Natočvideo

TAHLE SRNA SE ZNOVU NARODILA! Získává prémii 10.000 korun!

TAHLE SRNA SE ZNOVU NARODILA! Získává prémii 10.000 korun!

08.02.2015 – Petra Vostatková

Neděle a to znamená jediné! Ohodnocení skvělé práce našich diváckých reportérů! Divácké zprávy rozdaly dalších 20.000 korun. Zatněte pěsti, je to drama!

I vy můžete vyhrát prémii v Diváckých zprávách! Příspěvek nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Čtyři diváčtí reportéři si opět rozdělili prémii 20.000 korun! Tyhle parádní příspěvky očarovaly divácké zprávy!

1. misto, prémie 10.000 korun

získává bezkonkurenční dramatický příspěvek Kristýny Šugárové. Naštěstí vše dobře dopadlo, ale ten váš výdech slyšíme až k nám do redakce.

2. místo, prémie 5000 korun

vybojoval tenhle ptačí muž z Mariánských lázní. Zavřete oči a zaručujeme vám, že nepoznáte zpěv člověka! Araz Shero dokáže napodobit ptačí zpěv tak věrohodně, že to vypadá jako playback ptactva. 

3.místo, prémie 3000 korun

získává divácký reportér Miroslav Vavroušek za své domácí video. Pro svou kočičku vymyslel zlepšovák v podobě zvonku na dveřích. Kočička totiž nemňouká a neměla tedy možnost upozornit Miroslava, že chce jít ven. Prý to zabralo několik hodin tréninku.

4. místo, prémie 2000 korun

Divácký reportér Vráťa Míšek je naším pravidelným tvůrcem obsahu. Tentokrát natočil úchvatný západ slunce a dostal se tak mezi čtyři nejlepší divácké reportéry týdne.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

UŽ JSTE SI NĚKDY PŘIPADALI JAKO TYKEV? V tomhle autě jich sedí 5!

UŽ JSTE SI NĚKDY PŘIPADALI JAKO TYKEV? V tomhle autě jich sedí 5!
Play

K Halloweenu neodmyslitelně patří i vyřezávání dýní, různé stylové maškarní plesy apod. Na jednu takovou hromadnou akci se vydala také naše reportérka. Podívejte se, jak vypadá takové hromadné "tykví" cestování. Celý článek

SRÁŽKA DVOU OSOBNÍCH AUT V BRNĚ! Na místě záchranné složky!

SRÁŽKA DVOU OSOBNÍCH AUT V BRNĚ! Na místě záchranné složky!
Play

Srážka dvou osobních aut a dvě zraněné osoby, taková je bilance dopravní nehody, která se stala v pondělí 16:27 v ulici Koniklecová v Brně. Z jednoho z vozů unikla provozní kapalina. Celý článek

PROSÍM NERUŠIT! Právě papáme. Podívejte se na zvířata pěkně zblízka

PROSÍM NERUŠIT! Právě papáme. Podívejte se na zvířata pěkně zblízka
Play

Posíláte nám videa vašich mazlíčku téměř z každého úhlu. Tentokrát se zaměříme na stravu. A je to velmi roztomilé. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.