Natočvideo

SOUTĚŽ SE SKI AREÁLEM KOPŘIVNÁ MÁ SVÉ VÍTĚZE!Nejlepší video od Adama Mervy!

SOUTĚŽ SE SKI AREÁLEM KOPŘIVNÁ MÁ SVÉ VÍTĚZE!Nejlepší video od Adama Mervy!

08.02.2015 – Petra Vostatková

Divácké zprávy, server NatočVideo.cz a skiareál Kopřivná pro vás připravili zimní soutěž o skvělé ceny. Vítězové si rozdělili balíček v hodnotě 33.000 korun.

Soutěž se skiareálem Kopřivná, která probíhala v Diváckých zprávách od 2. - 8. února má své vítěze. Tři souěžící poslali skvělá videa přímo ze svahu a získávají hodnotné dárky.

1. místo obsadil Adam Merva 

Adam získává prkno s novým designem a profilem skluznice jako má rider z Nano Tomáš Král alias Zub, k tomu VIP permanentku do Ski areálu Kopřivná na celý víkend (včetně pátku). To celé v hodnotě 25 000 Kč! 

 

2. místo obsadil Jiří Pompa 

Jiří vyhrál zapůjčení prkna Nano snowboards dle vlastního výběru, obuvi Ride nebo Thirtytwo, nebo zapůjčení lyží Scott Aztec Maya a k tomu obuv Atomic Hawk. A k tomu VIP permanentku do Ski areálu Kopřivná na celý víkend (včetně pátku). To celé v hodnotě 5 000 Kč!

3. místo obsadil Marek Primus

Marek získává VIP permanentku do Ski areálu Kopřivná na celý víkend(včetně pátku) v hodnotě 3 000 Kč!

Ski areál Kopřivná nejsou jen hory

Užijte si zimní víkend v Kopřivné, ve Ski areálu přímo pod Pradědem v Jeseníkách. Uvidíte krásy zasněžené přírody na severní Moravě. 

Ski areál Kopřivná je provozovatelem nejdelší sjezdovky a nejnovější čtyřsedačkové lanovky ze všech středisek pod Pradědem. Nejdelší uměle osvětlená sjezdovka na Moravě má délku 1350 metrů. Užít si lyžování tak můžete po celou zimu přes den i večer. Certifikovaná, široká a pro noční lyžování dokonale osvětlená trať je i vícekrát denně s největší pečlivostí strojově upravována. Hodinová přepravní kapacita komfortní sedačkové lanovky a vleku činí úctyhodných 3200 osob na hodinu, takže plynulost odbavení je příkladná.

Pro lyžaře a snowboardisty sjezdovka v Kopřivné nabízí pro dospělé i pro děti několik bezpečných terénních, nejen ze sněhu modelovaných, překážek pro zábavu. Každý si zde zcela zdarma může vyzkoušet bezpečné i akrobatické skoky do největší vzduchové doskokové matrace v České republice.

Pro děti jen to nejlepší

Ski areál Kopřivná myslí i na ty nejmenší, Od hlavní sjezdovky je zde bezpečně oddělená samostatná dětská sjezdovka, která je vybavena moderním pohyblivým přepravním pásem. Najdete tady i kvalitní lyžařskou školu se zkušenými profesionály. A až děti omrzí lyžování, můžou se vyřádit v dětském zimním parku, který nabízí skluzavky, sněžný hrad, nebo i bezpečné bobování.

Pro gastromaniaky je i dobrým lákadlem, že přímo na sjezdovce v Kopřivné naleznete hned pět gastrozařízení, který v různých cenových relacích nbízejí lyžařům tradiční lyžařské nápoje a speciality, al etaké příjemné posezení ve vyhřívaných stylových prostorách. U spodní stanice vleku je vytápěné Bistro pro 140 lidí.

U dětského zimního parku je oblíbený Apres ski bar, kde panuje ta správná lyžařská nálada. Velkým lákadlem v Kopřivné je Panorama Ski bar s terasou pod horní stanicí lanovky s nádherným výhledem na panorama Jeseníků a jejich podhůří. Ve spodní části lanovky vévodí celému areálu Horský hotel Kopřivná.

Samozřejmostí je ve Ski areálu Kopřivná možnost platit platební kartou, bezplatné připojení k internetu prostřednictvím free WiFi ve všech provozovnách Kopřivné a obří interaktivní mapa s informacemi nejen o areálu Kopřivná, ale i o areálech zapojených do jednotného odbavovacího systému.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

SVATÝ MARTIN na bílém koni nepřijel..i tak diváčtí reportéři slavili!

SVATÝ MARTIN na bílém koni nepřijel..i tak diváčtí reportéři slavili!
Play

Počasí si s námi hraje o sto šest. Jaká asi bude zima, když teprve začínají kvést stromy..Podívejte se na vaše příspěvky jarního počasí a také na oslavy příchodu Svatého Martina. Celý článek

ŘIDIČI NA VOZOVKÁCH V OHROŽENÍ! Podívejte se na šílence posledních dní!

ŘIDIČI NA VOZOVKÁCH V OHROŽENÍ! Podívejte se na šílence posledních dní!
Play

Ze záběrů z onboard kamer našich reportérů mrazí! Podívejte se na záběry, která dorazily do redakce během dvou dní. A není to nic pěkného! Máte také v autě zabudovanou kameru a výsledku se nestačíte se divit? Pošlete nám vaše videa, stojíme o ně! Celý článek

HALUCINACE? Pod kapotou místo koní LASIČKA, za čelním sklem kocour!?

HALUCINACE? Pod kapotou místo koní LASIČKA, za čelním sklem kocour!?
Play

Něco jakoby běhalo pod kapotou..sem tam to vykoukne a nakonec se ukáže v celé svojí kráse - lasička. Za to kocour, ten se s tím nemazal..za čelním sklem si udělal pelech a s projížďkou neměl žádný problém. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.