Natočvideo

ŠOKUJÍCÍ! Rodinka si odmávla autobus přímo na dálnici

ŠOKUJÍCÍ! Rodinka si odmávla autobus přímo na dálnici

26.08.2014 – Petra Vostatková

Na českých silnicích je možné opr avdu ledacos. Ale aby si matka se třemi dětmi v plném provozu na dálnici nastoupila do autobusu, tak to tady ještě nebylo.

Video nám zaslala pohotová divácká reportérka Pavla Rychtářová. Na snímku uvidíte početnou rodinku, která stojí na ostrůvku přímo u dálnice D1 exit 15. Už to je velmi zarážející. Situace však nabrala ještě větší spád, když jim po chvilce zastavil přímo za plného provozu dálnice autobus, do kterého matka se třemi dětmi a kufry nastoupila.

Pavla Rychtářová popsala v diváckých zprávách situaci takto: " Otevřel prostřední dveře, rychle tam naházeli zy kufry a normálně nastoupili a ten autobus odjel."

Podle dopravního experta Jana Pechouta, který se vyjádřil v Diváckých zprávách, spáchali účastníci tohoto videa dohromady tři přestupky: " První byl ten, že ty osoby někdo musel na místo přivézt, protože tam nemohli dojít pěšky, další přstupek je, že chodci za cedulí dálnice nemají co pohledávat a pochopitelně nejhorší je řidič autobusu, že zastavil". 

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

V Diváckých zprávách se objevila CIBULE V PITLI I JEZDEC NA KOLE

V Diváckých zprávách se objevila CIBULE V PITLI I JEZDEC NA KOLE
Play

V Diváckých zprávách televize Prima jsou pravidelně k vidění Vaše úlovky. Ať už se jedná prvotřídní aktuální záběry z nehody nebo rozjařené koťátko. Všichni máte šanci stát se reportérem týdne. Celý článek

KAMION V PLAMENECH zastavil v Ostravě hlavní tah na Bohumín

KAMION V PLAMENECH zastavil v Ostravě hlavní tah na Bohumín
Play

Ve středu krátce po 9. hodině vzplál kamion v Ostravě Hrušově. Zásah hasičů trval přibližně hodin. Dopravu v místě řídili policisté. Celý článek

VIDEO DNE: I slepice se nechává ráda hýčkat!

VIDEO DNE: I slepice se nechává ráda hýčkat!
Play

Není snad živočich, kterému by se nelíbilo obyčejné drbání! A tady je důkaz! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.