Natočvideo

SPECIÁL PAVLA NEUDERTA: Cyklisty počasí nezastaví, brázdí ulice v mrazech!

SPECIÁL PAVLA NEUDERTA: Cyklisty počasí nezastaví, brázdí ulice v mrazech!

08.01.2015 – Petra Vostatková

Meteorologové hlásí výstrahy.. sněhové, ledové, řidiči jsou obezřetní. Ale je tady ještě jedna skupinka silničního provozu! Cyklisté! Podívejte se jak jejich zimní sezónu zmapoval Pavel Neudert!

Divácký reportér Pavel Neudert nám do redakce posílá super videa ze svých cest. Tentokrát se zaměřil na cyklisty, kteří i přes nepřízeň počasí a velmi špatné podmínky na cestách, vyrážejí do ulic a na hlavní tahy!

Seriál se začal nenásilně rozvíjet v pondělí 5. ledna, kdy meteorologové vyhlásili kalamtní stav...ale pošťákům to očividně nevadí...

Další podobný příspěvek dorazil hned 6. ledna. "Ta zimní cyklistika se nějak rozmáhá :D. Nebo že by pošta dělala nábor na zimní rozvoz ? ;) Byli jen 3 stupně pod nulou tak snad měl ten cvok aspoň vyhřívané trensle :D" okomentoval příspěvek Pavel.

Sedmého ledna bylo na některých místech 5 - 10 stupňů pod nulou..ale ani to není pro milovníky kol problém. Pavel poslal rovnou sestřih. 

Tentýž den seriál vyvrcholil. Tohle video mluví za vše. Pěšky by se aktér videa pravděpodobně pohyboval mnohem rychleji, ale znáte to pravidlo: "Pořád je lepší hůř se vézt než dobře jít"

Všimli jste si ve svém okolí také něčeho neobvyklého? Pošlete nám příspěvek i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

V CHRUDIMI se bát tmy nemusí...mají tam LAMPOVÉ ulice

V CHRUDIMI se bát tmy nemusí...mají tam LAMPOVÉ ulice
Play

Taky vám je nepříjemné, procházet ulicemi, které jsou málo osvětlené? V Chrudimi vás to rozhodně potkat nemůže, na pár metrech čtverečních tam najdete hned tři. Celý článek

UŽ JSTE SI NĚKDY PŘIPADALI JAKO TYKEV? V tomhle autě jich sedí 5!

UŽ JSTE SI NĚKDY PŘIPADALI JAKO TYKEV? V tomhle autě jich sedí 5!
Play

K Halloweenu neodmyslitelně patří i vyřezávání dýní, různé stylové maškarní plesy apod. Na jednu takovou hromadnou akci se vydala také naše reportérka. Podívejte se, jak vypadá takové hromadné "tykví" cestování. Celý článek

VIDEO DNE: Pařba v práci po zavíračce! Tak to chodí v Německu!

VIDEO DNE: Pařba v práci po zavíračce! Tak to chodí v Německu!
Play

Nově jsme pro Vás vytvořili rubriku VIDEO DNE! Tím se může stát kterékoli video, takže neváhejte a natáčejte a hlavně posílejte videa. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.