Natočvideo

TAKOVÝ TO LETNÍ SPORTOVÁNÍ aneb NEBOJÍME SE NIČEHO

TAKOVÝ TO LETNÍ SPORTOVÁNÍ aneb NEBOJÍME SE NIČEHO

29.07.2015 – Tereza Kušová

Rádi se udržujete v kondici? Nebo si jen tak jdete pinknout na tenisový kurt? Nebo si rádi pročistíte hlavu a každé ráno vybíháte za město?

Ač se to může zdát neuvěřitelné, tak na videu je opravdu osmdesátiletá madam se squashovou raketou v ruce a s vnučkou hraje tento sport pro náročnější tenisty. A ještě víc šokující je, že míček opravdu trefí o stěnu. I když vnučka je ta, která chodí pro míčky a nahrává babičce, pořád se musíme poklonit této  dámě, která se nebála a s noblesou si šla zahrát. Vše zaznamenal taky trochu v šoku z toho, co vidí, reportérka Kateřina Gallová.

Taky si chodíte zacvičit do posilovny, zahrát si tenis nebo fotbálek s přáteli? Jak vypadá Vaše sportovní léto? Natočte video a příspěvek nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Znáte venkovní posilovny? Dnes velmi populární. Jednu, spíše opičí dráhu, vyzkoušeli i kluci na videu Lenky Blažkové. Že se Vám to nepovede, ještě neznamená, že se při tom nepobavíte a že se nemůžete zvednout a zkusit to znovu, ne? Tak natáčejte své sportovní zážitky a užívejte si léto plné zábavy!

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

STODOLA LEHLA POPELEM! Máme záběry ještě před příjezdem hasičů!

STODOLA LEHLA POPELEM! Máme záběry ještě před příjezdem hasičů!
Play

Lhotka u Ostravy zažila ve středu doslova pozdvižení! Požár stodoly a ohromný kouř se nesly na metry vysoko. Hasiči zasahovali nejméně dvě hodiny. Celý článek

VIDEO DNE: Slunce pokrylo krajinu červeným odstínem

VIDEO DNE: Slunce pokrylo krajinu červeným odstínem
Play

Rubrika VIDEO DNE má nový příspěvek. Tentokrát uvidíte krajinu s nádechem do červena. Prostě nádherné obrázky, které vznikly díky slunečním paprskům. Celý článek

Prémii 5000 korun získává reportér Jiří Starý!Natočil požár na Barrandově!

Prémii 5000 korun získává reportér Jiří Starý!Natočil požár na Barrandově!
Play

Každý týden rozdáváme prémii 5000 korun! Odměnu vždy získává nejlepší video týdne. Tentokrát hrál hlavní roli požár v Praze! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.