Natočvideo

ŠOKUJÍCÍ! Rodinka si odmávla autobus přímo na dálnici

ŠOKUJÍCÍ! Rodinka si odmávla autobus přímo na dálnici

26.08.2014 – Petra Vostatková

Na českých silnicích je možné opr avdu ledacos. Ale aby si matka se třemi dětmi v plném provozu na dálnici nastoupila do autobusu, tak to tady ještě nebylo.

Video nám zaslala pohotová divácká reportérka Pavla Rychtářová. Na snímku uvidíte početnou rodinku, která stojí na ostrůvku přímo u dálnice D1 exit 15. Už to je velmi zarážející. Situace však nabrala ještě větší spád, když jim po chvilce zastavil přímo za plného provozu dálnice autobus, do kterého matka se třemi dětmi a kufry nastoupila.

Pavla Rychtářová popsala v diváckých zprávách situaci takto: " Otevřel prostřední dveře, rychle tam naházeli zy kufry a normálně nastoupili a ten autobus odjel."

Podle dopravního experta Jana Pechouta, který se vyjádřil v Diváckých zprávách, spáchali účastníci tohoto videa dohromady tři přestupky: " První byl ten, že ty osoby někdo musel na místo přivézt, protože tam nemohli dojít pěšky, další přstupek je, že chodci za cedulí dálnice nemají co pohledávat a pochopitelně nejhorší je řidič autobusu, že zastavil". 

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Holubi se nebojí ani Divošek?! Tady něco nehraje!

Holubi se nebojí ani Divošek?! Tady něco nehraje!
Play

Když něco natočíte na mobil, kameru, foťák, gopro, tak rozhodně neváhejte a video nám okamžitě pošlete! Odvysíláme ho v Diváckých zprávách na Primě, které vysílá denně od 19:40. Celý článek

VIDEO DNE: Benešovské tornádo!

VIDEO DNE: Benešovské tornádo!
Play

Tornáda jsou charakteristická především pro střední státy USA. Občas na něj ale můžete narazit i na jiných místech, i když nejsou tak velká a děsivá. A v Česku vidět tornádo, je opravdu vzácné. Celý článek

VÍKENDOVÝ POBYT V AQUALANDU MORAVIA VYHRÁL ROBERT PIPA!

VÍKENDOVÝ POBYT V AQUALANDU MORAVIA VYHRÁL ROBERT PIPA!
Play

Aqualand Moravia, Divácké zprávy a server NatočVideo.cz pro vás připravily soutěž o víkendový pobyt v Aqualandu Moravia pro celou rodinu! Nejlepší plavecký styl byl vybrán! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.