Natočvideo

SUPERSTAR se dostala do našich Divošek!

SUPERSTAR se dostala do našich Divošek!

31.01.2015 – Tereza Kušová

Souboj o nejlepší video v Diváckých zprávách někdy připomíná soutěže z televize jako Superstar nebo Československo má talent. Několik SUPERSTAR jste mohli vidět i v dnešních Divoškách!

Chlapi ze stavby asi nevědí, co ze samé nudy dělat. Já bych Vám poradila, ale nejsem vyučená. Ale pauzu si Zdeněk Studenovský a jeho kolegové umí užít.

Natáčejte o sto šest! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Mezi favority ale určitě patří MISTR Karel Gott! A v podání tak mladého a statného chlapce, který poroste jen a jen do krásy, si to necháme líbit. Jednoznačně máte náš hlas, Markéto. Princezna má ale na pódiu také své místo. Poslechnout si ji musí každý! I Lenka Dušková.

Taky se Vám občas něco nepovede jako Ondřeji Votavovi? Tak dlouho se připravoval psychicky i fyzicky na skok, až to zkrátka nedopadlo... Nepomůžou ani lyže. To dokazuje video od Dana Novotného, který natáčel kamaráda na lyžáku, když vyrazili na běžky. No, raději ty běžky příště vynechejte! A pokud si říkáte, že by měli raději zůstat doma, tak tam to taky není moc bezpečné, že Honzo? Ale když sportovat, tak sportovat a pořádně a zkuste třeba i švihadlo jako Artur Koutník. Nebo raději ne.

Někdy se ale vážně chováte jako malé děti. To je samý kolotoč u Staryszaků. Letadýlka pro důchodce u Moucových. A hraní si a autíčky u Vaňků. Ale tady jsou alespoň ty minináklaďáky k něčemu užitečné.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

NA KLÍNOVEC SI NA TÝDEN pojede užívat Radim Stibůrek!

NA KLÍNOVEC SI NA TÝDEN pojede užívat Radim Stibůrek!
Play

O skvělý týdenní pobyt s polopenzí v lázních Jáchymov a k tomu týdenní skipass ve Skiareálu Klínovec jste soutěžili v týdnu od 9. do 15. 2. Videí se zábavnou tématikou ze svahů přišlo nepřeberné množství. Zvítězit však mohl jen jeden z Vás! Celý článek

VIDEO TÝDNE: Odstřel komínu v Hamru

VIDEO TÝDNE: Odstřel komínu v Hamru
Play

Je tu nový týden a tedy můžeme zhodnotit týden minulý. Videí přišlo hodně . Některá zábavná, zajímavá, aktuální i z dovolených. Celý článek

VIDEO DNE: Blázen na koni! Natočila ho Petra Trejbalová

VIDEO DNE: Blázen na koni! Natočila ho Petra Trejbalová
Play

V nové rubrice Video dne můžete vidět zajímavá videa, mohou být vtipná, poučná, nebo něčím zvláštním. Někdy i nostalgická... Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.