Natočvideo

SUPERSTAR se dostala do našich Divošek!

SUPERSTAR se dostala do našich Divošek!

31.01.2015 – Tereza Kušová

Souboj o nejlepší video v Diváckých zprávách někdy připomíná soutěže z televize jako Superstar nebo Československo má talent. Několik SUPERSTAR jste mohli vidět i v dnešních Divoškách!

Chlapi ze stavby asi nevědí, co ze samé nudy dělat. Já bych Vám poradila, ale nejsem vyučená. Ale pauzu si Zdeněk Studenovský a jeho kolegové umí užít.

Natáčejte o sto šest! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Mezi favority ale určitě patří MISTR Karel Gott! A v podání tak mladého a statného chlapce, který poroste jen a jen do krásy, si to necháme líbit. Jednoznačně máte náš hlas, Markéto. Princezna má ale na pódiu také své místo. Poslechnout si ji musí každý! I Lenka Dušková.

Taky se Vám občas něco nepovede jako Ondřeji Votavovi? Tak dlouho se připravoval psychicky i fyzicky na skok, až to zkrátka nedopadlo... Nepomůžou ani lyže. To dokazuje video od Dana Novotného, který natáčel kamaráda na lyžáku, když vyrazili na běžky. No, raději ty běžky příště vynechejte! A pokud si říkáte, že by měli raději zůstat doma, tak tam to taky není moc bezpečné, že Honzo? Ale když sportovat, tak sportovat a pořádně a zkuste třeba i švihadlo jako Artur Koutník. Nebo raději ne.

Někdy se ale vážně chováte jako malé děti. To je samý kolotoč u Staryszaků. Letadýlka pro důchodce u Moucových. A hraní si a autíčky u Vaňků. Ale tady jsou alespoň ty minináklaďáky k něčemu užitečné.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

NEHODA osobního vozu s kamionem zastavila dopravu u Petřvaldu!

NEHODA osobního vozu s kamionem zastavila dopravu u Petřvaldu!
Play

Přinášíme aktuální záběry dopravní nehody se zraněním na Karvinsku. Vozovka č. 58 1. třídy byla uzavřena. Celý článek

VIDEO DNE: Kocour si jde pro sváču. Po žebříku!

VIDEO DNE: Kocour si jde pro sváču. Po žebříku!
Play

Tak to už je moc! Zvířata napodobují lidi neustále, jsou nám v ledasčem podobní. Viděli jsme psa za volantem, kočku mluvit, ale aby náš domácí mazlíček lezl po žebříku? A ještě tak elegantně? Celý článek

Vranovský kostel se dočkal i své druhé věže. MÁME UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY PŘESUNU!

Vranovský kostel se dočkal i své druhé věže. MÁME UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY PŘESUNU!
Play

Kostel ve Vranově u Brna se během 3 let dočkal opravy obou svých věží. Rekonstrukce stála 5 milionů korun. Záběry z přesunu druhé věže zpět na kostel natočil divácký reportér Radek Zouhar. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.