Natočvideo

TO JE MOC! Lev z ostravské zoo po...reportéra! Získává prémii 10.000 korun

TO JE MOC! Lev z ostravské zoo po...reportéra! Získává prémii 10.000 korun

17.05.2015 – Petra Vostatková

Vaše videa jsou skutečně jedinečná, a proto si zaslouží ohodnotit peněžitou prémií! 20.000 korun si mezi sebe tentokrát rozdělilo 5 videí! Víte, která to jsou?

 I vaše video může příští neděli získat finanční prémii! Video pošlete přes aplikaci pro chytré telefony  NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

1. místo, prémie 10.000 korun

Získává video reportéra Daniela Másla, který natočil sebe a svou přítelkyni v ostravské zoo u lvího výběhu. Lev se nechtěl pomazlit, ani se přátelit, a tak oba dva rovnou pomočil!

2. místo, prémie 2x 2.500 korun

Pětitisícovou prémi za druhé místo si tentokrát rozdělí dva diváčtí reportéři. Natočili rozsáhlý požár dvoupatrového domu v centru České Lípy, jejich záběry byly odvysílány v Krimi zprávách. První záběry jsou od diváckého reportéra Josefa Černého.

Další záběry požáru natočila reportérka Nancy Nancy, která také získává prémii 2.500 korun.

3. místo, prémie 3000 korun

Obsasil Bullmastiff Hooch! Jediné, co ho vzbudí je budík se znělkou pohádky Bob a Bobek! Natočil ho divácký reportér Jan Švec.

4. místo, prémie 2000 korun 

Vybojovala veverka zápasící s provázkem na balkoně reportérky Magdalény Krupárové.

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Oslíci z Belgie zaklepali na dveře reportéra NatočVidea

VIDEO DNE: Oslíci z Belgie zaklepali na dveře reportéra NatočVidea
Play

"To vám takhle jdu, jdu, jdu a najednou jsem v Česku." Tak by mohla znít odpověď Belgičanky, která do Sokolovska se dvěma oslíky dorazila po neuvěřitelných třech měsících. Celý článek

VÍTĚZOVÉ VYHLÁŠENI! Týdnu vládla zvířata a kouzla

VÍTĚZOVÉ VYHLÁŠENI! Týdnu vládla zvířata a kouzla
Play

Ti nejlepší z nejlepších byli oceněni! TV Prima rozdala peníze diváckým reportérům a vyhodnotila týden plný iluzí. Celý článek

LEDOVKA POMOHLA K VÝHŘE dvěma diváckým reportérům

LEDOVKA POMOHLA K VÝHŘE dvěma diváckým reportérům
Play

Smůla jiných přinesla štěstí Miroslavu Ličkovi a Jiřímu Krupovi, kteří jako první zareagovali na ledovku na Moravě a jejich aktuální videa byla odvysílána hned v pondělí 1. 12. v hlavních Zprávách. Rozdělili si mezi sebou krásných 15 000 Kč. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.