Natočvideo

TAHLE SRNA SE ZNOVU NARODILA! Získává prémii 10.000 korun!

TAHLE SRNA SE ZNOVU NARODILA! Získává prémii 10.000 korun!

08.02.2015 – Petra Vostatková

Neděle a to znamená jediné! Ohodnocení skvělé práce našich diváckých reportérů! Divácké zprávy rozdaly dalších 20.000 korun. Zatněte pěsti, je to drama!

I vy můžete vyhrát prémii v Diváckých zprávách! Příspěvek nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Čtyři diváčtí reportéři si opět rozdělili prémii 20.000 korun! Tyhle parádní příspěvky očarovaly divácké zprávy!

1. misto, prémie 10.000 korun

získává bezkonkurenční dramatický příspěvek Kristýny Šugárové. Naštěstí vše dobře dopadlo, ale ten váš výdech slyšíme až k nám do redakce.

2. místo, prémie 5000 korun

vybojoval tenhle ptačí muž z Mariánských lázní. Zavřete oči a zaručujeme vám, že nepoznáte zpěv člověka! Araz Shero dokáže napodobit ptačí zpěv tak věrohodně, že to vypadá jako playback ptactva. 

3.místo, prémie 3000 korun

získává divácký reportér Miroslav Vavroušek za své domácí video. Pro svou kočičku vymyslel zlepšovák v podobě zvonku na dveřích. Kočička totiž nemňouká a neměla tedy možnost upozornit Miroslava, že chce jít ven. Prý to zabralo několik hodin tréninku.

4. místo, prémie 2000 korun

Divácký reportér Vráťa Míšek je naším pravidelným tvůrcem obsahu. Tentokrát natočil úchvatný západ slunce a dostal se tak mezi čtyři nejlepší divácké reportéry týdne.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

POLICEJNÍ MANÉVRY V OSTRAVĚ! Park obklíčen, na místě i vrtulník!

POLICEJNÍ MANÉVRY V OSTRAVĚ! Park obklíčen, na místě i vrtulník!
Play

Patnáct policejních aut a také vrtulník dnes mohli kolemjdoucí potkat u sadu Boženy Němcové v Ostravě. Policisté prověřili i trojici chlapců, kteří šli v místě operace na červenou. Celý článek

MÍSTO ŠKOLY MLÁTĚJ DO STOLU! Zní to ale fantasticky!

MÍSTO ŠKOLY MLÁTĚJ DO STOLU! Zní to ale fantasticky!
Play

Divácké zprávy se při pondělku pěkně rozdivočely! A to jen díky vám, diváckým reportérům. Máme pro vás video ze školy, které dokazuje, že učivo jde občas stranou. Také vám ukážeme tagliatele budoucnosti. Sledujte divácké zprávy každý den v 19:40 na Primě. Celý článek

VIDEO DNE: Šílené předjíždění za plného provozu!

VIDEO DNE: Šílené předjíždění za plného provozu!
Play

Nově jsme pro Vás vytvořili rubriku VIDEO DNE! Tím se může stát kterékoli video, takže neváhejte a natáčejte a hlavně posílejte videa. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.