvala výroba minihousliček, přinášíme časosběr

VIDEO DNE: Čtyři hodiny trvala výroba minihousliček, přinášíme časosběr
Play

Rubrika VIDEO DNE se rozrůstá o další příspěvek, a to o video, založené na trpělivosti a šikovných ručkách. Celý článek

SERIÁL: Kouzla a čáry podle reportéra MARTINA ČERNOTY!

SERIÁL: Kouzla a čáry podle reportéra MARTINA ČERNOTY!
Play

Nejmilejší koníček, který by neměnil za nic na světě jsou pro reportéra Martina Černotu kouzla a magie. Máme pro vás další čáry, které vám zaručeně zamotají hlavu! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.