Natočvideo

TO JSTE NESLYŠELI! Pták imituje sirénu

TO JSTE NESLYŠELI! Pták imituje sirénu

14.09.2014 – Tereza Kušová

Zprávy z kamionu představili imitujícího ptáka, chodník bez konce a záplavy v Jižní Moravě.

Zábavná, nevšední, zajímavá, netradiční videa nám můžete zasílat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Lepší než kupovat alarm, pořiďte si ptáka imitujícího tento zvuk. A když se budete nudit, může vám zanotovat i houkačku záchranky nebo policie. Gudaro se s námi o tento nevšední zážitek podělil.

Jana Halamová natočila, jak se u nich v Jihlavě opravují chodníky. Zážitek obzvlášť pro staršího občana, vozíčkáře či matku s kočárkem. Chodník totiž končí jen pár metrů od zastávky MHD a třiceticentimetrový schod a trávník by například v deštivém počasí tu cestu dost ztížil.

Zaplavení svého domu náhlým přívalovým deštěm natočil Lukáš Chloupek z Dolních Věstonic. Voda na Břeclavsku způsobila i sesun půdy, která zasypala dva karavany.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Milenci se milujou? KRAJTA KRÁLOVSKÁ řádí se psem!

Milenci se milujou? KRAJTA KRÁLOVSKÁ řádí se psem!
Play

Nebezpečná hra, nebo domácí pohoda? Podívejte se na video zvířecích hrátek, ze kterých by laik měl trošku obavy. Důvod se bát prý není absolutně na místě! Celý článek

NĚMÉ TVÁŘE PROMLUVILY! Na pořadu dne hádka o lahváče!

NĚMÉ TVÁŘE PROMLUVILY! Na pořadu dne hádka o lahváče!
Play

Kočičí rodinka ve stylu Slunce, seno? Podívejte se jak probíhá hádka o lahváče po Česku! V Havířově promluvil kůň! Celý článek

Reportérem týdne je Pavel Neudert a jeho BLÁZINEC NA KRUHÁČI

Reportérem týdne je Pavel Neudert a jeho BLÁZINEC NA KRUHÁČI
Play

20 000 Kč opět rozdáno! Mezi vítězi jsou videa aut, zvířat, ale také nádherné české přírody. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.