Natočvideo

ŠOKUJÍCÍ! Rodinka si odmávla autobus přímo na dálnici

ŠOKUJÍCÍ! Rodinka si odmávla autobus přímo na dálnici

26.08.2014 – Petra Vostatková

Na českých silnicích je možné opr avdu ledacos. Ale aby si matka se třemi dětmi v plném provozu na dálnici nastoupila do autobusu, tak to tady ještě nebylo.

Video nám zaslala pohotová divácká reportérka Pavla Rychtářová. Na snímku uvidíte početnou rodinku, která stojí na ostrůvku přímo u dálnice D1 exit 15. Už to je velmi zarážející. Situace však nabrala ještě větší spád, když jim po chvilce zastavil přímo za plného provozu dálnice autobus, do kterého matka se třemi dětmi a kufry nastoupila.

Pavla Rychtářová popsala v diváckých zprávách situaci takto: " Otevřel prostřední dveře, rychle tam naházeli zy kufry a normálně nastoupili a ten autobus odjel."

Podle dopravního experta Jana Pechouta, který se vyjádřil v Diváckých zprávách, spáchali účastníci tohoto videa dohromady tři přestupky: " První byl ten, že ty osoby někdo musel na místo přivézt, protože tam nemohli dojít pěšky, další přstupek je, že chodci za cedulí dálnice nemají co pohledávat a pochopitelně nejhorší je řidič autobusu, že zastavil". 

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Z fleku bych mu dala řidičák!

VIDEO DNE: Z fleku bych mu dala řidičák!
Play

Neustále nám chodí videa, jak řidiči nedodržují silniční předpisy. Neumí blikat, odbočovat, předjíždět, jezdí rychle, neznají dopravní značky... V tom je nejlepší tříletý Vašík. Celý článek

83 LET STARÉ VÍZO! Dnešní děti mají ve škole těžkou pohodu!

83 LET STARÉ VÍZO! Dnešní děti mají ve škole těžkou pohodu!
Play

Že se nároky na naše žáčky základních škol neustále zvyšují? Opravdu? Tak se podívejte, kolik předmětů měli čtvrťáci v roce 1931. A pozor! Známkovalo se čtyřikrát do roka. Celý článek

VIDEO DNE: Zemědělec, který si poradí sám! Natočila Nikola Kovačíková

VIDEO DNE: Zemědělec, který si poradí sám! Natočila Nikola Kovačíková
Play

Stránky NatočVideo.cz poslední dny plní videa s ledem, mrazem, sněhem, kolabující dopravou. Proto jsme rádi, že ne každý uvízne ve vlaku či tramvaji a najde si čas poslat nám zajímavé video s jinou tématikou. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.