Natočvideo

SOUTĚŽ SE SKI AREÁLEM KOPŘIVNÁ MÁ SVÉ VÍTĚZE!Nejlepší video od Adama Mervy!

SOUTĚŽ SE SKI AREÁLEM KOPŘIVNÁ MÁ SVÉ VÍTĚZE!Nejlepší video od Adama Mervy!

08.02.2015 – Petra Vostatková

Divácké zprávy, server NatočVideo.cz a skiareál Kopřivná pro vás připravili zimní soutěž o skvělé ceny. Vítězové si rozdělili balíček v hodnotě 33.000 korun.

Soutěž se skiareálem Kopřivná, která probíhala v Diváckých zprávách od 2. - 8. února má své vítěze. Tři souěžící poslali skvělá videa přímo ze svahu a získávají hodnotné dárky.

1. místo obsadil Adam Merva 

Adam získává prkno s novým designem a profilem skluznice jako má rider z Nano Tomáš Král alias Zub, k tomu VIP permanentku do Ski areálu Kopřivná na celý víkend (včetně pátku). To celé v hodnotě 25 000 Kč! 

 

2. místo obsadil Jiří Pompa 

Jiří vyhrál zapůjčení prkna Nano snowboards dle vlastního výběru, obuvi Ride nebo Thirtytwo, nebo zapůjčení lyží Scott Aztec Maya a k tomu obuv Atomic Hawk. A k tomu VIP permanentku do Ski areálu Kopřivná na celý víkend (včetně pátku). To celé v hodnotě 5 000 Kč!

3. místo obsadil Marek Primus

Marek získává VIP permanentku do Ski areálu Kopřivná na celý víkend(včetně pátku) v hodnotě 3 000 Kč!

Ski areál Kopřivná nejsou jen hory

Užijte si zimní víkend v Kopřivné, ve Ski areálu přímo pod Pradědem v Jeseníkách. Uvidíte krásy zasněžené přírody na severní Moravě. 

Ski areál Kopřivná je provozovatelem nejdelší sjezdovky a nejnovější čtyřsedačkové lanovky ze všech středisek pod Pradědem. Nejdelší uměle osvětlená sjezdovka na Moravě má délku 1350 metrů. Užít si lyžování tak můžete po celou zimu přes den i večer. Certifikovaná, široká a pro noční lyžování dokonale osvětlená trať je i vícekrát denně s největší pečlivostí strojově upravována. Hodinová přepravní kapacita komfortní sedačkové lanovky a vleku činí úctyhodných 3200 osob na hodinu, takže plynulost odbavení je příkladná.

Pro lyžaře a snowboardisty sjezdovka v Kopřivné nabízí pro dospělé i pro děti několik bezpečných terénních, nejen ze sněhu modelovaných, překážek pro zábavu. Každý si zde zcela zdarma může vyzkoušet bezpečné i akrobatické skoky do největší vzduchové doskokové matrace v České republice.

Pro děti jen to nejlepší

Ski areál Kopřivná myslí i na ty nejmenší, Od hlavní sjezdovky je zde bezpečně oddělená samostatná dětská sjezdovka, která je vybavena moderním pohyblivým přepravním pásem. Najdete tady i kvalitní lyžařskou školu se zkušenými profesionály. A až děti omrzí lyžování, můžou se vyřádit v dětském zimním parku, který nabízí skluzavky, sněžný hrad, nebo i bezpečné bobování.

Pro gastromaniaky je i dobrým lákadlem, že přímo na sjezdovce v Kopřivné naleznete hned pět gastrozařízení, který v různých cenových relacích nbízejí lyžařům tradiční lyžařské nápoje a speciality, al etaké příjemné posezení ve vyhřívaných stylových prostorách. U spodní stanice vleku je vytápěné Bistro pro 140 lidí.

U dětského zimního parku je oblíbený Apres ski bar, kde panuje ta správná lyžařská nálada. Velkým lákadlem v Kopřivné je Panorama Ski bar s terasou pod horní stanicí lanovky s nádherným výhledem na panorama Jeseníků a jejich podhůří. Ve spodní části lanovky vévodí celému areálu Horský hotel Kopřivná.

Samozřejmostí je ve Ski areálu Kopřivná možnost platit platební kartou, bezplatné připojení k internetu prostřednictvím free WiFi ve všech provozovnách Kopřivné a obří interaktivní mapa s informacemi nejen o areálu Kopřivná, ale i o areálech zapojených do jednotného odbavovacího systému.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

V CHRUDIMI se bát tmy nemusí...mají tam LAMPOVÉ ulice

V CHRUDIMI se bát tmy nemusí...mají tam LAMPOVÉ ulice
Play

Taky vám je nepříjemné, procházet ulicemi, které jsou málo osvětlené? V Chrudimi vás to rozhodně potkat nemůže, na pár metrech čtverečních tam najdete hned tři. Celý článek

V ŘÍJNU ROSTOU JAHODY! Důkaz na zahradě u Frydrychů!

V ŘÍJNU ROSTOU JAHODY! Důkaz na zahradě u Frydrychů!
Play

Zdálo by se, že v Česku momentálně panuje standardní podzimní počasí, ale asi je něco špatně! V Jičíně nejenže kvetou, ale i červenají jahody. Celý článek

VÍME PRVNÍ! V českých lesích běhá lev na svobodě

VÍME PRVNÍ! V českých lesích běhá lev na svobodě
Play

Neuvěříte, dokud neuvidíte! V Česku běhá lev na svobodě a ohrožuje lidi. Divácký reportér dokonce natočil přímý útok na člověka! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.