Natočvideo

TO JE MOC! Lev z ostravské zoo po...reportéra! Získává prémii 10.000 korun

TO JE MOC! Lev z ostravské zoo po...reportéra! Získává prémii 10.000 korun

17.05.2015 – Petra Vostatková

Vaše videa jsou skutečně jedinečná, a proto si zaslouží ohodnotit peněžitou prémií! 20.000 korun si mezi sebe tentokrát rozdělilo 5 videí! Víte, která to jsou?

 I vaše video může příští neděli získat finanční prémii! Video pošlete přes aplikaci pro chytré telefony  NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

1. místo, prémie 10.000 korun

Získává video reportéra Daniela Másla, který natočil sebe a svou přítelkyni v ostravské zoo u lvího výběhu. Lev se nechtěl pomazlit, ani se přátelit, a tak oba dva rovnou pomočil!

2. místo, prémie 2x 2.500 korun

Pětitisícovou prémi za druhé místo si tentokrát rozdělí dva diváčtí reportéři. Natočili rozsáhlý požár dvoupatrového domu v centru České Lípy, jejich záběry byly odvysílány v Krimi zprávách. První záběry jsou od diváckého reportéra Josefa Černého.

Další záběry požáru natočila reportérka Nancy Nancy, která také získává prémii 2.500 korun.

3. místo, prémie 3000 korun

Obsasil Bullmastiff Hooch! Jediné, co ho vzbudí je budík se znělkou pohádky Bob a Bobek! Natočil ho divácký reportér Jan Švec.

4. místo, prémie 2000 korun 

Vybojovala veverka zápasící s provázkem na balkoně reportérky Magdalény Krupárové.

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Tak nám zahraj.... třeba na uši!

VIDEO DNE: Tak nám zahraj.... třeba na uši!
Play

Už nám přišla videa, jak hrajete na různé hudební nástroje, na skleničky, na příbory, na stůl, na břicho, na tváře..... Ale aby nám někdo zahrál na uši?! Ne, to jsme ještě neviděli. Celý článek

VIDEO DNE: Místní policie má asi sbírku botiček...

VIDEO DNE: Místní policie má asi sbírku botiček...
Play

Každý s řidičským průkazem i bez něj parkoval již na zákazu parkování. Většinou máme štěstí, ale ne vždy se to může vyplatit. Celý článek

ČESKÝ OLYMPIJSKÝ TÝM BOJUJE O MEDAILE V BAKU! Startují Evropské hry!

ČESKÝ OLYMPIJSKÝ TÝM BOJUJE O MEDAILE V BAKU! Startují Evropské hry!
Play

První ročník Evropských her startuje v pátek 12. června v Baku, v metropoli Ázerbajdžánu. První čeští olympionici už jsou na místě a vy se můžete podívat jak se zabydlují a jak je o ně postaráno. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.