Natočvideo

TO JSTE NESLYŠELI! Pták imituje sirénu

TO JSTE NESLYŠELI! Pták imituje sirénu

14.09.2014 – Tereza Kušová

Zprávy z kamionu představili imitujícího ptáka, chodník bez konce a záplavy v Jižní Moravě.

Zábavná, nevšední, zajímavá, netradiční videa nám můžete zasílat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Lepší než kupovat alarm, pořiďte si ptáka imitujícího tento zvuk. A když se budete nudit, může vám zanotovat i houkačku záchranky nebo policie. Gudaro se s námi o tento nevšední zážitek podělil.

Jana Halamová natočila, jak se u nich v Jihlavě opravují chodníky. Zážitek obzvlášť pro staršího občana, vozíčkáře či matku s kočárkem. Chodník totiž končí jen pár metrů od zastávky MHD a třiceticentimetrový schod a trávník by například v deštivém počasí tu cestu dost ztížil.

Zaplavení svého domu náhlým přívalovým deštěm natočil Lukáš Chloupek z Dolních Věstonic. Voda na Břeclavsku způsobila i sesun půdy, která zasypala dva karavany.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Pecka! Letět jako vítr rychlostí vlaku!

VIDEO DNE: Pecka! Letět jako vítr rychlostí vlaku!
Play

Nejlevnější motorové létání s jedním místem pro pasažéra. To musí být nádhera! Letět můžete půl metru nad zemí, stejně jako desítky metrů nad ní. Celý článek

VIDEO DNE: Bazén! Natočil ho Jiří Vaníček

VIDEO DNE: Bazén! Natočil ho Jiří Vaníček
Play

Nová rubrika stránek NatočVideo.cz Video dne Vám denně představuje nejlepší video z předchozího dne. Může to být video, které je něčím vtipné, zajímavé či je třeba i zvláštní. Celý článek

ZÁCHRANA SRNCE - TOP VIDEO TOHOTO TÝDNE!

ZÁCHRANA SRNCE - TOP VIDEO TOHOTO TÝDNE!
Play

Prémie tohoto týdne jsou rozdány a 20.000 korun si mezi sebe rozdělí čtyři nejlepší videa tohoto týdne. Na vrchol se dostal doslova dechberoucí příspěvek - záchrana srnečka zamotaného do elektrického ohradníku. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.