Natočvideo

TAHLE SRNA SE ZNOVU NARODILA! Získává prémii 10.000 korun!

TAHLE SRNA SE ZNOVU NARODILA! Získává prémii 10.000 korun!

08.02.2015 – Petra Vostatková

Neděle a to znamená jediné! Ohodnocení skvělé práce našich diváckých reportérů! Divácké zprávy rozdaly dalších 20.000 korun. Zatněte pěsti, je to drama!

I vy můžete vyhrát prémii v Diváckých zprávách! Příspěvek nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Čtyři diváčtí reportéři si opět rozdělili prémii 20.000 korun! Tyhle parádní příspěvky očarovaly divácké zprávy!

1. misto, prémie 10.000 korun

získává bezkonkurenční dramatický příspěvek Kristýny Šugárové. Naštěstí vše dobře dopadlo, ale ten váš výdech slyšíme až k nám do redakce.

2. místo, prémie 5000 korun

vybojoval tenhle ptačí muž z Mariánských lázní. Zavřete oči a zaručujeme vám, že nepoznáte zpěv člověka! Araz Shero dokáže napodobit ptačí zpěv tak věrohodně, že to vypadá jako playback ptactva. 

3.místo, prémie 3000 korun

získává divácký reportér Miroslav Vavroušek za své domácí video. Pro svou kočičku vymyslel zlepšovák v podobě zvonku na dveřích. Kočička totiž nemňouká a neměla tedy možnost upozornit Miroslava, že chce jít ven. Prý to zabralo několik hodin tréninku.

4. místo, prémie 2000 korun

Divácký reportér Vráťa Míšek je naším pravidelným tvůrcem obsahu. Tentokrát natočil úchvatný západ slunce a dostal se tak mezi čtyři nejlepší divácké reportéry týdne.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

ČESKO - TURECKO již v sobotu! Ukaž jak fandíš a vyhraj kameru!

Českou republiku čeká v sobotu kvalifikační zápas na Euro 2016! Našimi soupeři budou Turci a vy máte jedinečnou šanci získat skvělé dárky od České televize! Stačí, když se předvedeš jako zapálený fanoušek a ukážeš celému Česku, jak se má správně FANDIT! Celý článek

TORNÁDO NEBO ČERTÍK? Sledujte úkaz v Poděbradech!

TORNÁDO NEBO ČERTÍK? Sledujte úkaz v Poděbradech!
Play

V Poděbradech na tenisovém kurtu se objevilo něco nevídaného! Připomíná tornádo, ale může se taky jednat o trombu, neboli raráška či čertíka. Celý článek

VIDEO: Chalupu na Brněnsku zachvátil požár, zásah trval 2,5 hodiny!

VIDEO: Chalupu na Brněnsku zachvátil požár, zásah trval 2,5 hodiny!
Play

Technická závada na elektroinstalaci byla příčinou požáru neobydlené chalupy v Silůvkách na Brněnsku. Na místě zasahovalo 8 jednotek hasičů. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.