Natočvideo

TO SE NASMĚJETE! Zametač zlobivého listí a lidský motor

TO SE NASMĚJETE! Zametač zlobivého listí a lidský motor

06.11.2014 – Tereza Kušová

Když se chcete dobře pobavit, stačí když si v 19:40 zapnete televizi Prima a podíváte se na Divácké zprávy, na zprávy tvořené právě Vám! Diváckými reportéry. Dnes byly vyloženě k popukání. No, posuďte sami.

Staňte se diváckým reportérem!  Pošlete nám video přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Vítr je nepřítel číslo jedna! Hlavně pracujícího lidu, který má na starosti zametání před nákupním centrem Karolina v Ostravě. Chudák pán. Nevěděl, který list dřív zamést a když už ho měl na lopatě, zase mu odlítl. Podívaná je to teda skvělá. Děkujeme Richardu Fuljerovi.

Když se chcete nasmát, tak ale nepotřebujete k tomu vítr. Stačí jít s kamarádem na vrakoviště. Dominik Hoch tam takhle jednou narazil na lidský motor. Kolik koní automobil měl, netušíme, odborníci nejsme. Ale tůroval to pořádně.

Děti z Divadla Rtyne s Evou Vlkovou nám poslali krásnou videonahrávku, jak nacvičují pohádku Sněhurka. Jsou tam všichni. Trpaslíci, princezna, princ, královna i zrcadlo. A zrcadlo říká vždycky pravdu, tak bychom ho měli poslechnout!

Teď si na chviličku odpočineme, než pojedeme dál, dáchneme si, nabereme síly.... jako štěněčí miminko Simony Černé. No, není roztomilé? Přímo k nakousnutí.

U čeho se ale určitě zasmějete je doktorské video z obce Kovač. Tereza Vyčítalová měla to štěstí, že zrovna seděla v místní restauraci, když tam přišel starší pán s kleštěmi v ruce a hledal odvážlivce, který by mu vytrhnul rozviklaný zub. Nevěříte? Tak teď uvěříte a budete valit oči.

Víte, z čeho je vyrobeno ložní prádlo? Ne? Tak si přečtěte příbalový leták, jako to udělal Jirka Bosík, pak zjistíte, že může být ušito třeba z psa.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

TO JSTE NESLYŠELI! Pták imituje sirénu

TO JSTE NESLYŠELI! Pták imituje sirénu
Play

Zprávy z kamionu představili imitujícího ptáka, chodník bez konce a záplavy v Jižní Moravě. Celý článek

VIDEO DNE: Bábinka na Travesty show! Takovou show jste ještě neviděli!

VIDEO DNE: Bábinka na Travesty show! Takovou show jste ještě neviděli!
Play

Už jste byli na Travesty show? Zábavu obstarávají muži. Někdy ji však mohou zajistit i ženy. Celý článek

10 000 Kč si přiletí vyzvednout krkavec HUGO

10 000 Kč si přiletí vyzvednout krkavec HUGO
Play

Divácké zprávy ocenily tentokrát vycvičeného domácího mazlíčka. A nejedná se o psa, ani kočku, ani králíka, ale krkavce Huga. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.