Natočvideo

STROM LETĚL ZE 7.PATRA,prase navštívilo kancl Českých drah!To byla DIVOČINA

STROM LETĚL ZE 7.PATRA,prase navštívilo kancl Českých drah!To byla DIVOČINA

06.01.2015 – Petra Vostatková

Divácké zprávy byly opět směsicí toho nejlepšího od vás, diváckých reportérů. Podívejte se zprávy nabité zábavou běžného života. Divácké zprávy běží každý den v 19:40 na Primě.

Ivaše video může být součástí Diváckých zpráv? Pošlete nám příspěvek i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Víte jak se zbavit vánočního stromečku, aniž byste ho vláčeli opadávající po schodech či vezli ve výtahu? Divácký reportér Martin Jurka má jasný recept! Vyhodit ho přímo z okna a to dokonce ze 7. patra! 

Že divoká zvěr opouští lesy a přibližuje se k nám lidem, to se občas stane. Ale podívejte se na scénku s divočákem, která se odehrála v kanceláři infostánku Českých drah. Zásah policistů byl prostě na jedničku! Natáčela divácká reportérka Alena Sládková.

Mokré lůžko po silvestru natočil divácký reportér Lukáš Zadražil...samozřejmě od šampaňského, které prostě vybouchlo špatným směrem.

Reportérka Veronika Peffková mádoma unikátní živý automat na mince. Chtělo by to ještě papírovky, nemyslíte?

Pes, co chce přejít přes přechod jako člověk? Kdepak. To jen opuštěná němá tvář vyhlíží svého páníčka. Natáčel divácký reportér Nicholas-Benjamin Křivánek.

Ne všechna zvířátka vyhledávají záři reflektorů..to je případ Pascala, chameleona, který svým projeem vyděsil celé osazenstvo. I reportérku Janu Heckelovou.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

S RARÁŠKY SE ROZTRHL PYTEL! Větrné víry spatřeny po celém Česku!

S RARÁŠKY SE ROZTRHL PYTEL! Větrné víry spatřeny po celém Česku!
Play

Nejedná se o tornádo, i když ho nápadně připomíná. Pro větrný vír, který se tvoří v horku a suchu říkáme "čertík", "rarášek" a odborně a tromba. Celý článek

VIDEO DNE: V noci se bál, pořídil si proto psího hlídače!

VIDEO DNE: V noci se bál, pořídil si proto psího hlídače!
Play

Roztomilejšího "hlídače" jsme v redakci dlouho nezaznamenali. Střeží svého pána ve dne v noci, neopustí ho na krok! Prostě ňuňánkové VIDEO DNE! Celý článek

POLICEJNÍ MANÉVRY V OSTRAVĚ! Park obklíčen, na místě i vrtulník!

POLICEJNÍ MANÉVRY V OSTRAVĚ! Park obklíčen, na místě i vrtulník!
Play

Patnáct policejních aut a také vrtulník dnes mohli kolemjdoucí potkat u sadu Boženy Němcové v Ostravě. Policisté prověřili i trojici chlapců, kteří šli v místě operace na červenou. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.