Natočvideo

TO JSTE NESLYŠELI! Pták imituje sirénu

TO JSTE NESLYŠELI! Pták imituje sirénu

14.09.2014 – Tereza Kušová

Zprávy z kamionu představili imitujícího ptáka, chodník bez konce a záplavy v Jižní Moravě.

Zábavná, nevšední, zajímavá, netradiční videa nám můžete zasílat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Lepší než kupovat alarm, pořiďte si ptáka imitujícího tento zvuk. A když se budete nudit, může vám zanotovat i houkačku záchranky nebo policie. Gudaro se s námi o tento nevšední zážitek podělil.

Jana Halamová natočila, jak se u nich v Jihlavě opravují chodníky. Zážitek obzvlášť pro staršího občana, vozíčkáře či matku s kočárkem. Chodník totiž končí jen pár metrů od zastávky MHD a třiceticentimetrový schod a trávník by například v deštivém počasí tu cestu dost ztížil.

Zaplavení svého domu náhlým přívalovým deštěm natočil Lukáš Chloupek z Dolních Věstonic. Voda na Břeclavsku způsobila i sesun půdy, která zasypala dva karavany.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Krutý pád ze skály přímo na hlavu!

VIDEO DNE: Krutý pád ze skály přímo na hlavu!
Play

Nově jsme pro Vás vytvořili rubriku VIDEO DNE! Tím se může stát kterékoli video, takže neváhejte a natáčejte a hlavně posílejte videa. Celý článek

ČEŠI SI PORADÍ ZA KAŽDÉ SITUACE! Fošnu na moped a jedeem!

ČEŠI SI PORADÍ ZA KAŽDÉ SITUACE! Fošnu na moped a jedeem!
Play

Opět jste nás překvapili svými nápady..A my si je nemůžeme nechat jen pro sebe! Podívejte se na vychytávky, které přišli v posledních dnech k nám do redakce. Celý článek

V PRAZE SE OBJEVILA GIGANTICKÁ HLAVA!

V PRAZE SE OBJEVILA GIGANTICKÁ HLAVA!
Play

Umělecké dílo bude od konce října neodmyslitelně spjato s Národní třídou. Je totiž součástí nového komplexu Quadrio, obchodního a kancelářského centra. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.