Natočvideo

TAHLE SRNA SE ZNOVU NARODILA! Získává prémii 10.000 korun!

TAHLE SRNA SE ZNOVU NARODILA! Získává prémii 10.000 korun!

08.02.2015 – Petra Vostatková

Neděle a to znamená jediné! Ohodnocení skvělé práce našich diváckých reportérů! Divácké zprávy rozdaly dalších 20.000 korun. Zatněte pěsti, je to drama!

I vy můžete vyhrát prémii v Diváckých zprávách! Příspěvek nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Čtyři diváčtí reportéři si opět rozdělili prémii 20.000 korun! Tyhle parádní příspěvky očarovaly divácké zprávy!

1. misto, prémie 10.000 korun

získává bezkonkurenční dramatický příspěvek Kristýny Šugárové. Naštěstí vše dobře dopadlo, ale ten váš výdech slyšíme až k nám do redakce.

2. místo, prémie 5000 korun

vybojoval tenhle ptačí muž z Mariánských lázní. Zavřete oči a zaručujeme vám, že nepoznáte zpěv člověka! Araz Shero dokáže napodobit ptačí zpěv tak věrohodně, že to vypadá jako playback ptactva. 

3.místo, prémie 3000 korun

získává divácký reportér Miroslav Vavroušek za své domácí video. Pro svou kočičku vymyslel zlepšovák v podobě zvonku na dveřích. Kočička totiž nemňouká a neměla tedy možnost upozornit Miroslava, že chce jít ven. Prý to zabralo několik hodin tréninku.

4. místo, prémie 2000 korun

Divácký reportér Vráťa Míšek je naším pravidelným tvůrcem obsahu. Tentokrát natočil úchvatný západ slunce a dostal se tak mezi čtyři nejlepší divácké reportéry týdne.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Nový TERMINÁTOR se natáčí v Česku!

VIDEO DNE: Nový TERMINÁTOR se natáčí v Česku!
Play

Víme první!!! Nový díl filmu Terminátor, jehož hlavní hvězdou je bývalý kalifornský guvernér a kulturista Arnold Schwarzenegger, se natáčí v Olomouci. Máme záběry z místní fakultní nemocnice. Celý článek

VIDEO DNE: Jak snadno vyvenčit své domácí mazlíčky

VIDEO DNE: Jak snadno vyvenčit své domácí mazlíčky
Play

Ještě nikdy jste neviděli snadnější způsob venčení. V tomhle případě to funguje především se psem a kočkou, ale určitě se to dá i různě kombinovat s jinými živočichy. Celý článek

SOUTĚŽ SE SKI AREÁLEM KOPŘIVNÁ MÁ SVÉ VÍTĚZE!Nejlepší video od Adama Mervy!

SOUTĚŽ SE SKI AREÁLEM KOPŘIVNÁ MÁ SVÉ VÍTĚZE!Nejlepší video od Adama Mervy!
Play

Divácké zprávy, server NatočVideo.cz a skiareál Kopřivná pro vás připravili zimní soutěž o skvělé ceny. Vítězové si rozdělili balíček v hodnotě 33.000 korun. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.