Natočvideo

TAKOVÝ TO LETNÍ SPORTOVÁNÍ aneb NEBOJÍME SE NIČEHO

TAKOVÝ TO LETNÍ SPORTOVÁNÍ aneb NEBOJÍME SE NIČEHO

29.07.2015 – Tereza Kušová

Rádi se udržujete v kondici? Nebo si jen tak jdete pinknout na tenisový kurt? Nebo si rádi pročistíte hlavu a každé ráno vybíháte za město?

Ač se to může zdát neuvěřitelné, tak na videu je opravdu osmdesátiletá madam se squashovou raketou v ruce a s vnučkou hraje tento sport pro náročnější tenisty. A ještě víc šokující je, že míček opravdu trefí o stěnu. I když vnučka je ta, která chodí pro míčky a nahrává babičce, pořád se musíme poklonit této  dámě, která se nebála a s noblesou si šla zahrát. Vše zaznamenal taky trochu v šoku z toho, co vidí, reportérka Kateřina Gallová.

Taky si chodíte zacvičit do posilovny, zahrát si tenis nebo fotbálek s přáteli? Jak vypadá Vaše sportovní léto? Natočte video a příspěvek nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Znáte venkovní posilovny? Dnes velmi populární. Jednu, spíše opičí dráhu, vyzkoušeli i kluci na videu Lenky Blažkové. Že se Vám to nepovede, ještě neznamená, že se při tom nepobavíte a že se nemůžete zvednout a zkusit to znovu, ne? Tak natáčejte své sportovní zážitky a užívejte si léto plné zábavy!

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

TOP 5 NEJLEPŠÍCH VIDEÍ ZE SPORTU

TOP 5 NEJLEPŠÍCH VIDEÍ ZE SPORTU
Play

Máte rádi sport? Nebo se na něj alespoň rádi díváte? Tak tedy nejhůře se určitě ocitnete úplným omylem na nějaké sportovní akci či exhibici ve Vašem okolí. Pak tedy není na co čekat! Vytáhněte foťáky, mobily či GoPro a natočte to! Celý článek

VIDEO DNE: Jak správně nasednout na koně

VIDEO DNE: Jak správně nasednout na koně
Play

Tentokrát Vám přinášíme do rubriky Video dne zajímavý návod pro milovníky zvířat pod 150 cm. Celý článek

VIDEO DNE: Blázen na koni! Natočila ho Petra Trejbalová

VIDEO DNE: Blázen na koni! Natočila ho Petra Trejbalová
Play

V nové rubrice Video dne můžete vidět zajímavá videa, mohou být vtipná, poučná, nebo něčím zvláštním. Někdy i nostalgická... Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.