Natočvideo

TAKOVÝ TO LETNÍ SPORTOVÁNÍ aneb NEBOJÍME SE NIČEHO

TAKOVÝ TO LETNÍ SPORTOVÁNÍ aneb NEBOJÍME SE NIČEHO

29.07.2015 – Tereza Kušová

Rádi se udržujete v kondici? Nebo si jen tak jdete pinknout na tenisový kurt? Nebo si rádi pročistíte hlavu a každé ráno vybíháte za město?

Ač se to může zdát neuvěřitelné, tak na videu je opravdu osmdesátiletá madam se squashovou raketou v ruce a s vnučkou hraje tento sport pro náročnější tenisty. A ještě víc šokující je, že míček opravdu trefí o stěnu. I když vnučka je ta, která chodí pro míčky a nahrává babičce, pořád se musíme poklonit této  dámě, která se nebála a s noblesou si šla zahrát. Vše zaznamenal taky trochu v šoku z toho, co vidí, reportérka Kateřina Gallová.

Taky si chodíte zacvičit do posilovny, zahrát si tenis nebo fotbálek s přáteli? Jak vypadá Vaše sportovní léto? Natočte video a příspěvek nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Znáte venkovní posilovny? Dnes velmi populární. Jednu, spíše opičí dráhu, vyzkoušeli i kluci na videu Lenky Blažkové. Že se Vám to nepovede, ještě neznamená, že se při tom nepobavíte a že se nemůžete zvednout a zkusit to znovu, ne? Tak natáčejte své sportovní zážitky a užívejte si léto plné zábavy!

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Divočák chtěl jet asi na výlet

VIDEO DNE: Divočák chtěl jet asi na výlet
Play

Kuriózní podívanou zažili zaměstnanci Infocentra Českých drah, když jim do kanceláře vběhlo divoké zvíře. Celý článek

V PRAZE SHOŘEL DALŠÍ AUTOBUS! Ve stejné ulici jako ve středu!

V PRAZE SHOŘEL DALŠÍ AUTOBUS! Ve stejné ulici jako ve středu!
Play

Opět požár autobusu a opět linka 195! Za poslední dva dny shořely v pražských Letňanech dva městské autobusy. Scénář je v obou případech stejný. Máme pro vás záběry přímo z místa události! Celý článek

DIVOČINA uprostřed náměstí! TO JE MAZEC!

DIVOČINA uprostřed náměstí! TO JE MAZEC!
Play

Jestli léto nebo zima, to je úplně jedno. Když si chcete užít pěkný den, vytáhněte bazén, naplňte ho vodou, nafoukněte lehátko a šup do plavek. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.