Natočvideo

SPECIÁL PAVLA NEUDERTA: Cyklisty počasí nezastaví, brázdí ulice v mrazech!

SPECIÁL PAVLA NEUDERTA: Cyklisty počasí nezastaví, brázdí ulice v mrazech!

08.01.2015 – Petra Vostatková

Meteorologové hlásí výstrahy.. sněhové, ledové, řidiči jsou obezřetní. Ale je tady ještě jedna skupinka silničního provozu! Cyklisté! Podívejte se jak jejich zimní sezónu zmapoval Pavel Neudert!

Divácký reportér Pavel Neudert nám do redakce posílá super videa ze svých cest. Tentokrát se zaměřil na cyklisty, kteří i přes nepřízeň počasí a velmi špatné podmínky na cestách, vyrážejí do ulic a na hlavní tahy!

Seriál se začal nenásilně rozvíjet v pondělí 5. ledna, kdy meteorologové vyhlásili kalamtní stav...ale pošťákům to očividně nevadí...

Další podobný příspěvek dorazil hned 6. ledna. "Ta zimní cyklistika se nějak rozmáhá :D. Nebo že by pošta dělala nábor na zimní rozvoz ? ;) Byli jen 3 stupně pod nulou tak snad měl ten cvok aspoň vyhřívané trensle :D" okomentoval příspěvek Pavel.

Sedmého ledna bylo na některých místech 5 - 10 stupňů pod nulou..ale ani to není pro milovníky kol problém. Pavel poslal rovnou sestřih. 

Tentýž den seriál vyvrcholil. Tohle video mluví za vše. Pěšky by se aktér videa pravděpodobně pohyboval mnohem rychleji, ale znáte to pravidlo: "Pořád je lepší hůř se vézt než dobře jít"

Všimli jste si ve svém okolí také něčeho neobvyklého? Pošlete nám příspěvek i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VÝZDOBA JAKO Z POHÁDKY! Podívejte se do vánoční zahrady v Uhříněvsi!

VÝZDOBA JAKO Z POHÁDKY! Podívejte se do vánoční zahrady v Uhříněvsi!
Play

Do sousedovic večerní zahrady nás pozvala paní Valešková.Nebojte se, tam se rozhodně neztratíte! Obklopí vás hra světel, laděná do vánočního. Tak tady jsou na Ježíška připraveni ve velkém stylu! Celý článek

NATÁČEJTE POČASÍ A POSÍLEJTE VIDEA Z ONBOARD KAMER! Budou v ČT!

NATÁČEJTE POČASÍ A POSÍLEJTE VIDEA Z ONBOARD KAMER! Budou v ČT!
Play

Česká televize odvysílá vaše příspěvky! Zaměřte se na aktuální počasí a také na záznamy přestupků z vašich onboard kamer! Celý článek

Reportérem týdne je Pavel Neudert a jeho BLÁZINEC NA KRUHÁČI

Reportérem týdne je Pavel Neudert a jeho BLÁZINEC NA KRUHÁČI
Play

20 000 Kč opět rozdáno! Mezi vítězi jsou videa aut, zvířat, ale také nádherné české přírody. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.