Natočvideo

ŠOKUJÍCÍ! Rodinka si odmávla autobus přímo na dálnici

ŠOKUJÍCÍ! Rodinka si odmávla autobus přímo na dálnici

26.08.2014 – Petra Vostatková

Na českých silnicích je možné opr avdu ledacos. Ale aby si matka se třemi dětmi v plném provozu na dálnici nastoupila do autobusu, tak to tady ještě nebylo.

Video nám zaslala pohotová divácká reportérka Pavla Rychtářová. Na snímku uvidíte početnou rodinku, která stojí na ostrůvku přímo u dálnice D1 exit 15. Už to je velmi zarážející. Situace však nabrala ještě větší spád, když jim po chvilce zastavil přímo za plného provozu dálnice autobus, do kterého matka se třemi dětmi a kufry nastoupila.

Pavla Rychtářová popsala v diváckých zprávách situaci takto: " Otevřel prostřední dveře, rychle tam naházeli zy kufry a normálně nastoupili a ten autobus odjel."

Podle dopravního experta Jana Pechouta, který se vyjádřil v Diváckých zprávách, spáchali účastníci tohoto videa dohromady tři přestupky: " První byl ten, že ty osoby někdo musel na místo přivézt, protože tam nemohli dojít pěšky, další přstupek je, že chodci za cedulí dálnice nemají co pohledávat a pochopitelně nejhorší je řidič autobusu, že zastavil". 

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

HALLOWEEN dýchá i v Česku...VAŠE KRÁSNÉ výtvory i záběry pro silné povahy!

HALLOWEEN  dýchá i v Česku...VAŠE KRÁSNÉ výtvory i záběry pro silné povahy!
Play

V posledních dnech nám od vás přišla spousta videí s Halloween tématikou, a tak nemůžeme toto téma jen tak přehlédnout. Jak prožíváte Halloween vy? Máte už také vydlabanou dýni za oknem, nebo tento svátek spíše přehlížíte a myslíte, že patří jen za oceán? Celý článek

Zvířata si dělají, co chtějí a ovládla stránky NatočVideo.cz

Zvířata si dělají, co chtějí a ovládla stránky NatočVideo.cz
Play

Vaše příspěvky jsou senzační a každé video je originál! Celý článek

SEXY TANEČEK SKONČIL FIASKEM! Dveře to celé zazdily!

SEXY TANEČEK SKONČIL FIASKEM! Dveře to celé zazdily!
Play

Když se podaří reportérovi natočit pád, je to vždycky bomba! A samé bomby jste mohli vidět v Diváckých zprávách! Posílejte svá úžasná videa a budete na Primě. Každý den v 19:40! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.